Necháte své děti očkovat proti Covidu-19?

Anonymní
20.5.21 17:09

Necháte své děti očkovat proti Covidu-19??

Pokud ano, tak proč, pokud ne, tak taky proč

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15915
20.5.21 17:10
@Anonymní píše:
Pokud ano, tak proč, pokud ne, tak taky proč

Pocti si tady https://www.emimino.cz/…vidu-423090/ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9132
20.5.21 17:10

Očkovat všechny a na všechno a povinně. Pak aspoň nikdo nebude mít možnost vymýšlet nějaký chujoviny o škodlivosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5350
20.5.21 17:11

Nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25231
20.5.21 17:29

Nenechám, protože nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
797
20.5.21 17:30

Ono těžko říct, jestli toto vůbec bude otázkou volby. Jestli budou muset rodiče volit stylem vakcína X ve škole celou dobu v respiratoru a povinné testy placené rodiči, popř. ještě varianta „do školy jen dítě očkované, jinak distanční výuka a rodič bez nároku na osetrovne“, tak to je relativně jasné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
20.5.21 17:34

Ne, pac nechci.. Pubos zájem projevil tak půjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32674
20.5.21 17:36
@Mialina píše:
Ono těžko říct, jestli toto vůbec bude otázkou volby. Jestli budou muset rodiče volit stylem vakcína X ve škole celou dobu v respiratoru a povinné testy placené rodiči, popř. ještě varianta „do školy jen dítě očkované, jinak distanční výuka a rodič bez nároku na osetrovne“, tak to je relativně jasné…

To si nemyslim ze toto nastane… i kdyz mozny je vsechno.

Ne, nenecham. Prijde mi to zbytecny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
20.5.21 17:54

Pokud to bude jen trochu možné, tak ne. Sama se do toho zatím nehrnu, leda by fakt člověk nemohl nijak normálně fungovat bez toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2952
20.5.21 18:01

Ne. Kdyz vidim jak to u nas odrovnalo velky chlapky, tak nevim co to udela s ditetem. Fakt ne. Ani ja nechci minimalne rok jit. Pockam si co to vsem zs tu dobu udela a co se jeste dostane na povrch

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4024
20.5.21 18:02

Ne. A to jsem jinak proočkovací. Vakcíně nevěřím. Vadí mi i způsob propagace. Naočkuj se, budeš moct to a to. Osobně je mi jedno, jestli se ostatní nechají očkovat nebo ne, hlavně, když mi to nikdo necpe. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
20.5.21 18:06

Ne. Ani sebe. Ať si to strčí do zadní části těla. Ale bojím se toho, že bude do smrti dřepět ve škole v respirátoru a s testama. :pocitac: to jsme to fakt dopracovali. :zed: ať se nechá očkovat ten, kdo se boji. Zbytku ať dají pokoj. Bohužel v mém okolí se lidé nechávají proto, aby je v práci netestovali nebo aby mohli na dovču spíš než že by se báli.

Příspěvek upraven 20.05.21 v 18:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2623
20.5.21 18:12

Ne, nenecháme se nikdo z rodiny, počkáme až se to přežene a svět se hodí do normálu. Nebo až se naočkují všichni okolo a vláda bude mít pocit, že má proočkované obyvatele a přestane prudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
20.5.21 18:20

Puboši chtějí, nechtějí být v roušce. Já taky půjdu a to ze stejného důvodu, ne kvuli strachu, jen ať máme pokoj. Mladší uvidime, pokud nas k tomu nedonuti nejake krásné opatření, tak zatim ne. Zena nepůjde kvůli těhotenství, jinak by šla taky. Sice jejich sryl propagace nám vadí, ale bude to bohužel pro nás snažší, nebudeme se muset omezovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
20.5.21 18:28

Ahoj, až to bude možný tak se nechám naočkovat a dítě taky. Určitě to ale nebudu dělat kvůli tomu, abych někam mohla chodit, ale kvůli tomu aby byla populace proočkovaná. Mám klasický očkování z dětství, který také někdy byly nový a lidi se báli reakce atd, ale díky tomu tu ty nemoce již nemáme. Dítě má i nepovinné očkování a jsem za to ráda, protože mi očkování přijde menší zlo než nemoci, proti kterým to očkování je. Samozřejmě je to každého názor a jeho rozhodnutí, které respektuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat