Nechat to být, nebo jít do střetu?

Anonymní
4.6.15 10:18

Nechat to být, nebo jít do střetu?

DObrý den, předem se omlouvám za anonym, ale je to pro mě poměrně citlivá situace. Jak už to tak bývá, tak já jsem se rozhádala se svojí kamarádkou, ale docela dost, díky ní jsem přišla o peníze a celkově se mi znechutila, dělá podrazy kudy chodí, tudíž jsem utnula vztahy, ale naši manželé se dál bavili. Problém je, že ten její je podpantoflák a bylo mu vysvětleno, že se ani s tím mým bavit nebude a tak se i stalo. Jenže jsme si navzájem půjičli nějaké věci, filmy a tak, my jsme jim ty jejich věci slušně vrátili do ruky, když byli tady ve městě, ale oni jen napsali SMS, že je jako mám v kanceláři, ať si je tam vyzvednu (s tou nádherou dělám ve stejné práci, kde teda už jí také mají plné zuby, je to dost velká vyžírka). A to už mi přišlo jako poslední kapka, já přeci nejsem žádný jejich hej nebo počkej. A teď k jádru pudla, mám se na to vykašlat, nebo jít do střetu a trvat na vrácení, aby se aspoň jednou zachovali jako slušní lidé? Předem děkuji za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12272
4.6.15 10:21

Tak tomu tedy vůbec nerozumím. Chceš ty svoje věci, nebo ne? Jestli děláte spolu v práci, tak snad to není tak náročné si pro ty věci dojít. Její chování nevyřešíš a zbytečně se vztekáš. Vzala bych věci a považovala bych to za ukončené. Nebo jestli ty věci nechceš, tak je nech být a ukonči to už takhle. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.15 10:21

Byli to filmy na CD? Kolik? Ještě něco jiného? A to si je v té kanceláři nemůžeš vyzvednout?
Povznes se nad to. Buď lepší než ona. Usměj se poděkuj za vrácení, odkráčej středem. To ji nejspíš naštve víc, než nějaký střet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
4.6.15 10:23

No já jen čekám, kdy se na emiminu objeví skoro stejný dotaz, jen od tvé „kamarádky“ na téma: rozhádala jsem se s kamarádkou, ta dělá teď dusno kvůli půjčeným filmům, přitom je má v kanceláři… :lol: :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
12272
4.6.15 10:24
@brko píše:
No já jen čekám, kdy se na emiminu objeví skoro stejný dotaz, jen od tvé „kamarádky“ na téma: rozhádala jsem se s kamarádkou, ta dělá teď dusno kvůli půjčeným filmům, přitom je má v kanceláři… :lol: :lol: :mrgreen:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
4.6.15 10:24

A co je na tom divnýho? POjedeš tam nějak navíc pro to? Nepojedeš, tak klid, v práci si to vezmi a nedělej scény :nevim: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
4.6.15 10:27

Do jakého střetu… :nevim: :nevim:
Prostě si je vem a je to. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
4.6.15 10:28

Zakladatelko, znáš přísloví „Chytřejší ustoupí, hloupý se pere“?
Pokud víš, kdo je v tomhle sporu chytřejší, tak se podle toho zařiď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
4.6.15 10:31

Vždyť je máš v kanclu, ne? Klid, chápu, že bys to chtěla bývalé kamarádce vytmavit i za globální oteplování, ale není to trochu zbytečné? Nechovej se jako puberťák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
4.6.15 10:31
@brko píše:
No já jen čekám, kdy se na emiminu objeví skoro stejný dotaz, jen od tvé „kamarádky“ na téma: rozhádala jsem se s kamarádkou, ta dělá teď dusno kvůli půjčeným filmům, přitom je má v kanceláři… :lol: :lol: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
taky mě to napadlo, proč si je nemůže vyzvednout v práci. My si třeba s kolegyněma půjčené věci taky vracíme v práci a neurážíme se, že si je nevozíme domů. :lol:

Zakladatelko, jestli máš jen tenhle „problém“, jsi na tom dobře, tak se nerozčiluj, je to zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.15 10:34

Jdi do střetu! Nechápu, jak si můžou dovolit, chtít ti předat věci v kanceláři a nedovézt ti je přímo domů :cert: Jestli je nedovezou, podala bych na ně trestní oznámení za krádež. Když už, tak už

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12163
4.6.15 10:35

Tak pokud jste se rozhadaly, tak ja jako byvala kamaradka bych to take vyresila nejjednodussi cestou. Odnesla na spolecne pracoviste, abych volny cas nemusela travit tim, ze budu s byvalou kamaradkou resit, kdy ma cas a kazit si tak naladu i ve svem volnu. Docela koukam, jak touzis o to se s ni setkat mimo pracovni dobu, kdyz uz to neni kamaradka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
4.6.15 10:35
@Antonie Bolavá píše:
Jdi do střetu! Nechápu, jak si můžou dovolit, chtít ti předat věci v kanceláři a nedovézt ti je přímo domů :cert: Jestli je nedovezou, podala bych na ně trestní oznámení za krádež. Když už, tak už
:mrgreen: :mrgreen: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
4.6.15 10:36
@Antonie Bolavá píše:
Jdi do střetu! Nechápu, jak si můžou dovolit, chtít ti předat věci v kanceláři a nedovézt ti je přímo domů :cert: Jestli je nedovezou, podala bych na ně trestní oznámení za krádež. Když už, tak už

ironie?

• Nahlásit
  • Citovat
3141
4.6.15 10:39

Pokud bych chtěla své věci zpátky, tak bych si pro ně došla. Pokud bych je byla schopná oželet, tak bych jí odepsala, že si s nimi může vytapetovat, když je jí zatěžko mi je přijít vrátit osobně.
Ale jinak ona neexistuje nějaká příručka- jak správně vracet věci mezi rozhádanými kamarády, takže věřím tomu, že když tu historku bude tvoje bývalá kamarádka podávat slovy- nechápu vo co jí jde, chtěla vrátit věci, tak jsem jí je donesla do práce a ono jí to pořád není dost echt a prudí a prudí, tak nad tvým chováním také bude dost lidí kroutit hlavou.
Kašli na to, prostě si tam dojdi a věci si vezmi. Nemá smysl ztrácet energii v malicherných sporech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama