Nechání čtvrťáka po škole

Napsat příspěvek
1295
1.3.17 07:50

@Fazulina ano, presne tak, takovych je vetsina anonymnich internetovych diskusi. Pro pobaveni a zabiti casu. Vsechny nazory nelze brat vazne. Jinak stacily by 2 prispevky, nebo spis se vubec neptat a nomalne komunikovat s ucitekou a myslet.
V mnoha pripadech to pak dopada stejne - zakladatel vypada jako vul, s tim musi pocitat, kdyz to zaklada (obzvlaste zde) ;)
Holky neberte ty diskuse tak vazne! ;) :kytka: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.17 08:22
@Zabatko píše:
Přeháníš, já jem šla s klukem do PPP, protože nějaké objektivní potíže má, za které nemůže a nazvat to flákačství je trošku úlet. Jeho flákačství, nebo jak tomu lze říci, je až důsledek a já nevím čeho. A to chci zjistit. Nebo bys jednala v mé situaci jinak? Kluka který Ti doma průjmuje a brečí, že nechce jít do školy bys zmlátila za to, že si dovolil říct názor na učitelku, řekla bys mu, že učitelka je jediná možná správná autorita a že je prostě lempl a tečka? To těžko. Nejlíp se vždycky kibicuje tomu, kdo sám nezažil. Jinak mám děti velmi slušně vychované, zdraví, děkují, pomáhají, mluví slušně. Takže pokud o učitelce řekl, že je kráva, tak to prostě musím vzít v potaz.

pokud o učitelce řekl v deseti letech, že je kráva, tak je asi zas tak dobře vychované nemáš :nevim: ale každého věc, u vás se asi takto mluvilo, u nás doma teda ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.17 08:24
@terinka4444 píše:
být po škole za neúplně udělaný domácí úkol je šikana dítěte, je mi jedno, jestli to někdo tak nevidí, ale normální reakce to není a respekt si tím pedagog tedy určitě nezíská.

já osobně zčínám pochybovat o důvodu „poškoly“ protože pokud si kluk doma dovolí říct o učitelce, že je kráva, copak si asi dovolí, když ho rodiče nevidí :zed: o chování zakladatelky zde v diskusi pomlčím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1295
1.3.17 08:29

@reinkarnace myslim ze uz je to zbytecne, kdo vi, uz to pochopil, kdo nevi, nepochopi. Nehazej hrach na zed. teda pokud to neberes jako sport ;) :mrgreen: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40125
1.3.17 09:08
@reinkarnace píše:
pokud o učitelce řekl v deseti letech, že je kráva, tak je asi zas tak dobře vychované nemáš :nevim: ale každého věc, u vás se asi takto mluvilo, u nás doma teda ne.

kdybych doma v tomhle věku řekla o učitelce, že je kráva, tak mi okamžitě jedna přistane. A ani by mě to nenapadlo se takhle o učitelce doma vyjadřovat. Asi se teď za dobře vychované dítě bere takové, které se o učiterlce jako o krávě vyjadřuje jen doma a před kamarády a neřekne jí to přímo do oči :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4250
1.3.17 10:13

@lucenka Mně by jedna nepřistála, v deseti letech jsem takové slovo sice asi znala, ale bylo naprosto nemyslitelné něco takového vyslovit nahlas.
Holt v dnešní době ta výchova jde jiným směrem, pak to tak dopadá, že si rodičové shání na dítka papíry, aby ta měla úlevy a pak se v dospělosti diví, že nemůžou sehnat pořádnou práci - najednou jim ty papíry jsou totiž úplně k prdu a postavit se k problémům čelem neumí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12816
1.3.17 10:29

@Sailah

Dobrý den,

prosím, vyvarujte se vzájemnému osočování v diskusi.

Děkuji za pochopení
adminka Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.17 20:06

@Zabatko jak se to u vás vyvíjí? Pokud si syn s učitelkou nesedl, tak bych taky uvažovala o přeložení do druhé třídy. Učitelka, která si zasedne a dává to dítěti sežrat třeba zbytečnou poškolou nebude pro dítě nic dobrého. netvrdím, že to tak určitě je, ale ta možnost tu je vždy. Ony učitelky nejsou všechny světice ;)

Nemůže to být tak, že jí je nesympatický, vadí jí třeba že má mít úlevy atd?

Ale zvážila bych to celkově, jak dlouho ji má, jak an tebe působí, jak moc se sny zhoršil. To, že brečí a má nějaké potíže bych nepodceňovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.17 20:10

@Zabatko po škole ho mohou nechat po informaci dodaných prokazatelně rodičům, pokud chceš udělat vítr, do toho, se všemi následky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.17 20:14

Na obranu zakladatelky, kluka občas vyzvedávám kvůli důležitým záležitostem dřív. Kdyby se mi před školou neobjevil, jsem vytočená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.17 20:19
@reinkarnace píše:
hele nemělas v profilu obrázek kozy? :-D

se pleteš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
1.3.17 20:36