Necháváte děti nafotit? Průzkum trhu

79
8.1.21 08:35

Necháváte děti nafotit? Průzkum trhu

Ahoj holky, budu moc rada, když mi odpovíte na tyto otázky, takový průzkum na trhu :-)

1. Nechavate se jako rodina popr. jen vaše děti profesionalne nafotit u fotografa?
2. Jak často, u jakých příležitosti?
3. Kolik fotek cca vyberete z jednoho foceni?

Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1631
8.1.21 08:37

Ještě jsme se nenechali, já bych sice chtěla, ale jsem líná fotografa hledat a to focení zorganizovat. A čas letí a letí. Leda by nějaký přijel sem a vyfotil nás doma a na zahradě, to by bylo dobry :lol:

Edit. A ještě bych potřebovala génia, co zařídí, že Marfuška bude na fotkách vypadat jako Nastěnka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 08.01.21 v 08:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
8.1.21 08:40

1. Nechala jsem si nafotit nejenom dite, ale i psy :)… Tak nejak mam pocit, ze tyhle fotky na zdi zkratka vypadaji mnohem lip :)

2. Tehotenske, novorozenecke foceni, Vanoce, jarni “rozkvetle” fotky :)

3. 10-15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48364
8.1.21 08:44

Nenechala a ani o tom neuvažuju. Nemám ráda vyumělkované fotky a ještě za to platit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2192
8.1.21 08:45

1. Ano, rodinné i dítě sólo
2. Vánoční focení
3. 5-8 záběrů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7196
8.1.21 08:46

@Laura215 Ne.
Ale v okolí to tak třetina rodin dělá.
Pokud si správně všímám, tak cca jednou za rok nechávají nafotit děti, popřípadě celou rodinu. Plus polovina z nich pořizuje rodinná PF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
8.1.21 08:48

Měli jsme focení novorozenecké, potom k ročním narozeninám, měli jsme spojené s vánočním focením a ještě jsme dostali normální fotky jakoby rodinné.
Určitě bych chtěla pokračovat s tím vánočním nebo narozeninovym.
Dostali jsme kolem 120 fotek a u novorozeneckého všechny, co by byl použitelné. Ještě jsme teď měli svatbu a to jsme dostali 300 fotek, bylo to jen obřad, oběd a zvlášť focení naše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15611
8.1.21 08:48

Ne, těhotenské fotky jsou většinou k smíchu. V okolí fotí děti jen jedna rodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.21 08:54

Tak jednou, max dvakrat za rok se nechavame fotit. Treba vanocni nebo novorozenecke s novym prirustkem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4940
8.1.21 08:54
@Laura215 píše:
Ahoj holky, budu moc rada, když mi odpovíte na tyto otázky, takový průzkum na trhu :-)

1. Nechavate se jako rodina popr. jen vaše děti profesionalne nafotit u fotografa?
2. Jak často, u jakých příležitosti?
3. Kolik fotek cca vyberete z jednoho foceni?

Moc děkuji :srdce:

1. ano ale jen děti, a venku (uvnitř fotky nemusím, spíše v přírodě)
2. většinou jednou ročně, jen vloni nebylo. Máme i novorozenecké a pak jednou ročně cca
3. Máme zhruba 40 fotek v počítačové podobě, ale vybíram do rámečku na vyvolání asi 10 fotek těch nej.
3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9409
8.1.21 08:56

Ne, nevidím v tom smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15331
8.1.21 08:56

Ne, ty vyumělkované fotky se mi nelíbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1830
8.1.21 09:00

Ano, fotíme se zatím jako rodina (máme kojence a batole). Protože děti rychle rostou, tak cca 2× ročně. Později budu chtít focení cca 1× ročně. Fotograf nám posílá asi 25 upravených fotografií, nevybíráme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
8.1.21 09:01

Ne, děti si fotím sama. Taky mam radši přirozene fotky. Sama radši koukám na fotky kde nás máma cvakla bůhví čím jak jsme byli se ségrou ve vaně, poprvé na mini lyžích, venku před barákem když jsme dělali první krůčky, na houpajde… Než ty umělé fotky ze školy od foťáka… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
8.1.21 09:02

Ano, od narození syna cca dvakrát ročně. Jsme ale nároční na práci fotografa. ;) Našli jsme po narození syna jednoho skvělého, je to v podstatě náš rodinný fotograf. Necháme se fotit kdykoliv, příležitost nehraje roli. On je pro každou „špatnost“ - je schopen se s námi brodit sněhem, lítat po poli apod. Z konce léta máme nádherné fotografie - balíky sena na poli, západ slunce, dokázal zachytit fantastické okamžiky, např. jak syn skáče z balíku tátovi do náruče, jak blbneme na strništi apod. Fotky jsou perfektní. Z jednoho focení nemám nikdy méně než třicet čtyřicet fotek. Za kvalitu jsem ochotná zaplatit, ale jak jsem řekla - fotograf musí být opravdu dobrý. :D
@lucenka Ne všechny fotky od fotografa musí být vyumělkované. ;) Záleží na fotografovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat