Reklama

Necháváte na noc otevřena okna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domino111
Kecalka 182 příspěvků 03.08.18 23:26
Nechavate na noc otevrena okna?

Mozna hloupa otazka, ale nechavate ted ve vedrech okna na noc dokoran, nebo jen ventilacky? Ja nevhavam otevrena, ale ted mi znama dala brouka do hlavy, ze mi muze tim oknemnekdo vlezt dovnitr, zlodej treba a nebo v noci se muze vzdubit dite a vypadnout z toho okna, kdyby ho napadlo se z nej treba podivat apod. :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 03.08.18 23:28

@Domino111 nechávám, ale mám síťku v okně :) neumím si představit, že bych mela okno zavřené v těchto vedrech :)

Fonty
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 03.08.18 23:29

@Domino111 všude ventilačky aby mi triletak nevypadl.. jen v ložnici mám dokořán na balkon

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 03.08.18 23:30

V patre jo, v prizemi ne. Ale navedl me na to az pritel, jinak jsme za mala nechavali i v prizemi. Ze by mi vypadlo dite se nebojim. V techto vedrech spime v obyvaku pod otevrenymi stresnimi okny. A je to parada :-)

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 03.08.18 23:30

Necháváme ve všech místnostech otevřené. Bydlíme v bytovce v 2.patře a v oknech máme síta.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 03.08.18 23:31

U dcery ventilacka, my v loznici dokoran.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 03.08.18 23:32

Jenom ! přes noc momentálně. Ráno zavírám a zatahuju.

tumpach
Kelišová 5850 příspěvků 03.08.18 23:32
@Veru1987 píše:
U dcery ventilacka, my v loznici dokoran.

přesně tak u dítěte v pokojíku vždy ventilačka, jinak v ložnici okno dokořán může být, já dávám ventilačku :), ale dnes asi okno otevřu, bude ještě lepší vzduch :), já se zase trošku bojím komárů už dva mě sežraly :roll: :roll: :,( :,(

růžový achát
Závislačka 4000 příspěvků 03.08.18 23:33

Spím na chatě v lese a mám otevřené v noci i dveře jinak bych neusnula v tom vedru.

elan
Kecalka 197 příspěvků 03.08.18 23:33

jen ventilačky, přesně z toho důvodu, aby mi nikdo nevlezl do domu,zloděj by mohl šmejdit po domě a já bych to celé zaspala.

růžový achát
Závislačka 4000 příspěvků 03.08.18 23:36

Ja ale nezamykám ani auto :P

Russet
Extra třída :D 10415 příspěvků 03.08.18 23:37
@Domino111 píše:
Mozna hloupa otazka, ale nechavate ted ve vedrech okna na noc dokoran, nebo jen ventilacky? Ja nevhavam otevrena, ale ted mi znama dala brouka do hlavy, ze mi muze tim oknemnekdo vlezt dovnitr, zlodej treba a nebo v noci se muze vzdubit dite a vypadnout z toho okna, kdyby ho napadlo se z nej treba podivat apod. :think:

V našem osmém patře mohu být klidná. Ale kvůli synovi nechávám v jeho pokoji jen ventilačku.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 39346 příspěvků 03.08.18 23:37

my jsme ve 4 patře ale kde spím s malou tak je to zabezpečené ;) . Vedle v pokoji jsou otevřené balkonové dveře, tam je celkem příjemně :palec: Na ventilačku mam otevřeno celoročně :lol:

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 03.08.18 23:43
@růžový achát píše:
Ja ale nezamykám ani auto :P

Co máš za auto a kde bydlíš ? :think: :mrgreen:

Jinak nechávám vše otevřené furt a je to stejně k ničemu :think:

růžový achát
Závislačka 4000 příspěvků 03.08.18 23:43

@Detsa :P nefeknu :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama