Necháváte svítit led osvětlení přes noc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandule23
Kecalka 475 příspěvků 22.12.17 21:25
Necháváte svítit led osvětlení přes noc?

Necháváte svítit led vánoční světýlka i přes noc? Já z toho mám pořád trošku respekt, ale ráda bych aspoň teď na Vánoce usínala u pěkného osvětlení :)
Světýlka máme zevnitř místnosti a dotýkají se záclony.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 22.12.17 21:29

NE!

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 22.12.17 21:31

@levandule23 ne

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 22.12.17 21:32

Tak si porid pozarni hlasice a casovac vypnuti.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1957 příspěvků 22.12.17 21:32

Tak si kup za 200 v hobbymarketu časovač do zásuvky ;-) v určitý čas odpojí proud (nebo naopak zapne), může se ti to samo rožínat třeba v 16h a ve 23 to zase samo zhasne, nemusíš nic hlídat a máš klid

xjuklickova
Kelišová 5072 příspěvků 1 inzerát 22.12.17 21:36

My jo, ne teda cilene, ale stromek nam leckdy sviti nekolik dni v kuse. LED pasek nam take sviti pod posteli temer pořád.

smurfka
Nadpozemská drbna 29020 příspěvků 22.12.17 21:40

Ne, na noc vypínám..já bych u toho neusla a když ano, budilo by mě to ze spaní..nesnáším světlo v noci..

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 22.12.17 21:42

Já mám tedy světýlka mezi okny a nezhasínám, ani přes den. Na stromečku taky nezhasínám, tedy zhasnu přes den, když si vzpomenu, ale většinou zapomínám :mrgreen: Na stromečku mám klasický světýlka, ne ledkový. Takže občas zhasne, když praskne nějaká žárovčička.

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 22.12.17 21:52

Ne, mě by to vadilo a budilo by mě to, stejně jak píše @smurfka . Já teda ani stromeček, nic. Sem tam svítí déle lampička v ložnici - máme se stmívačem, takže na ten nejslabší stupeň a to když rozsvítím jedné z holek, když chtějí na záchod a usnu, než přijdou zpátky.
Pořiď si časovač. Stojí pár korun.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 22.12.17 22:10

Světýlka nemáme, ale na noc bych je určitě vypínala. Ale teď si nějaký expert nasvítil balkón proti našemu oknu jako v Las Vegas, takže teď usínáme za blikotu každý den… :cert: (máme jen záclony, doteď nám závěsy nechyběly)

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 22.12.17 22:16

Někdy ano :) a na balkoně mám časovač zapínaji se ve 4 a vypinaji se v půl 8 ráno :)

mojmira
Hvězda diskuse 70752 příspěvků 22.12.17 22:19

Ano, ale nejsou v pokoji

smurfka
Nadpozemská drbna 29020 příspěvků 22.12.17 22:23
@klamonožka píše:
Světýlka nemáme, ale na noc bych je určitě vypínala. Ale teď si nějaký expert nasvítil balkón proti našemu oknu jako v Las Vegas, takže teď usínáme za blikotu každý den… :cert: (máme jen záclony, doteď nám závěsy nechyběly)

jj to taky nechápu..ty lidi spí, nic z toho nemají, ale ostatním lidem to bliká - bije do oken..takové experty máme kolem baráku dva..naštěstí ani jeden nám nejde do ložnice..ale jako tohle mi stívit do ložnice tak si s nima jdu teda ručně stručně popovídat..ne­ohleduplnost jak prase..pochopila bych, kdyby to svítilo, nebo se to zeslabovalo a zesilovalo postupně..ale tenhle blikající hnus..to je prostě nepříjemné..

Netopýr1
Kecalka 491 příspěvků 22.12.17 22:33

Ne, máme je v obýváku, ale stejně je vypínám. Že by to teda mělo rušit sousedy, to mě teda ve snu nenapadlo, jako myslím to fakt vážně, že by to vlastně někomu třeba mohlo svítit do oken. Ale já mám strach z toho, že dojde k nějakýmu zkratu a shoří nám celej barák.

smurfka
Nadpozemská drbna 29020 příspěvků 22.12.17 22:36

@Netopýr1 jak říkám pokud to svítí permanentně, nebo to postupně slábne atd..tak oka..ale tohle je nastavené tak, že to pořád bliká, a to je do očí dost nepříjemné..to prostě jenom bliká, a to celkem rychle..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama