Reklama

Nechce jíst ani pít nic teplého v 18m

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 17.01.11 16:20
Nechce jíst ani pít nic teplého

Začínám být lehce zoufalá z dcerky (18m) - už víc než týden mi odmítá teplé jídlo. Polévky, masozelenina i samotné přílohy, kaše, čaj i mlíko, všechno musí napřed úplně vystydnout, aby se uráčila aspoň něco ujíst/upít.
Máte tip, co s tím? Bojím se, že když to nebudu řešit, zničí si žaludek.

Reklama

Reakce:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 17.01.11 16:23

Ahoj, žaludek si snad nezničí, toho bych se nebála.
Někde jsem nedávno četla, že když rostou zuby, děti odmítají teplá jídla i nápoje, protože jim to nedělá dobře :nevim: :nevim:
Nerostou ji stoličky nebo řezáky?

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 17.01.11 16:35

LOL Bertík nepil teplé ani MM :), prostě musí být vše studené

Lama Lama
Hvězda diskuse 48361 příspěvků 17.01.11 19:18

Než kluk dojí, má stejnak všechno studené. MLéko chce jedině z lednice. Myslím, že si žaludek nezkazí.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 18.01.11 22:41

Tak děkuju. :kytka:

jinuska015 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.12 15:36

Dobry den ja mam taky problem muj syn 13mesicu nechce jist ani studena ani tepla jidla a piti taky nechce ani studene ani teple akorat co si vezme je o de me prso. a dotoho ma vysoke horecky a pani doktorka rikala ze ma hodne pit a nemuzu mu to nejak donutit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >