Očkování dítěte Infanrixem?

Napsat příspěvek
38
19.1.20 12:46
@mamina2017 píše:
@JanaDaR tak to pak chce konkrétní dotaz dát odborníkovi a ne do veřejné DISKUZE. Lidé tady diskutují. A na to ti mohl odpovědět doktor, s kterým si to domlouváš. Tedy pokud je to státní tajemství, že nechceš normálně odpovídat ;)

Já bych si ale ráda přečetla zkušenosti rodičů. :) Vzhledem k tónu celé diskuse odpovídám dost normálně, řekla bych. Ano, je to veřejná diskuse, ale nepřijde mi zrovna v pořádku někam naběhnout, naplivat tam svoje odsudky, smyšlenky a pak čekat, jak mi bude ten druhý ochotně vypisovat, co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
19.1.20 12:54

@JanaDaR ale spoustu z nich se tě ptá jaký je důvod až tak pozdě a ty jsi z toho udělala státní tajemství, takže těžko na to odpovídat. nehledě na to, že i kdyby se někdo našel, kdo má s tím zkušenosti, tak ti to moc nepomůže. to je jak u nás, ani jsem nevěděla jak naš malej přišel k 18ti zubům a od kamarádky malá u každého zubu 40tky teploty. Co si z toho vybereš??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25789
19.1.20 12:56

Jestli on nebude problém diskuze v tom, že ty své nazory píšeš, kdežto ostatní je „plivají“. Zkus se nad tím zamyslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14994
19.1.20 13:29
@JanaDaR píše:
Kde tak nediskutuji? Pominu-li, že ti uživatelé si zkrátka přišli kopnout do mojí debaty. Ani jeden z nich neodpověděl na můj dotaz, zato na mě vychrlili kupu svých dojmů.

no tak ale byva, kdyz nechces nic upresnit a vyhazujes lidi z verejne diskuze. Zrejme k tomu nema nikdo co rict, protoze normalne lidi nechaji sve dite naockovat a neresi na 3 letech nejake bizarni ockovaci schemata, ktere nedavaji smysl a ty se k tomu nechces ani vyjadrit. Takze co k tomu dodat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.1.20 14:33
@inkakřivák píše:
Jestli on nebude problém diskuze v tom, že ty své nazory píšeš, kdežto ostatní je „plivají“. Zkus se nad tím zamyslet.

Pokud někdo beze smyslu naháže do diskuse svoje smyšlenky a snaží se je prezentovat jako fakt a ještě tím útočit, pak to nic jiného než plivání není. Pokud se chci na něco zeptat, tak se zeptám a neprskám kolem sebe jakési svoje předpojatosti. Já tady primárně nikoho nenapadala, začal s tím někdo jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.1.20 14:36

@warita, čemu se tady říká bizarní schéma? :think: Já hexavalentní vakcínu nedám, dítě dostane buď Infanrix (Di, Te, Pe) + Hiberix, nebo jen monovakcínu proti tetanu + Hiberix. Zbytek teď není ve hře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25789
19.1.20 14:36

Takže přesně, jak jsem napsala. Jen jsi to potvrdila. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.1.20 14:38

@mamina2017, ale ten dotaz byl prostě pro rodiče, kteří nechali dítě očkovat Infanrixem. Jejich důvody jsou mně osobně jedno. Na tom zkrátka není co doplňovat. Já se vážně neptala na to, jestli je to dle zdejších uživatelů takto v pořádku. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.1.20 14:40

@inkakřivák, ano, potvrzuješ, že nic nevíš, ale z jakési obsese potřebuješ přispívat někam, kde nemáš co odpovědět. Očkovala jsi dítě Infanrixem, ne? Potom tvoje odpovědi nepotřebuji. A jen tak mimochodem, úplně vidím ty skalní antivax hledající způsoby, jak dítě očkovat. Výborná logika. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
19.1.20 17:26
@inkakřivák píše:
@warita klídek, tohle vypadá na klasickou kovanou antivax rypnu.

Tak ti nevím, jestli jde o „antivax rypnu“, když chce své dítě očkovat. Jako „antivax rypnu“ si představuju někoho, kdo neočkuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5197
19.1.20 17:43
@JanaDaR píše:
@inkakřivák, ano, potvrzuješ, že nic nevíš, ale z jakési obsese potřebuješ přispívat někam, kde nemáš co odpovědět. Očkovala jsi dítě Infanrixem, ne? Potom tvoje odpovědi nepotřebuji. A jen tak mimochodem, úplně vidím ty skalní antivax hledající způsoby, jak dítě očkovat. Výborná logika. :palec:

Já zase čučím, že někdo má tříleté dítě a nechává ho běhat po světě bez očkování proti tetanu. Jestli jsou za tím zdravotní důvody na straně dítěte, tak nechápu, proč ty tajnosti. Na jedné straně chceš od někoho relevantní informace, na druhé straně nejsi ochotna poskytnout žádné informace ve v podstatě anonymní diskusi. Jinak nemyslím, že by tato diskuse byla urážlivá, jsou daleko horší diskuse, do kterých se admin nevměšuje, tak nechápu, proč zrovna sem, kde to probíhá celkem v poklidu. Jedná se o veřejnou diskusi, tak lidi můžou veřejně přispívat i to, co se Ti třeba zrovna nelíbí. Já fakt nemyslím, že bys tady našla někoho kdo má tříleté neočkované dítě. Toto je asi opravdu spíš dotaz na odborníka. Možná kdyby trošku poodkryla důvody, tak byl průběh diskuse trošku jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.1.20 17:57

@Zabatko, jestli sis všimla, tak já hledám rodiče, kteří očkovali Infanrixem, ne neočkované tříleťáky. Ale to se motáme v kruhu, dotaz je čistě o této vakcíně, o ničem jiném okolo. Jinak tedy neočkovaných dětí je opravdu spousta a jejich počet se zvyšuje, opět nerozebírám důvody, to je ryze věc rodičů/zákonných zástupců. Jakmile začnu debatovat co, jak a proč, začne se do toho deset dalších vrtat a hledat v tom kdoví co. Takže znovu, je mi vcelku jedno, co si kdo myslí o mně, jediné co mě mrzí, že tenhle nesmyslný diskusní kroužek může odradit někoho, kdo tu zkušenost má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
20.1.20 20:25
@JanaDaR píše:
@Zabatko, jestli sis všimla, tak já hledám rodiče, kteří očkovali Infanrixem, ne neočkované tříleťáky. Ale to se motáme v kruhu, dotaz je čistě o této vakcíně, o ničem jiném okolo. Jinak tedy neočkovaných dětí je opravdu spousta a jejich počet se zvyšuje, opět nerozebírám důvody, to je ryze věc rodičů/zákonných zástupců. Jakmile začnu debatovat co, jak a proč, začne se do toho deset dalších vrtat a hledat v tom kdoví co. Takže znovu, je mi vcelku jedno, co si kdo myslí o mně, jediné co mě mrzí, že tenhle nesmyslný diskusní kroužek může odradit někoho, kdo tu zkušenost má.

Tak si přečtěte SPC u vakciny a jak se testovala a dojde Vám, že se netestovala u dětí starší 2 let. Kdybyste si přečetla mojí první reakci pořádně, napsal jsem Vám jak máte to dítě očkovat méně valentními vakcínami a nebo uhraňte nějakého pediatra a udělejte si z dítěte pokusného králíka jiné možnosti nemáte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
21.1.20 08:43

@Josef44, patrně jste skutečně nepochopil, že hodlám dítě nechat očkovat pouze Infanrixem, alespoň v tuto chvíli. Infanrix je ta vaše trojvakcína, ještě poměrně nedávno se jí přeočkovávaly pětileté děti. V tom vašem rozpisu vám ovšem chybí vakcína proti haemophilus influenzae B a poliomyelitidě. O Priorixu nemluvě. Naprosto nechápu, o čem se mě to snažíte poučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama