Manžel mi nedává peníze

Anonymní
17.1.21 07:57

Nechat manžela nebo ne? Děkuji za názory

Ahoj holky. Chtěla jsem slyšet váš názor. Mam manžela jsme spolu krátce. Necelí rok. Děti spolu nemáme. Já mám dvě z předchozího vztahu.Ze začátku asi první tři měsíce to šlo. První měsíc mi dal nakych 11000kc druhý měsíc asi 9000kc a pak méně a méně. Ja přišla o práci nedávno ale jinak sem platila nájem pořád já nakych 14000kc. Pak jsem brala z úřadu nakou pomoc to bylo sotva na ten nájem on ho nikdy za 8 měsíců nezaplatil ani mi na něj nedal třeba půlku. Pak jak jsme se vzali úřad nám samozřejmě vše vzal až do dubna. V listopadu ho jednou zaplatil ale to ne ze svých peněz vydělaných ale řekl máme aby to poslala z Ukrajiny ale byli jeho že je měl doma nechápu sama ale tak to bylo.Dava mi někdy 2000 Kč někdy 3000 Kč ale po 500 Kč max po 10000kc. Já i když nic neberu už z úřadu pořád to scháním já a nebaví mi to jemu to není trapné furt řeší jen svoji banku kterou zplaci do února po 8000kc a za benzín do práce utratí 5000kc a furt myslí jen svoje placení a opravy auta atd.Ale na moje placení nebo na nás nájem nic furt spoléhá jen na mě že to nějak zařídím. Vánoce taky sem zařídila celí já nekoupil dětem ani jednu věc já zaplatila nájem plus vánoce byla sem na 30tiss.Atd.S dětmi si nehraje žádnou hru nebo aby je někam vzal taky ne většinou je posílal do pokoje to sem mu už zakázala aby tak to sníma jednal. A nevidím v tom žádnou budoucnost.Os rána do večera v práci ale já z toho nic nemám a nevidím. A ještě kolikrát řekne že nemá peníze a má naky a nebo cigarety kouří ode mě a přitom sem zjistila že je měl celi v kapse na mě vypadli z bundy no a pak mi na to řek že zapomel že je má :roll: to určitě. Nevim kolik bere ale asi žádný zázrak říkal že kolem 25000 nevím ale už mě to nebaví mám ho ráda ale todle mě už nebaví furt já rozmenuju peníze já měla našetřenych 35000 Kč a už je nemám protože to utracim za jídlo a cigarety a taky dětem sem udělala samozřejmě vánoce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2104
17.1.21 08:03

Porid si s ním miminko, to ho určitě změní!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LD1
214
17.1.21 08:08

Tak hlavně že je na cigarety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17281
17.1.21 08:08

Tak ti dá někdy 3 a někdy 5 tisíc…jako na bydlení i jídlo? No tak buď by přispíval v normální výši, na které bychom se domluvili a předem to propočítali a nebo by se stěhoval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62234
17.1.21 08:10

Proč sis ho brala? Nechápu.. Na co mít doma vyzirku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
17.1.21 08:14

A ty jako sedis pomalu rok zadarmo doma, a ještě si kupuješ cigára a divis se že není na nájem? však jste oba stejný, nemáš mu co vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
17.1.21 08:14

Ty o něm mluvíš jak o úvěru :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.21 08:15

1. Proč sis ho brala?
2. Vy jste před svatbou neprobirali, jak budete spolu fungovat po finanční stránce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 08:18
@LD1 píše:

Já i manžel jsme kuřáci. A já platím vše on mi občas něco dá 500 Kč někdy 1000kc 14 dní třeba nic.To Stima cigaretama říkám jen že furt spoléhá na mě protože ví že taky kouřím a že si schovává je a jiné věci. To byl jen příklad jinak o vše skoro starám furt jen já. A zajímá mě názor ostatních jestli by ste sním byli nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 08:18
@LD1 píše:

Já i manžel jsme kuřáci. A já platím vše on mi občas něco dá 500 Kč někdy 1000kc 14 dní třeba nic.To Stima cigaretama říkám jen že furt spoléhá na mě protože ví že taky kouřím a že si schovává je a jiné věci. To byl jen příklad jinak o vše skoro starám furt jen já. A zajímá mě názor ostatních jestli by ste sním byli nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
4373
17.1.21 08:20

Nevím, proč se mi vždy u takových diskuzí vybaví scény z Výměny manželek. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 08:21
@Modrásek modrý píše:
1. Proč sis ho brala?
2. Vy jste před svatbou neprobirali, jak budete spolu fungovat po finanční stránce?

Probírali říkala jsem mu že já platím nájem 14000kc atd. A že aspoň 10000kc aby mi dával nic nebyl problém říkal a teď ten problém je.Furt to svádí na můj úřad atd.Ja jsem doma půl roku a jinak do práce chodím jak můžu. Mám syna 3 roky který půjde do školky teprve a nemám fungující babičky. Dělala jsem v nemocnici raní ale tam chtěla pak směny tak sem musela odejít. A jako chlap snad by se měl postarat nějak. A ne že mi dá almužnu a já zařídím vánoce vše a on jen myslí na svoje poplatky jak zaplatí banku jak zaplatí benzín. Atd

• Citovat
  • Nahlásit
4373
17.1.21 08:23
@martina.se píše:
Proč sis ho brala? Nechápu.. Na co mít doma vyzirku

Chlapec z Ukrajiny potřeboval nejspíš české papíry a střechu nad hlavou. Ty ubytovny nejsou žádná výhra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1943

Asi tak.. Najdete si praci, i kdyby jste dojizdela lepší něco než nic. 2.normambe si snad sedněte a domluvte se že si pořídíte společně peníze na nutné výdaje… Např. Jídlo, nájem, nafta. Pojištění atd… Spočítejte rovnou kolik a podle vyšší příjmu rozhodnete kdo bude přispívat kolik… plus pak že zbytek peněz si případně každý zvlast.. To je snad základ ne? Já nechápu jak některé vztahy fungují… Pokud to z práce není schopen zaplatit.. Tak holt práci musí změnit.. Obory jako řidič z povolání, zdednicina, Markety tam najde uplatnění snadno a stejnak dojíždí… Apropo ty nevíš kolik vydělává? A na co konkrétně má výdaje? To jsou snad základní věci ne? Nechápu jak. Můžete fungovat jako pár, že se neumíte bavit o tak zásadních věcech a že jste se i přes to vzali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2749
@berusa.m píše:
Nevím, proč se mi vždy u takových diskuzí vybaví scény z Výměny manželek. :lol:

:palec: první, co mě napadlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek