Nechávám vybrečet tři měsíční dítě. Jsem špatná matka?

Anonymní
12.8.20 19:16

Nechavam vybrecet tri mesicni dite. Jsem spatna matka?

Moje trimesicni dvera temer kazdy vecer place v postylce i kdyz je napapana, prebalena a neboli ji brisko. Cely den byva hodna nevim proc vecer vzdy place… nechavam ji treba hodinu klidne plakat. Co si o tom myslite?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18195
12.8.20 19:18

Ze jsi blba, 3 mesicni nechat plakat hodinu to je nelidske. Stejne to je troll :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
12.8.20 19:19

Ze si jelito, ktery si melo poridit mozna tak kocku. Zrejme neco potrebuje nebo ji neco boli a ty neuspokojujes jeji potrebu a jeste ji tam nechas hodinu brecet. Nechapu, zamysli se nad sebou, je to bezbrane miminko, ktere te potrebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5568
12.8.20 19:23

No doufám, že je to jen blbý pokus, jak rozvířit večerní diskusi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4814
12.8.20 19:24
@Anonymní píše:
Moje trimesicni dvera temer kazdy vecer place v postylce i kdyz je napapana, prebalena a neboli ji brisko. Cely den byva hodna nevim proc vecer vzdy place… nechavam ji treba hodinu klidne plakat. Co si o tom myslite?

Ze jsi ****. Nechat hodinu brečet malý mimino…

edit adminom - vulgarizmy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
12.8.20 19:29

Jestli brečí hodinu, tak ji zřejmě něco je. Já nechávala brečet (ale už trochu starší dítě) max 10 minut. Hodina už je hrozná. To stebou nic nedělá když ji slyšíš? Mě by to utrhlo srdce nechat dítě hodinu brečet, ještě k tomu takhle malé. To si vymyšlet nebude… Může ji být třeba teplo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
12.8.20 19:29

Že jsi dítě ještě neměla mít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
12.8.20 19:33
@Anonymní píše:

A že jí nebolí bříško, víš jak? Já jsem teda matka Herodes, ale tohle je i na mě moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
12.8.20 19:39

Mozna chce byt u mamy. Kdyby ses snazila a popsala tady, co vsechno jsi udelala proto, aby neplakala, tak ti i uverim, takhle doufam, ze jen trolis. Nejsem proti nechat dite chvili plakat, pokud vsechno vcetne maminy naruce selze, ale hodinu nikdy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18049
12.8.20 19:40
@Anonymní píše:
Že s tím za nějakou dobu přestane. Jako děti v kojeňáku. Zjistí, že když pláče, protože jí něco bolí nebo má strach, nikdo nepřijde, protože to nikoho nezajímá. Zvykne si.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5015
12.8.20 19:40
:think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3088
12.8.20 19:41
@Anonymní píše:

Jsi špatný troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7687
12.8.20 19:42

Že jsi svině a žádné dítě mít nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
12.8.20 19:49

Ze si totální dementka a to sorry jako. Hodinu bych svoje dítě plakat nenechala. To to s tebou nic nedělá? Svého času jsem nosila 6-7 hodin denně na rukách, jinak dcera naříkala, i jsem ji tak přes den uspávala, musela jsem houpat určitým způsobem a tempem, trvalo to od 2 do 4 měsíce než se začala přetáčet a je teď radši na dece než u mámy v náruči, ale proboha, prostě mě tenkrát potřebovala, chtěla být blízko mě, nenechala bych ji řvát. Jestli tě to rozčiluje, tak sis neměla dítě pořizovat, ono to tak bývá že miminko pláče občas jen proto že chce být s mámou. To že mu dáš najíst a prebalis ho taky není veškerá péče, holt to obnáší víc. Pardon že jsem se tak rozohnila, ale nějak mě to naštvalo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
12.8.20 19:49

Já nevydržím ani 5 minut. Když byla takhle malinká a a já ještě netušila co ji pořádně chybí, brečela jsem s ní. Držela ji v náručí a jen doufala že ji můj zpěv a houpání na chviličku uklidní…
Nechápu co během té doby děláš? Dáš si kafíčko, koupel? Nebo si deš dát cigarko a kouknout na fb??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama