Nechat měsíční miminko vyplakat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
27.10.21 21:37

Nechat mesicni miminko vyplakat?

Ahoj, mam na Vas prosbu o nazor. Mame mesicniho syna. Kdyz mel tak dva tydny tak krasne spinkal a byl v pohode. Ted mame ale problemy s usinanim. Vicemene v noci i pres den to je v pohode. Maleho nakojim, obcas dame i nejaky prikrm, jelikoz ma obcas malo, a spi uplne krasne 3,4 hodinky v postylce. Ale kamen urazu je vecer - okolo 17 hodiny se budi a uz je vzhuru. V 19-20 hodin koupeme a pak nakojim. Usne mi v naruci, ale jakmile ho potrebuji odlozit, tak zacne plakat. A tady ten proces musim opakovat minimalne do 23 nez usne. Je najezeny, prebaleny, nic mu nechybi. Manzel rika, at ho necham vyplakat, ale me to prijde brzo na mesicni miminko. Co by jste doporucili Vy? Nemuzu ho mit 6 hodin v naruci. Ani u manzela pak nechce byt, uklidni se jen u me … uz jsem z toho zoufala a unavena …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27025
27.10.21 21:40

Ne, nenechavej ho vyplakat. Kup si šátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23774
27.10.21 21:43

Takového drobka? 8o ne, rozhodně ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
27.10.21 21:43

Co na to rikam ja? Ze si mel manzel poridit robota, ti mivaji vypínač. Jestli mu prijde divne, ze měsíční tvorecek potrebuje u sebe citit mamu, asi neni o cem. Ses to jedine, co ho drzi pri životě, doted tvuj tep slysel kazdou vterinu sveho zivota. Ja fakt nevim, to je tak těžký par mesicu vydrzet nejaky nepohodlí? To se fakt nekdo realne bavi doma o tom, ze necha mesicni mimino vyrvat, aby usnulo vycerpanim?
Lehni si s miminem do postele, at te citi a muzete spat oba. Pripadne se da pouzit zavinovani, bily sum…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
27.10.21 21:45

Proč ho nemůžeš mít 6 hodin v náručí? Donedávna jsi ho nosila 24 hodin denně, víš, jaký to je pro něj šok? Můžeš ho večer zkusit kojit vleže a pak ho prostě nechat spát. Večery jsou u takhle malých miminek občas náročné, ale nebude to trvat dlouho. Pak přijde jiné období.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
27.10.21 21:48

Doporučuji přečíst příspěvky na ig - spanekmiminek.

A osobně… nikdy bych nenechala mimi vyplakat - place, protože ho něco trapi a neumí to vyjádřit jinak, neplace aby nastvalo rodice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11987
27.10.21 21:52

Nechat vyplakat dítě není NIKDY!!! správně. Malý děti prostě pláčou, to je jediný způsob jak umí říct že je něco trápí. Jste si měli pořídit cvicenou opicku. Na ránu oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20274
27.10.21 21:55

No jasně, šup s ním do postýlky, zavřít dveře a zesílit TV. Co jiného, že? Přeci se nebudeš starat 6 hodin o své dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15913
27.10.21 21:56

Ani mesicni, ani starsi, ani zadne.

Lehni si s nim vecer do postele, at usne u kojeni, spi s nim a jak se zacne budit, dej mu znovu prso.

A na „obcas“ dokrm bych se vykaslala, at mu to nedela neplechu v brisku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
27.10.21 21:58

Koupila bych si satek nebo nejake nositko pro nejmensi. A vecer ho nosila v tom. To je normalni, ze takhke male miminko chce mámu. To neni panenka, co se muze vecer kopnout do kouta. Nenechavej ho proboha plakat samotneho :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
397
27.10.21 22:01

Švagrová miminko nikdy nenechala vyplakat, třeba ležela i s ním, dala mu prso jen tak.je malinkaté to dítě,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6941
27.10.21 22:05

@SkaLu A proč by jsi ho večer nemohla mít v náručí, je to miminko, chova se přirozeně, chce blízkost svoji maminky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3730
27.10.21 22:05

Nikdy jsem nenechala syna vyplakat. Potřebuje mámu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
27.10.21 22:10

Nikdy bych nenechala miminko o samotě plakat, takhle malé dítě není nijak „vypočítavé“, pláčem prostě něco říká, hlásí, že má nějaký problém - a třeba právě ten, že se bojí v tuto dobu samo spát :nevim: Můj prostřední syn plakal první tři měsíce svého života neustále, pokud jsem ho položila a chtěla nechat samotného. Nechtěl ani jezdit v kočárku, řval tam, jako bych ho vraždila. Prostě to nezvládal. Naučila jsem se ho nosit v šátku a měla ho pořád při sobě, doma i venku. Byl to teda celkem záhul, to nepopírám, ale zvládli jsme to a po třech měsících se z něj jak mávnutím kouzelného proutku stalo spokojené, usměvavé miminko a najednou jsem ho mohla položit a sám spinkal, najednou se mu začalo líbit v kočárku a začala pohoda. Potřeboval do toho „dospět“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2125
27.10.21 22:11

Já s dcerou takto trávila první měsíce úplně běžně a nepřišlo mi na tom nic divného. Normálně jsem se navečeřila, umyla, nachystala do postele a pak kojila, kojila, nosila, houpala, kojila, kojila, dokud dcera opravdu nezabrala a šla jsem spát s ní. Jasný, měla jsem pocit v tu dobu, že už se nikdy s chlapem večer nepodivam na film, že budu už všechny večery trávit takhle a představ si, že ne :mrgreen:
Některý věci v mateřství je proste nejlepší přijmout, vzít je tak, jak prave jsou. Nebojovat s nima, proti nim, nesnazit se je za každou cenu změnit. Uvidíš, třeba se ti uleví a miminku taky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat