Nechávat spát venku? Nebo vjet dovnitř?

596
23.11.15 11:48

Nechávat spát venku? nebo vjet dovnitř?

Ahojte,

necháváte spát miminka v tomlhle počasí (u nás 3stupně) venku?? Dcera 7 měsíců - usne jenom v kočárku, mám, ale možnost vjet s kočárkem do domu.. nevím jestli ji nechat spát venku nebo zajet s kočárkem domu a rozepnout kombinezu? jak byste to dělaly? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5271
23.11.15 11:51

Nechat venku, nechávala jsem i v mrazu :pankac:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9437
23.11.15 11:52

Nechávala jsem spát venku i v mrazu i když byly děti mladší než 7 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
23.11.15 11:59

@Helll my jsem nechávali spát venku i v mrazu - když jsou děcka dobře oblečena/ zabalena ze všech stran - tak není problém. Jen kočárek otočit proti větru ;) a případně (pokud se hodně bojíte) namazat tváře a nos krémem - třeba Niveou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 12:01

Malá mi právě teď spinká už 2 hodiny venku, je v zimní kumbinéze a ve fusaku, do kterého jsem dala ještě tenkou dečku, obličejík namazaný měsíčkovým krémem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
23.11.15 12:02

Díky moc, mě spíš šlo o to, že jestli ten studený vzduch nevadí..

moc si nedovedu představit sebe, že bych měla spát venku.. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57063
23.11.15 12:06
@Helll píše:
Ahojte,necháváte spát miminka v tomlhle počasí (u nás 3stupně) venku?? Dcera 7 měsíců - usne jenom v kočárku, mám, ale možnost vjet s kočárkem do domu.. nevím jestli ji nechat spát venku nebo zajet s kočárkem domu a rozepnout kombinezu? jak byste to dělaly? děkuji

spí venku, nechápu důvod, proč stěhovat dovnitř.. před chvílí jsme přijeli z lesa, u nás -1 st. Krom červeného nosíku totál spokojené dítě - byli jsme venku od půl 9 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
23.11.15 12:09

Ja bych nenechala. Zajela jsem do chodby, nechala privrene dvere a bylo tam cca 14 stupnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
23.11.15 12:12
@Helll píše:
Díky moc, mě spíš šlo o to, že jestli ten studený vzduch nevadí..moc si nedovedu představit sebe, že bych měla spát venku.. Díky :kytka:

Podle me ten vzduch vadi. Ale kazdy ma jiny nazor, jak vidis.

Znam cloveka, ktery jako mesicni mimino absolvoval hospitalizaci kvuli. zapalu plic a byl na tom spatne. Spalo na mrazu.

Osobne bych nenechala venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
23.11.15 12:13

Já je nechávala spinkat taky venku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
23.11.15 12:16

Venku spí nejlépe a nedýchají přímo ten chladný vzduch, si tam nadýchají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
23.11.15 12:16
@Pomka píše:
Podle me ten vzduch vadi. Ale kazdy ma jiny nazor, jak vidis.

Znam cloveka, ktery jako mesicni mimino absolvoval hospitalizaci kvuli. zapalu plic a byl na tom spatne. Spalo na mrazu.

Osobne bych nenechala venku.

taky názor, ale třeba když má dítě laryngitidu, tak to neléčí jinak než pouštěním ledového vzduchu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
23.11.15 12:24
@Dundee2 píše:
taky názor, ale třeba když má dítě laryngitidu, tak to neléčí jinak než pouštěním ledového vzduchu ;)

S tim zkusenost nemame ;)
Taky jsem s malou jezdivala v mrazech samozrejme, ale na slide jsem mela takovy ksilt, ktery se zvednul a bouda byla temer uplne zakryta. Nektery kocarky jsou uplne otevreny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19246
23.11.15 12:29

@Helll Nechávám venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
23.11.15 12:30

Já jsem ve velké zimě dávala ještě pláštěnku, ale ve více než -5 jsem děti venku nenechala.
A v roce (obě děti zimní), když už spaly jen 1× denně, už jsem je měla naučené na postýlku, dalo to zabrat, ale šlo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama