Nechat se profi nalíčit jako host na svatbu?

Anonymní
31.5.16 18:58

Nechat se profi nalíčit jako host na svatbu?

Cca za měsíc se bude ženit partnerův bratr, jde tedy o nejbližší rodinu mého přítele, a tak asi budu na některých fotkách a podobně. Byla jsem se proto dneska objednat u kadeřnice a u kosmetičky. Vlasy si nechám udělat určitě, nechci žádný účes a lá nevěsta :) ale něco lepšího, než obyč vlny kulmou, které jediné zvládnu sama doma. K líčení jsem se rozhodla, protože mám v poslední době ošklivou pleť, hodně se mi mastí, často vylezou pupínky a podobně. Sama nepoužívám ani makeup, jen BB cream a korektor, tužku na oči, řasenku a výjimečně stíny. Třeba takový bronzer, rozjasnovač, tvářenka mi nic neříkají :D No ale objednala jsem se hlavně kvůli té mastné a pupínkaté pleti. Bojím se, že mi vyroste pupínek uprostřed čela a to prostě sama nezamaskuju. Navíc když se nalíčím na ples, vydrží mi to pěkné pár hodin, ke konci plesu už se raděši sama na sebe ani nedívám. Když jsem ale dneska řekla o mém objednání nevěstě a sestře přítele, tvářily se na to v tom smyslu, že to přeháním, že profi líčení chápou jen u nevěsty, u svatebního hosta ne, a připadalo mi, že jim přijde, že si „hraju na nevěstu“, tak to ale určitě není.
Proto se ptám, opravdu to příliš hrotím, mám se nalíčit tak, jak jsem zvyklá doma, ikdyž to nebude nejlepší výsledek, a profi líčení přenechat jen té nevěstě? Nebo se některá z vás také nechala líčit jako svatební host? Přijde vám to normální?
Kosmetičku znám, občas tam chodím na čištění a líčila mě na můj maturitní ples, což už je sice hodně dlouhá doba, ale byla jsem moc spokojená.
Prosím o zachování anonymu, daná nevěsta sem chodí. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31.5.16 19:03

Ahoj, rozhodne se nech. Co to kecaj? :D Me taky licila na mamcinou svatbu, úplně me vystihla, vydrželo mi to ceky den. Tak samo uces. Já se vdávám pristi týden a jdeme v 5 rano všechny, já, mamka, kamarádka, všechny účes i líčení… Vůbec to neres a nech se pekne opecovavat! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401
31.5.16 19:05

Jestli ti nevadí do líčení investovat čas a peníze a budeš se pak cítit lépe, tak v tom nevidím problém :nevim: Já mám dost hroznou pleť a taky bych se nechala nalíčit, kdyby byla cena přijatelná ;) Nebo se nevěsta bojí, ze budeš vypadat lépe, než ona? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917

Příjde mi to trochu přehnané, ale záleží, jak to ta kosmetička udělá. Pokud to bude vypadat, jako by si to udělal člověk sám a nebudou tam nějaké okázalé věci, tak proč ne. Na druhou stranu na té svatbě opravdu nejde o tebe, ale o ty dva, co se berou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840

Pokud máš možnost, nechala bych se nalíčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Princess-ka
31.5.16 19:07

Nechala bych se nalicit, nevidela bych v tom problem ;)

Příspěvek upraven 31.05.16 v 19:08

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3307
31.5.16 19:08

Urcite je to dobra volba. Navic partner bude pysnej za hezkou pritelkyni. Taky jsem se nechavala licit na svatbu sestry a u kamaradky cesat. Na me svatbe se nechaly nalicit a ucesat skoro vsechny…vcetne pritelkyne meho synovce:) takze zadna nejblizsi rodina…

Jina vec by byla, kdybys mela v planu poridit si nekake velkolepe saty…to vhodne neni…ale ucesat a nalicit je spravne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302

Tak někdo se nechává kompletně upravit (tzn. účes, kosmetika, líčení, nehty) i na ten ples, třeba i 5× za sezonu, tak proč by ne na svatbu. Jsou to tvé peníze, nikomu do toho nic není. I kdyby ses nechala nalíčit na cestu do obchodu :lol: Jestli za to nedáš půl výplaty a budeš se cítit dobře, tak to za to stojí podle mě. Však kolik příležitostí v životě máme, být trochu za princezny :kytka: nevěsta asi nechce být ohrožena další krasavicí na své svatbě, ale to je o jejím sebevědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19071

Co je na tom divneho? Me to prijde normalni…neni to tvuj den, ale i tak muzes vypadat dobre prece :nevim:
Navic to bude predpokladam „bezne“ liceni a ne zadne „nevestovske“, tak mi to prijde uplne ok :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
31.5.16 19:09

Ahoj :), klidně se nech nalíčit, ale opravdu jen tak jak jsi zvyklá. Přeci jenom to vydrží určitě celý den i večer a máš o starost méně. To už nikdo nepozná, kdo to líčil, když budeš vypadat tak jako vždy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
31.5.16 19:15

Já bych šla, když ti to vyhovuje. Příště to ani neříkej, je to tvoje věc. Já se vždy mastím sama, moc se nemaluji. Nedávno jsem byla v obchodním centru a tam mě lákaly holky, že mě namalují (akce na šminky). Bránila jsem se, nemám to ráda, a vůbec ne přehnané malování. Protože jsem šla za hoďku do divadla, nechala jsem se přemluvit, podmínka, že jenom slabě. Byla jsem tak překvapena, jak to zvládly. Večer pochválena, jak mi to sluší. A to jsem si myslela, co že můžou vylepšit. Takže za mě ANO!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
31.5.16 19:17

Mám škaredou pleť a úplně tvé rozhodnutí chápu, nechávám se nalíčit i když jdu po čištění u kosmetičky ještě do města, beru to jako normální věc. :kytka: Nechej se nalíčit a učesat tak, aby TY jsi se sebou byla spokojená. Věřím, že neplánuješ nic přehnaného. :-) Ty řeči bych vypustila, nic jim do toho není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
31.5.16 19:21

Ahoj, určitě se běž nechat nalíčit, ale už to s nevěstou a před nevěstou nerozebírej.. Nevěsty jsou na tohle citlivé, ten den má být tou nejkrásnější ona, a trochu v ní možná hlodá, že máš snahu ji zastínit, že se snažíš tam být tou nej.. Takže bych řekla, že ji to nakrklo v tomhle smyslu.. Ale hele, jsme ženský, snažíme se být co nejkrásnější, zvlášť na takových událostech, takže já tě naprosto chápu, zvlášť pokud se sama na takové události pořádně namalovat neumíš.. Neřeknu kdybys měsíce sháněla princeznovzské šaty, nechala si kvůli tomu udělat nehty a řasy, nebo bys chtěla jít v bílé, to bych řekla že to hrotíš, a že bys měla hodit zpátečku :) Takže určitě běž i ke kadeřnici a kosmetičce, nehrotíš to, neboj, jen už tím zkus nevěstu „nepopichovat“ :) :lol: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.16 19:22

Jsem ráda, že si myslíte podobné věci, jako já :mavam: Dnes mě ty dvě trošku zaskočily, připadala jsem si před nima pěkně hloupě.
Nevěstu samozřejmě zastínit nechci, ani účesem, ani líčením, ani šaty. Budu mít pastelově růžové šaty ke kolenům :) A jak tu některá z vás zmiňovala, že tam nepůjde o mě, ale o novomanžele, to je mi samozřejmě také jasné. Zároveň chci ale vypadat dobře, budu radši, když si přítelova rodina řekne, jakou má kočku, než že je s ženskou, která má pupínkatý a rozteklý obličej :mrgreen:
Zakladatelka.

• Citovat
  • Nahlásit
46669
31.5.16 19:27

Nalíčit se můžeš nechat klidně i do práce, co je komu do toho? Budou ti to snad platit? :roll:
Tohle kecání do všeho a všem vůbec nechápu a dělají to zpravidla závistiví lidé. Nenechala bych si tím otrávit své plány, ať se kousnou :nevim:

A taky nevím, proč bys měla zastínit nevěstu jen proto, že budeš nalíčená od kosmetičky. Prď na to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat