Nechápu se - nevím co se sebou mám dělat všechny štvu

Anonymní
24.8.21 21:31

Nechápu se - nevím co se sebou mám dělat všechny štvu

Ahoj, určitě si budete o mně myslet že jsem hrozná k… a já už si to začínám myslet taky. Všechny hrozně štvu v mym okolí a začínám štvát i sama sebe. Nechovám se normálně, nevím co chci, jsem věčně akorát nas.. řekla bych naštvaná ale jsem přímo nas..
Vytočí mě i blbej zvonek, konečně jsem doma a mám volno a hned někdo otravuje a něco chce. Tohle je přesně můj přístup a to co mám v tu chvíli v hlavě a hrozně mě to vytáčí. Snaží se o mně jeden kluk. Je úžasnej.. Ale já to hnojim protože jsem prostě blbá a neumím se chovat. On se chová tak hezky a udělal by pro mě první poslední, už se známe pár let, ale teď se prostě očividně snaží aby se to posunulo.. Přijede třeba jen jestli nechci na chviličku ven pokecat a já místo abych nějak mile odpověděla, tak hnusně odštěknu, že nevim o tom že bycbom byli dneska domluvený a jsem vnitřně úplně vytočená že proč sakra někdo nechápe že potřebuju bejt taky někdy sama? Že potřebuju třeba jeden den kdy chci být sama? Vždyt jsme se viděli včera? A kolikrát mi ujedou nervy a jsem na něj prostě tak hnusná…Nejen na něj.. Na rodinu.. Odsekávám, jsem nepříjemná. V tu chvíli mi to nepřijde, přijdu si „v právu“, že na to mám nárok, protože se cítím v tu chvíli prostě nepříjemně a nechápu že to „nechápou“! ale pak když je po všem já se vydepkařim, vyvztekam, vybrečim, tak svýho chování hrozně lituju. :zed: Jasně.. není zo takhle úplně vždycky. Umím se taky ovládat. Ale někdy se prostě neudržim. A jsem takhle hnusná a nepříjemná. Vždycky si v duchu říkám,,Zamknu se doma, dám si na telefon režim letadlo, nebo ho vypnu a nikomu neotevřu a dejte mi už všichni pokoj!" a přitom.. po mně nikdo nic šílenýho nechce..Jen mě chce někdo mile vidět, pozdravit, zeptat se jak se mám..A mě to otravuje. Proč taková jsem? Vždyt ty lidi mám tak ráda.. A chovám se jak k… :zed: prooč? :( Toho kluka v jednu chvíli takhle zjebu (neříkám že někdy k tomu opravdu nebyl důvod a jsem si toho vdoma i zpětně) a za deset minut si sypu popel na hlavu a omlouvám se mu… musí si říkat že jsem šílená. A taky že jsem. Ale já si prostě kolikrát přes ten den fakt říkám, že bych se chtěla nejradši zavřít a nevylejzat před světem :roll: co s tím? Vím že akorát všechny štvu a moje chování je musí vyloženě s.. a za chvíli zůstanu úplně sama..I když už se takhle občas cítím a zároven si k sobě pustit taky nikoho nechci - fakt nevím co chci.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8461
24.8.21 21:33

Tohle mají hodně malé děti nejsou emočně a citové zralí… Jsi dospělá? No e zasekla ses asi v 8 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
24.8.21 21:33
@Anonymní píše:
Ahoj, určitě si budete o mně myslet že jsem hrozná k… a já už si to začínám myslet taky. Všechny hrozně štvu v mym okolí a začínám štvát i sama sebe. Nechovám se normálně, nevím co chci, jsem věčně akorát nas.. řekla bych naštvaná ale jsem přímo nas..
Vytočí mě i blbej zvonek, konečně jsem doma a mám volno a hned někdo otravuje a něco chce. Tohle je přesně můj přístup a to co mám v tu chvíli v hlavě a hrozně mě to vytáčí. Snaží se o mně jeden kluk. Je úžasnej.. Ale já to hnojim protože jsem prostě blbá a neumím se chovat. On se chová tak hezky a udělal by pro mě první poslední, už se známe pár let, ale teď se prostě očividně snaží aby se to posunulo.. Přijede třeba jen jestli nechci na chviličku ven pokecat a já místo abych nějak mile odpověděla, tak hnusně odštěknu, že nevim o tom že bycbom byli dneska domluvený a jsem vnitřně úplně vytočená že proč sakra někdo nechápe že potřebuju bejt taky někdy sama? Že potřebuju třeba jeden den kdy chci být sama? Vždyt jsme se viděli včera? A kolikrát mi ujedou nervy a jsem na něj prostě tak hnusná…Nejen na něj.. Na rodinu.. Odsekávám, jsem nepříjemná. V tu chvíli mi to nepřijde, přijdu si „v právu“, že na to mám nárok, protože se cítím v tu chvíli prostě nepříjemně a nechápu že to „nechápou“! ale pak když je po všem já se vydepkařim, vyvztekam, vybrečim, tak svýho chování hrozně lituju. :zed: Jasně.. není zo takhle úplně vždycky. Umím se taky ovládat. Ale někdy se prostě neudržim. A jsem takhle hnusná a nepříjemná. Vždycky si v duchu říkám,,Zamknu se doma, dám si na telefon režim letadlo, nebo ho vypnu a nikomu neotevřu a dejte mi už všichni pokoj!" a přitom.. po mně nikdo nic šílenýho nechce..Jen mě chce někdo mile vidět, pozdravit, zeptat se jak se mám..A mě to otravuje. Proč taková jsem? Vždyt ty lidi mám tak ráda.. A chovám se jak k… :zed: prooč? :( Toho kluka v jednu chvíli takhle zjebu (neříkám že někdy k tomu opravdu nebyl důvod a jsem si toho vdoma i zpětně) a za deset minut si sypu popel na hlavu a omlouvám se mu… musí si říkat že jsem šílená. A taky že jsem. Ale já si prostě kolikrát přes ten den fakt říkám, že bych se chtěla nejradši zavřít a nevylejzat před světem :roll: co s tím? Vím že akorát všechny štvu a moje chování je musí vyloženě s.. a za chvíli zůstanu úplně sama..I když už se takhle občas cítím a zároven si k sobě pustit taky nikoho nechci - fakt nevím co chci.. :nevim:

Kolik ti je? Kolik toho za den naspíš? Má některý z tvých rodičů podobné chování? Těhotná nejsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8472
24.8.21 21:34

Emocni labilita, deprese?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
24.8.21 21:35

Kolik mas let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 21:40
@DSB2021 píše:
Kolik ti je? Kolik toho za den naspíš? Má některý z tvých rodičů podobné chování? Těhotná nejsi?

Těhotná určitě nejsem. Je mně 23 a naspím jak kdy, průměrně tak 6 hodin. Mám to hlavně hodně rozházené. Někdy nemůžu usnout do půl druhy a vzbouzím se samovolně v sedm a někdy spím normálně klidně dele.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 21:41
@Sardelka píše:
Kolik mas let?

23

• Citovat
  • Nahlásit
35748
24.8.21 21:41
@Anonymní píše:
Vytočí mě i blbej zvonek, konečně jsem doma a mám volno a hned někdo otravuje a něco chce. Tohle je přesně můj přístup a to co mám v tu chvíli v hlavě a hrozně mě to vytáčí. Snaží se o mně jeden kluk. Je úžasnej.. Ale já to hnojim protože jsem prostě blbá a neumím se chovat. On se chová tak hezky a udělal by pro mě první poslední, už se známe pár let, ale teď se prostě očividně snaží aby se to posunulo.. Přijede třeba jen jestli nechci na chviličku ven pokecat a já místo abych nějak mile odpověděla, tak hnusně odštěknu, že nevim o tom že bycbom byli dneska domluvený a jsem vnitřně úplně vytočená že proč sakra někdo nechápe že potřebuju bejt taky někdy sama? Že potřebuju třeba jeden den kdy chci být sama? Vždyt jsme se viděli včera? A kolikrát mi ujedou nervy a jsem na něj prostě tak hnusná…Nejen na něj.. Na rodinu.. Odsekávám, jsem nepříjemná. V tu chvíli mi to nepřijde, přijdu si „v právu“, že na to mám nárok, protože se cítím v tu chvíli prostě nepříjemně a nechápu že to „nechápou“! ale pak když je po všem já se vydepkařim, vyvztekam, vybrečim, tak svýho chování hrozně lituju. :zed: Jasně.. není zo takhle úplně vždycky. Umím se taky ovládat. Ale někdy se prostě neudržim. A jsem takhle hnusná a nepříjemná. Vždycky si v duchu říkám,,Zamknu se doma, dám si na telefon režim letadlo, nebo ho vypnu a nikomu neotevřu a dejte mi už všichni pokoj!" a přitom.. po mně nikdo nic šílenýho nechce..Jen mě chce někdo mile vidět, pozdravit, zeptat se jak se mám..A mě to otravuje. Proč taková jsem? Vždyt ty lidi mám tak ráda.. A chovám se jak k… :zed: prooč? :( Toho kluka v jednu chvíli takhle zjebu (neříkám že někdy k tomu opravdu nebyl důvod a jsem si toho vdoma i zpětně) a za deset minut si sypu popel na hlavu a omlouvám se mu… musí si říkat že jsem šílená. A taky že jsem. Ale já si prostě kolikrát přes ten den fakt říkám, že bych se chtěla nejradši zavřít a nevylejzat před světem :roll: co s tím? Vím že akorát všechny štvu a moje chování je musí vyloženě s.. a za chvíli zůstanu úplně sama..I když už se takhle občas cítím a zároven si k sobě pustit taky nikoho nechci - fakt nevím co chci.. :nevim:

Nechybí ti nějaké minerály?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 21:43
@Russet píše:
Nechybí ti nějaké minerály?

O minerálech nevím. Myslela jsem hlavně jestli nemám rozházené hormony, ale podle doktorky v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
999
24.8.21 21:43
@Anonymní píše:
Těhotná určitě nejsem. Je mně 23 a naspím jak kdy, průměrně tak 6 hodin. Mám to hlavně hodně rozházené. Někdy nemůžu usnout do půl druhy a vzbouzím se samovolně v sedm a někdy spím normálně klidně dele.

Musis se naucit ovladat, napocitat do 10 a mentalne tu situaci uchopit. Zvazovala jsi navstevu psychologa/psychoterapeuta? Naucil by Te ten vztek zvladat, pracovat s nim.
Hodne pomaha i sport - nejaky intenzivni. Muzes se tak zdrave vyvztekat, treba behanim… nebo v tvem pripade spise boxem. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35748
24.8.21 21:44
@Anonymní píše:
O minerálech nevím. Myslela jsem hlavně jestli nemám rozházené hormony, ale podle doktorky v pořádku.

Nechala bych si udělat preventivní odběr u praktika. Štítná žláza je OK?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 21:46
@Russet píše:
Nechala bych si udělat preventivní odběr u praktika. Štítná žláza je OK?

Jojo, ta byla v pořádku, v červenci jsem prave byla na preventivce a tam mně brala i na štítnou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 22:02

Chapu te. Mivam podobne stavy. A jsem kopii sveho cholerickeho otce. Rekla bych, ze je to takova nestastna povaha a nic jiného, nez snaha sebeovladani nepomuze.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 22:13
@Sardelka píše:
Musis se naucit ovladat, napocitat do 10 a mentalne tu situaci uchopit. Zvazovala jsi navstevu psychologa/psychoterapeuta? Naucil by Te ten vztek zvladat, pracovat s nim.
Hodne pomaha i sport - nejaky intenzivni. Muzes se tak zdrave vyvztekat, treba behanim… nebo v tvem pripade spise boxem. :potlesk:

Díky za odpověď. Upřímně… nezvažovala… mám strach že by na mě Koukal právě jak na blbku co se neumí chovat a ovládat. Jako jasný ono to tak je… ale přesně z toho mám strach. Až mi to někdo natvrdo vpálí.
Ale Jo, ten box zní supr, kolikrát mám chuť do něčeho praštit.. Já jsem hlavně naštvaná kolikrát tak sama na sebe, se honim jak blázen pro všechny a pak nemám čas chvíli pro sebe a pak to dopadá takhle - vytočí mě i blbej zvonek nebo neohlášená návštěva, protože si dělám “nároky” ze snad si konečně taky muzu dovolit chvíli pro sebe když se furt věnuji někomu jinymu..

• Citovat
  • Nahlásit
999
24.8.21 22:17
@Anonymní píše:
Díky za odpověď. Upřímně… nezvažovala… mám strach že by na mě Koukal právě jak na blbku co se neumí chovat a ovládat. Jako jasný ono to tak je… ale přesně z toho mám strach. Až mi to někdo natvrdo vpálí.
Ale Jo, ten box zní supr, kolikrát mám chuť do něčeho praštit.. Já jsem hlavně naštvaná kolikrát tak sama na sebe, se honim jak blázen pro všechny a pak nemám čas chvíli pro sebe a pak to dopadá takhle - vytočí mě i blbej zvonek nebo neohlášená návštěva, protože si dělám “nároky” ze snad si konečně taky muzu dovolit chvíli pro sebe když se furt věnuji někomu jinymu..

Psychologum bezne do ordinace chodi lide, ktere trebaaa.. vzrusuje strkani si bot do zadku (placla jsem). Jeden cholerik rozhodne nebude neco, s cim by si neumeli poradit, nebo se nad tim pohorsovali.

Urcite to ale res, s clovekem s tvou povahou se musi spatne zit, byla by skoda, aby se Ti to do budoucna vymstilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat