Nechavam se zivit , a je mi dobre

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.9.21 21:04

Nechavam se zivit , a je mi dobre

Nekolikrat jsem tu cetla diskuzi otom ze jsou maminky po materske stale doma a do prace nechteji hodne zen tady pak psalo ze je to hrozne ze by se nemohli nechat zivit atd. To ja pro vas asi budu uplna zlatokopka vzdycky jsem hledala jen muze co maji penize az jsem pred 7 lety sbalila opravdu prachatyho chlapa ktereho jsem utahla na svuj vzhled a dobry sex ihned jsem si snim poridila dite a vzali jsme se jsem o 13 let mladsi nez muj manzel takze ze syna byl uplne hotovy a je vlastne do ted celou dobu jsem doma a ani by me nenapadlo jit nekam makat za par korun kdyz tady mam hromadu penez za to ze jsem milujici zena a matka manzel vlastni nekolik velkych firem plus dedictvi po otci a firma v zahranici takze zeny pokud jste zajistene penezma budte doma a radsi si poradne uzivejte zivot :srdce: :srdce: :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59200
16.9.21 21:06

Gratulujeme a vyhráváte klíčenku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11354
16.9.21 21:08
@Anonymní píše:
Nekolikrat jsem tu cetla diskuzi otom ze jsou maminky po materske stale doma a do prace nechteji hodne zen tady pak psalo ze je to hrozne ze by se nemohli nechat zivit atd. To ja pro vas asi budu uplna zlatokopka vzdycky jsem hledala jen muze co maji penize az jsem pred 7 lety sbalila opravdu prachatyho chlapa ktereho jsem utahla na svuj vzhled a dobry sex ihned jsem si snim poridila dite a vzali jsme se jsem o 13 let mladsi nez muj manzel takze ze syna byl uplne hotovy a je vlastne do ted celou dobu jsem doma a ani by me nenapadlo jit nekam makat za par korun kdyz tady mam hromadu penez za to ze jsem milujici zena a matka manzel vlastni nekolik velkych firem plus dedictvi po otci a firma v zahranici takze zeny pokud jste zajistene penezma budte doma a radsi si poradne uzivejte zivot :srdce: :srdce: :D
:lol: :lol: :lol:
Jeste ten pravopis se douc a budes dokonala :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18807

A co budeš dělat až ho na vzhled a „neplánované těhotenství“ utáhne nejaký mladší model?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1492

Bez této informace bych dnes neusnula… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17919
16.9.21 21:09

A dál? až tě vymění za mladší tak budeš žráát trávu a bydlet pod mostem? No jsi hvězda! Chceš sušenku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71708
16.9.21 21:11
@Petra Z píše:
Gratulujeme a vyhráváte klíčenku :palec:

Klicenky došlo. Mi poslali jen nafukovaci kridylka. Že jo, @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 21:13
@debra.morgan píše:
A dál? až tě vymění za mladší tak budeš žráát trávu a bydlet pod mostem? No jsi hvězda! Chceš sušenku?

To mi nehrozi mame pred manzelskou smlouvu ze pokud by k necemu takovemu doslo a treba i rozvod dostanu balik a dum bude muj takze toho se nebojim

• Citovat
  • Nahlásit
24113
16.9.21 21:14
@Anonymní píše:
Nekolikrat jsem tu cetla diskuzi otom ze jsou maminky po materske stale doma a do prace nechteji hodne zen tady pak psalo ze je to hrozne ze by se nemohli nechat zivit atd. To ja pro vas asi budu uplna zlatokopka vzdycky jsem hledala jen muze co maji penize az jsem pred 7 lety sbalila opravdu prachatyho chlapa ktereho jsem utahla na svuj vzhled a dobry sex ihned jsem si snim poridila dite a vzali jsme se jsem o 13 let mladsi nez muj manzel takze ze syna byl uplne hotovy a je vlastne do ted celou dobu jsem doma a ani by me nenapadlo jit nekam makat za par korun kdyz tady mam hromadu penez za to ze jsem milujici zena a matka manzel vlastni nekolik velkych firem plus dedictvi po otci a firma v zahranici takze zeny pokud jste zajistene penezma budte doma a radsi si poradne uzivejte zivot :srdce: :srdce: :D

Taky Tě zdravím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1339
16.9.21 21:14

Prachy nejsou všechno, milá zlatá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37088
16.9.21 21:16
@Anonymní píše:
To mi nehrozi mame pred manzelskou smlouvu ze pokud by k necemu takovemu doslo a treba i rozvod dostanu balik a dum bude muj takze toho se nebojim

Gratuluji. Co tam máš dál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2114
16.9.21 21:18
@Anonymní píše:

Mohla by jsi definovat slovo balík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
16.9.21 21:19

Krom toho, že se tak nudíš, že si vymyslíš diskuze na eMiminu tě musím zklamat. Toto opravdu není sen každé ženy :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18808
@Anonymní píše:

Tak to je důležitá informace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1649
@Anonymní píše:

A bez porodu bys to nedokázala? :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat