Necháte se olíznout od pejska?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 17:33

Necháte se olíznout od pejska?

Ahojte, necháte se oliznout od vašeho pejska? Četla jsem si mnoho článku a údajně je to nebezpečné, tak by mě zajímal i názor ostatních smrtelníků, kteří mají doma hafana :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13902
22.10.21 17:36

Nerada, ale občas tomu neuniknu. Určitě ne obličej, maximálně ruku a jdu se umýt. Hele, svoje psy miluju, ale olizování fakt nemusím.
Ale vzpomněla jsem si na Jedna ruka netleská :mrgreen: tak snad se neptáš na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
22.10.21 17:40

Obličej ne, jinak mi to nevadí. I když ono v rámci hry se člověk kolikrát nevyhne oni oliznuzi oka apod :D akorát pusu fakt nemám ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 17:45

Mně by to zajímalo z toho hlediska, jestli nemáte strach z nějakých parazitů, které vám můžou předat..

• Citovat
  • Nahlásit
4012
22.10.21 17:47

Nevadí mi to, vyloženě to nevyhledávám, aby mi třeba lizala obličej, ale ruce nebo tak mi nevadí. Nenechám se olíznout jen když hara nebo vidím že si líže pipinu nebo zadek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Anonym - nemusí se tady o mě vědět vše :mrgreen:
Ano nechávám, ale ne před cizími. Nemíním poslouchat blbé kecy, ale mě olizuje pořád

• Citovat
  • Nahlásit
4012
@Anonymní píše:
Mně by to zajímalo z toho hlediska, jestli nemáte strach z nějakých parazitů, které vám můžou předat..

Nikdy mi žádný parazity nepředala, psa odčervuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17847
22.10.21 17:48

Ne, ale nemám ráda psy.

Příspěvek upraven 22.10.21 v 17:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
22.10.21 17:48

Dovoluji u vítání po celém dni z části tvář a uši, hlavně ne pusu. Jsou odčervení, mytí, chrní s námi v posteli, ale pořád je to zvíře co si líže zadek a ochutnává kde co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 17:49

No právě, já jsem každé ráno buzena “pusinkama” a teď nevím, jestli je to tak “vážné”, abych to nějak omezovala. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 17:49
@Anonymní píše:

Nemám. Naučila jsem si ho tak blbě, když byl štěně a já mladá a bl*á. Olizuje i obličej a chce olizovat i ostatní členy rodiny, kteří se nenechávají a psa posílají za mnou.
Z parazitu strach nemám, obličej mám dokonce vzhledově lepší než jsem měla :mrgreen: že by za to mohl pes, to ale ne

• Citovat
  • Nahlásit
67622
22.10.21 17:51
@Anonymní píše:
Ahojte, necháte se oliznout od vašeho pejska? Četla jsem si mnoho článku a údajně je to nebezpečné, tak by mě zajímal i názor ostatních smrtelníků, kteří mají doma hafana :mrgreen:

Klidne, i od kocicky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10804
22.10.21 17:53
@Anonymní píše:
No právě, já jsem každé ráno buzena “pusinkama” a teď nevím, jestli je to tak “vážné”, abych to nějak omezovala. :nevim:

Pokud je to domácí zvíře, tak pohoda. Ale pokud venkovní nebo ještě v hospodářství, kde sežere vselijaky bordel, tak to fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9913
22.10.21 17:56

Pes? Nikdy. Domestikovaný tchoř? Kdykoliv :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 17:56

Je to domácí pesan, ale prej venku můžou nachytat bakterie, když čuchaji k bůh ví k čemu. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat