Nechat, či nenechat si říct pohlaví ?

839
4.4.16 13:13

Nechat či nenechat si říct pohlaví ?

Zítra jdu na první screening a furt s manželem přemýšlíme zda si nechat či nenechat říct pohlaví… co myslíte? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64717
4.4.16 13:15
@Anonimka5621 píše:
Zítra jdu na první screening a furt s manželem přemýšlíme zda si nechat či nenechat říct pohlaví… co myslíte? :)

z prvního Ti ho neřeknou, co by tam tak viděli? to je fakt leda při amc takhle brzy.. jinak záleží na Tobě, já měla u prvního překvapení, u druhé dá se říct nechtěné taky - pořád se to měnilo, pak už to nebylo vidět :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7569
4.4.16 13:15

Máme dva kluky a ani u jednoho jsme nevěděli pohlaví předem.
Je to na sále opravdu krásné překvapení…

Zkuste vydržet - nechat povědět si to můžete vždycky ;)

A budete jedna z mála, která neví pohlaví předem. Pokud Vám nebude vadit, že na vás koukají ostatní stylem „jak to, že to nevíte??“ 8o…tak je to v pohodě ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3640
4.4.16 13:17

@Anonimka5621 nenechali jsme si to říct ani při prvním ani při druhém dítěti, to překvapení, když se ti miminko narodí a teprve zjistíš, jestli kluk nebo holka, je veliké ;) určitě jsem nikdy nelitovala, že jsem si to v těhu nenechala říct. Oblečky se dají pořídit neutrální na první dva-tři měsíce, stejně z toho mimi hned vyroste, kočárek taky.. takže za mě je úžasné vydržet až do konce :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
4.4.16 13:19

@martina.se já mám za to že u prvního nám to právě řekli už při prvním screeningu ale jistá si nejsem :D :D je mi fakt jedno jak ostatní budou koukat :D i prvního jsem si to říct nechala ale teď premyslim o překvapení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12127
4.4.16 13:21

U obou kluků překvápko a ani jednou jsem nelitovala. Je sranda sledovat okolí jak hádá co vyleze. Je hezký se těšit :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
4.4.16 13:21

Já bych to nevydržela a nechala si říct :mrgreen: jednak jsem zvědavá druhak kvůli vybavicce no a nakonec jsem se ani nemusela ptát - u obou kluků to bylo vidět velmi jasně - ale až po 16.tydnu, na prvním screeningu neslo poznat nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
4.4.16 13:23

@martina.se Dobrý diagnostik pohlaví okolo 12 tt pozná - samozřejmě se to určuje jen podle nějakého hrbolku (nevím jak se to přesně jmenuje). Nám to u prvorozeného řekl na prvotrimestrálním screeningu s jistotou :).

Jinak nás tedy čeká screening u druhého cca za dva týdny a tentokrát se chceme nechat překvapit.. :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
4.4.16 13:23

@Tichošlápek já si to kvůli věcem nechala říct u prvního… ale vše stejně máme praktický neutrální tak premyslim jak u druhého :D :) malý se taky vystavoval ale já to nikdy nepoznam :D manžel ano :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11186
4.4.16 13:25

@Anonimka5621 Hele je to různé. Já osobně jsem si to říct nechala, nepotřebuju „překvapení“ u porodu - tak ho mám prostě o jeden až dva trimestry dřív, no. Člověk pak může miminko oslovovat… Mně na tom nic špatného nepřijde. Říct bych si nechala. (Naše ale do 30tt nebylo vidět, tak jsem si počkala.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
4.4.16 13:32

Já jsem to ani jednou nevydržela, chtěla jsem oslovovat hned jménem, nehledě na nákup věcí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
4.4.16 13:33

U prvního jsme byli zvědaví a nechali si to říct. Doktorka v Gennetu nám to řekla hned ve 12tt, ale že prý je to tak na 97%…nakonec měla pravdu.
Teď čekáme druhé. Nechali jsme si napsat pohlaví do obálky, kterou jsme měli pod stromečkem. Manžel se podíval, já ne. Jsem teda napnutá jak kšandy, ale ten měsíc a půl už snad dám.
Rodina nevěří, že jsme si to nenechali říct (že to ví manžel nikdo z rodiny neví)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3246
4.4.16 13:35

Asi takhle - u prvního jsme si nechali říct, Gennet potvrdil chlapečka, ale na porodním sále vykoukla holčička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
4.4.16 13:36

To záleží jestli to vydržíš do porodu, já bych nevydržela takže vždy buď v 16.tt nebo nejpozději ve 20.tt jsem to věděla :)

• Citovat
  • Nahlásit
64717
4.4.16 13:38
@Michaela111 píše:
@martina.se Dobrý diagnostik pohlaví okolo 12 tt pozná - samozřejmě se to určuje jen podle nějakého hrbolku (nevím jak se to přesně jmenuje). Nám to u prvorozeného řekl na prvotrimestrálním screeningu s jistotou :).Jinak nás tedy čeká screening u druhého cca za dva týdny a tentokrát se chceme nechat překvapit.. :-).

jo, u nás přednosta řekl, že to bude holka, že je to krásně vidět a ono ejhle a ne :lol: a to je to spešl pracoviště

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat