Nechápu ženský na seznamce.

322
11.6.21 22:19

Nechápu ženský na seznamce.

Jsem už delší dobu sám, tak jsem se rozhodl s tím něco udělat. Nejdřív jsem napsal bývalé kolegyni se kterou jsme si ale opravdu hodně rozuměli, ale já byl v tu dobu zadanej, takže naprosto nic nebylo. Ozvala se že je sama, že to zkusíme. Napsali jsme si pár emailů a SMS a…nic. Nějak nemá čas. Nevadí, šel jsem na seznamku. Našel pár žen /my muži to máme snazší, slušných žen je víc, než chlapů/, líbil jsme se jim, ony mně taky, nějaké to rande bylo a…nic. Ne že by nechtěly, ale neměly čas. Buď práce, nebo děti. Fakt si nemyslím, že by to bylo tolikrát mnou. Nejsem žádnej křupan. Nehledám služku, milenku ani peněženku. Připadne mi, že ty ženy chlapa sice hledají, ale pak zjistí, že je to časově náročné a už nestíhají. Fakt nevím jak dál. Nefňukám, ono to nějak dopadne. Jen to nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
945
11.6.21 22:24

Jsi si jistý že opravdu nemají čas? Já se občas vymlouvám na práci atd :mrgreen: :nevim:
Určo jednou narazíš na tu pravou která bude mít času dostatek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
11.6.21 22:25
@Romeon píše:
Jsem už delší dobu sám, tak jsem se rozhodl s tím něco udělat. Nejdřív jsem napsal bývalé kolegyni se kterou jsme si ale opravdu hodně rozuměli, ale já byl v tu dobu zadanej, takže naprosto nic nebylo. Ozvala se že je sama, že to zkusíme. Napsali jsme si pár emailů a SMS a…nic. Nějak nemá čas. Nevadí, šel jsem na seznamku. Našel pár žen /my muži to máme snazší, slušných žen je víc, než chlapů/, líbil jsme se jim, ony mně taky, nějaké to rande bylo a…nic. Ne že by nechtěly, ale neměly čas. Buď práce, nebo děti. Fakt si nemyslím, že by to bylo tolikrát mnou. Nejsem žádnej křupan. Nehledám služku, milenku ani peněženku. Připadne mi, že ty ženy chlapa sice hledají, ale pak zjistí, že je to časově náročné a už nestíhají. Fakt nevím jak dál. Nefňukám, ono to nějak dopadne. Jen to nechápu.

A co když si ani jedné nesedl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17403

No prostě si je nezaujal, nesedli jste si. To se stává. Hledání přes seznamku fakt nebývá na první dobrou. No a nechtěly ti to napsat na plná ústa, tak holt na to šly přes nedostatek času.

A teda tak jako tak - lepší je najít si nějaký koníček, kde se vyskytují i ženské a je důvod nějak spolu komunikovat, byť třeba jen po sítit a začít se s nimi bavit normálně, zjistit jestli si sedíte a teprve pak zkusit pozvat na radne.

Příspěvek upraven 11.06.21 v 22:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9801

Tak buď Té tak moc nechtěly nebo se seznámily s někým koho chtěly více nebo…variant je hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
11.6.21 22:26

To spíš vypadá, že si žádnou dostatečně nezaujal. Kdyby jo čas by si našla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
11.6.21 22:32

Tak ona maloktera zenska je takova ranarka, aby ti rekla, ze se ji nelibis, ses moc tlustej/hubenej, mas spatny smysl pro humor, atd…takze radej napisou: hele, ted toho mam hodne v praci, tak za 14 se mi to trochu uvolni, tak se ti pak ozvu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
11.6.21 22:38

Čas je otázkou priorit. Když se mi chlap líbí a chci se s ním potkávat, tak si prostě ten čas udělám. A platí to i obráceně. Ne, že by to bylo přímo tebou a dělal si něco špatně, ale prostě ty holky si čas udělat nechtěly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
11.6.21 22:39

Ne ne, ani jedna nikoho nemá a už nehledá. Občas napíše, ale čas nemají. Nejsem namyšlenej. Poznám na ženské jestli to klaplo, nebo ne. Někde to trvalo 5 minut a čau. Někde jsme si u kafe 2 hodiny vykládali, smáli se a…nic z toho. Uvědomila si, že ty dvě hodiny mohla dělat něco jiného a že chlapa vlastně nepotřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
11.6.21 22:40

Tak může to být, jak píše většina. A nebo to může být i tak, že jsi moc hrrr a ty ženské pak raději couvnou i přesto, že jsi na ně udělal dobrý dojem. To ti nikdo takhle od počítače nikdo neřekne.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21479
11.6.21 22:49
@Romeon píše:
Ne ne, ani jedna nikoho nemá a už nehledá. Občas napíše, ale čas nemají. Nejsem namyšlenej. Poznám na ženské jestli to klaplo, nebo ne. Někde to trvalo 5 minut a čau. Někde jsme si u kafe 2 hodiny vykládali, smáli se a…nic z toho. Uvědomila si, že ty dvě hodiny mohla dělat něco jiného a že chlapa vlastně nepotřebuje.

Ale potřebuje, jen ne tebe… :nevim:. Prostě jsi jim nesedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
11.6.21 22:52

Hele, ty brďo, jestli ses pres seznamku realne seznamil dokonce s nekolika zenskejma, tak budes hezkej nebo zajimavej. Na seznamce je totiz silenej previs mužskych, takze ti chlapi kvilej, ze jim skoro zadna neodepise ;) v tomhle teda vedeš. Takze, bud tva virtualni sebeprezentace je o nekolik levelu vejš nez realita nebo Tě proste nekdo zrovna předbehl. Kazdopadne, pokracuj, zjevne jsi na dobry ceste, jen to jeste necinklo.

Heslo borce je: devet nechce, desata da 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
11.6.21 22:55

Jo, převis mužských je, to je fakt. Ale jakých? SEX, SEX, SEX, nebo potřebuju hospodyni, nemám kde bydlet, mám dítě a nezvládám to, nechce se mi dělat, kdo mě bude živit?
Možná je fakt, že ty ženský vycouvaly, protože jsem až moc normální. Ženský mají rády grázlíky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
11.6.21 23:02
@Romeon píše:
Jo, převis mužských je, to je fakt. Ale jakých? SEX, SEX, SEX, nebo potřebuju hospodyni, nemám kde bydlet, mám dítě a nezvládám to, nechce se mi dělat, kdo mě bude živit?
Možná je fakt, že ty ženský vycouvaly, protože jsem až moc normální. Ženský mají rády grázlíky.

Spíš ne :think:

Co ty vis o muzskych na seznamce? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11268
11.6.21 23:11
@Romeon píše:

Ne, jenom jsi chlap prvního momentu, nebo jak to lépe nazvat, který neumí posunout vztah do dalšího levelu.

Měl jsem podobného spolužáka, na kterého holky letěly, jak mouchy na… včely na med, ale tím to haslo. Nedokázal první dobrý dojem přetavit na další krok a tudíž to prvním rande většinou skončilo. Další spolužák byl nenápadné a nevýrazné nic, ale když dostal šanci, tak okamžitě dokázal tu holku zaujmout a rozvinout to do něčeho většího.

PS: Já byl něco mezi… :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat