Reklama

Nechápu. Vztahy ihned po rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janoma
Kecalka 437 příspěvků 13.07.18 11:48
Nechápu. Vztahy ihned po rozchodu.

Moc by mě zajímalo téma, které je patrné z názvu diskuze. A proč? Kolem mě se rozpadají vztahy jak na běžícím páse. Jsou to vztahy cca 10-15 let.
Většinou je to muž, ten kdo odchází k jiné či chce zažít ještě něco jiného. Většinou jsou to páry v rozmezí 35-40 let.
Všichni mají děti. Ženy jsou z rozchodu zničené, chvíli se handrkuji o děti, majetek. A pak hned vstupují do nových vztahu. Deti-nedeti.
Klidně po měsíci od rozchodu.
Absolutně tomu nerozumím. S manželm jsme žili 1,5 kazdy jinde. Byla v tom manželova nevěra. Nicméně mě v té době ani nenapadlo, že bych měla navázat jiný vztah. Nebyla na to chuť a ani potřeba. Měla jsem děti a ty byly. a.budou prioritou.
Proto nechápu okolí. Jestli mi ta tuto otázku bude někdo schopný odpovědět. Budu ráda.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 13.07.18 11:53

Nechápeš, protože jsi to tak neměla. Ale jiní lidé mají jinou situaci a jiný život a prostě do toho jdou,když tu možnost mají a cítí to tak. A po důvodech nikomu nic není. Může ti to připadat zvláštní, můžeš s tím nesouhlasit,ale to je tak asi všechno.

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 13.07.18 11:56

Nekdo neumi byt sam se sebou (a s detmi)..utechu hledaji jinde ;) taky nejsem zastance ze vztahu do vztahu ale kazdy to ma jinak

janoma
Kecalka 437 příspěvků 13.07.18 11:56

@andelka83
Ano ,máš pravdu,neměla jsem to tak. Ale myslím si,že pokud žena muže miluje a on se s ní rozejde,nemůže přece být natolik „v pořádku“,aby děti přivedla dalšího tatinka.
Snažím se pochopit proč to tak je,nic víc v tom nehledej.

janoma
Kecalka 437 příspěvků 13.07.18 11:57

@saphire Máš pravdu,pro mě zatím nepochopitelné.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 13.07.18 11:58

A proč by nemohly žít dál? S dětma život nekončí a dnes už není doba kdy by jim ženská měla obětovat vůči sobě úplně vše včetně pohlavního života :nevim: vidím to u mámy, ta už si nikdy nikoho nenašla, byly jsme samy.. Já už mám svou rodinu a odstěhovali jsme se daleko, takže se moc nevidame a je to smutný.. Vždycky jsem chtěla aby si někoho našla a teď je sama a v letech, kdy už asi o normálního chlapa nezavadíš. Takže to je možná fajn, dokud neskončíš úplně sama. Neříkám dohánět nějaký ztracený roky a trávit večery po diskotékách a lovit zajíčky :roll: ale najít si další normální vztah a muže pro život? Proč ne? Proč čekat když to zrovna může bejt ten pravej? :nevim:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31673 příspěvků 13.07.18 11:58
@janoma píše:
@andelka83
Ano ,máš pravdu,neměla jsem to tak. Ale myslím si,že pokud žena muže miluje a on se s ní rozejde,nemůže přece být natolik „v pořádku“,aby děti přivedla dalšího tatinka.
Snažím se pochopit proč to tak je,nic víc v tom nehledej.

A to má ta žena zůstat sama dokud děti nebudou dospělé? Tím, že má děti, tak ztrácí právo na osobní život?

Zwetta
Kecalka 370 příspěvků 6 inzerátů 13.07.18 11:59

@janoma
Já si myslím, že plno lidí to má jako takovou náplast.., holt aby předchozím rozchodem lehčeji propluli.., měli oporu atd.. ;)

Tansele
Kecalka 131 příspěvků 13.07.18 12:01

Já tomu taky nerozumím, patřím do stejné skupiny. Rozchod před 2 lety, po skoro 15 letech (10 let manželství), dítě. Poslední, co bych ještě teď chtěla řešit, je nový vztah. Nesedím doma, občas si vyrazím, nechám se pozvat a „dobývat“, ale nepouštím se do ničeho vážného. A taky kolem sebe vidím, jak jde o to honem navázat další vztah. Nevím, možná musí tomu partnerovi dokázat, že na to mají nebo co. Takže odpovědět nedokážu, ale taky se divím :)

jednoslunicko
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 13.07.18 12:01

Kapánek netuším, proč se snažíš pochopit konání jiných lidí. Prostě to tak mají. A taky si nemyslím, že se hned všechny ženy vrhaly do vztahu - to máš nějakou vlastní projekci. Tak s pravdou ven - co tě žere? ;-)

blobfish
Závislačka 4466 příspěvků 13.07.18 12:02

Taky to nechápu - tedy chápu, že se dotyční začnou brzy s někým vídat (krize ve vztahu mohla trvat dlouho a rozchod byl víceméně formalita, lidi mají potřebu fyzické blízkosti, chtějí někoho na volnočasové aktivity bez dětí a tak), ale nechápu, že ho jsou schopni hned nacpat rodině a hlavně dětem.

janoma
Kecalka 437 příspěvků 13.07.18 12:03

@Lainaire8 však to co popisujete,je v poradu : :potlesk:

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 13.07.18 12:03

Ty chapat nemusis. Je to kazdeho vec. Ja treba nikdy nebyla sama. A pokud by me muz nekdy opustil, vim, ze bych sama zustat nechtela, protoze potrebuju muze, ktery svou energii doplnuje tu energii moji. Predstava ze budu bez chlapa treba rok a budu mit jen ty deti, tak to me fakt desi.

janoma
Kecalka 437 příspěvků 13.07.18 12:04

@lucenka nepochopila.jsi můj příspěvek. Bohužel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 12:04

U nás třeba byl rozchod po 12 letech, z toho 8 v manželství. Děti v té době skoro 8 a 6 let. A ano já si viceméně hned našla jiného, protože jsem se po rozchodu cítila konečně volně jako pták. Navíc už ve vztahu s manželem jsem měla poslední roky touhu zkusit to s jiným chlapem (manžel byl muj první se kterým jsem měla sex.vztah). S novám chlapem jsem byla rok, ale určitě toho nelituju, že jsem do toho tenkrát šla.
 K.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama