Nechce být v kočárku, nosítku ani šátku

22
23.5.16 10:09

Nechce byt v kocarku, nositku ani satku

Ahoj zeny,

Mam takovy problem se svou 4 a pul mesicni holcickou. Uz nejakou dobu odmita kocarek. Nemuzu nikam, nedostanu se ani nakoupit.

Tak jsem se tesila na hezke pocasi a ono nic. Prochazka je peklo.ona neplace, ale az nelidsky rve, vzteka se. Hracku vyhazuje z kocarku, nohy do vzduchu. Uplne cekam, ze z neho vyskoci.

Mam rodinu v jinem meste, nedostanu se tam. Kdyz si pitrebuji neco zaridit, nedostanu se tam. Vcera jsem musela, jela jsem 4 zastavky busem. Tam to jeste slo, usla na 20 min, kdyz se probrala, vydrzela tak 5 min a zacalo peklo. Hnala jsem teda na zastavku a domu. V buse na me lidi koukali a neodpustili si poznamky. I ridic na me vyjel, co ale ja. Nekak se domu s ni dostat musim. Ona se neuklidni. Rve dokud nezmodra. Obcas ji vezmu, to se vetsinou uklidni hned. Kdyz je moc rozjeta, chvili to trva. No jo, ale tshnout kocar a dite na ruce nejde. Zkusila jsem nositko, satek. V tom je to stejne. Ma tam chrastitko. Povidam na ni. Zkusila jsem plenu, zda ji neco nerusi. Jestli tepli, zima. Uz i sportak jsme zkusili. Stejne. Obcas se rozerve, kdyz kocar ken vidi. Uz nevim co, prece nemuzu byt domaci vezen, ale ven to s ni nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11416
23.5.16 10:17

Ten šátek si zkoušela jen doma, nebo i ven? Spousta dětí třeba doma pláče, ale venku se uklidní (chůze, jiné vjemy apod.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2055
23.5.16 10:19

A zkusila jsi ji dat v korbe na bricho, boudu pryc, at vidi ven?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
23.5.16 10:21

@Fjodorka

Souhlas, většinou ta rychlá chůze je hodně rychle uhojdá a daj pokoj, doma nějaké to popocházení nebo jen klid v šátku prořvou. Na druhou stranu, kdyby i tak vřískala v šátku, tak to už by se okolí asi zvenclo. Nosí dítě v hadru, týrá ho a podívejte jak to dítě nelidsky řve, krkavčí matka, co nemá ani na kočár - klasika.

• Citovat
  • Upravit
22
23.5.16 10:22
@Fjodorka píše:
Ten šátek si zkoušela jen doma, nebo i ven? Spousta dětí třeba doma pláče, ale venku se uklidní (chůze, jiné vjemy apod.)

Venku i doma, s kamaradkou co satkuje, pimohla mi se zavazanim. Mala byla jak z filmu vetrelec, jak se z toho snazila dostat ven. Nakonec jsem ji musela vyndat a nest domu v ruce, to byla klidna. Ja uz fakt nevim, psychicky nemam na to byt doma.asi zesilim. Navic studuji daljove a zachranovalo me, ze mi obcas sel nekdo vozit a ka mela chvilku, ted uz nikdo vozit nechce. Ani moc hlidat, je dicela narocna i doma. Nevydrzi u niceho dlouho a jak si ji clovek chvili nevsima, rve. Ja ji nrcham chvili, dokud neprejde do hysteraku, ake i tak. Doma nic neudelsm, ven nemuzu. Uz si zoufam, nevim co to ma za obdobi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
23.5.16 10:26

Nemůže jí něco bolet, třeba bříško? Malej byl takovej vřešťan a bylo to bříškem, kočár přímo nenáviděl, ale třeba nosítko miloval

malá má zas období někdy kočár, někdy nosítko a když chci aby v nosítku usnula, musím buď jak psaly výše rychle chodit, poskakovat nebo tancovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
23.5.16 10:26
@Zorbas píše:
A zkusila jsi ji dat v korbe na bricho, boudu pryc, at vidi ven?

Zkusila a nic. Na brisko ee uz pretaci sama, ale moc ji to na nem nebavi. Neumi se otocit zpet, takze doma zacne rvat, pretocim ji a do minuty je na nem zas a furz dokola. Kdyz hsem ji zkusila na brisko v kocarku, vydrzela par minut, pak se zacla mlit a skubat a rvat. Uz si zacinam myslet, ze to asi fakt nema reseni. Zarazilo me, ze ve sportalu taky nic. Do toho jsrm vkladala nadeje. Manzel ji i fal ze zoufalstvi do polosedu, ze bude koukat. Potrebovali jsme zajet je tchyni..no a bylo to stejne jak v kirbicce :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
23.5.16 10:28
@catherine100 píše:
Nemůže jí něco bolet, třeba bříško? Malej byl takovej vřešťan a bylo to bříškem, kočár přímo nenáviděl, ale třeba nosítko milovalmalá má zas období někdy kočár, někdy nosítko a když chci aby v nosítku usnula, musím buď jak psaly výše rychle chodit, poskakovat nebo tancovat :mrgreen:

Taky me to napadlo, ale jakmile ji vyndam je v klidu i vesela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
23.5.16 10:34

@NoStress85 to on byl na ruce taky veselej, prostě u maminky ho to tolik asi netrápilo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
23.5.16 10:36

Kluk mi jezdí v kočárku v poloze na břiše. Dám dolů boudu, na hlavu klobouček a jedem. Když mu začne padat hlava, tak ho přetočím a spí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
23.5.16 10:39

V tomto případe bych zkusila pohledat nějakého kineziologa, ja teda zkusenost nemam, ale znám vice maminek, kterým fakt pomohl…hodne si chválí i bachovky na miru…proste neco takového..urcite ma mala nejaky důvod, proč to dela :think: přeju hodne stesti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7647
23.5.16 10:40
@NoStress85 píše:
Venku i doma, s kamaradkou co satkuje, pimohla mi se zavazanim. Mala byla jak z filmu vetrelec, jak se z toho snazila dostat ven. Nakonec jsem ji musela vyndat a nest domu v ruce, to byla klidna. Ja uz fakt nevim, psychicky nemam na to byt doma.asi zesilim. Navic studuji daljove a zachranovalo me, ze mi obcas sel nekdo vozit a ka mela chvilku, ted uz nikdo vozit nechce. Ani moc hlidat, je dicela narocna i doma. Nevydrzi u niceho dlouho a jak si ji clovek chvili nevsima, rve. Ja ji nrcham chvili, dokud neprejde do hysteraku, ake i tak. Doma nic neudelsm, ven nemuzu. Uz si zoufam, nevim co to ma za obdobi.

Má dudel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
23.5.16 10:44

A co ji dat do nosítka ne čelem k sobě, ale od sebe, tak že bude mit záda na tvym břiše?
Já takhle nosim malýho, ptž v korbě řval jak tur, to samý v nositku když byl čelem ke mě, on se tim za chvíli udrncá a spící putuje do korby. Ale jemu teda stačí,.když vidi co se kolem něj děje :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5729
23.5.16 11:06

@NoStress85 radu nemám, ale nedá mi to a musím tě politovat :hug:. To musí být opravdu peklo. Moje mladší 2 děti taky nebyly kočárkovací, řvaly v něm, ale v nosítku a šátku pohodička, to milovaly.
Zkus aspoň ty bachovy esence, jak někdo pasl. Ublížit to nemůže a třeba to vážně pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11416
23.5.16 11:09
@Altamira píše:
A co ji dat do nosítka ne čelem k sobě, ale od sebe, tak že bude mit záda na tvym břiše?
Já takhle nosim malýho, ptž v korbě řval jak tur, to samý v nositku když byl čelem ke mě, on se tim za chvíli udrncá a spící putuje do korby. Ale jemu teda stačí,.když vidi co se kolem něj děje :think:

Tohle bych fakt neradila, ničit dítěti záda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama