Nechce jíst pořádně skoro ve třech letech

182
8.3.16 17:01

Nechce jist poradne ve skoro tri letech

Ahojda holky.Jak vam ji tak stare ditka? Nas driv jedl vse a ted vubec nechce. Snidane tak kulicky s mlikem, obed OBČAS, to fakt maaalokdy polivka nebo ryze s majdou, bramborova kase s necim,testoviny.Ale maso chce vyndavat to mu nechutna. Vecere jsem take zoufala.To bud ovoce nebo jogurt nebo rohlik s marmeladou nebo platky syra. Sunka nebo parek nehrozi. Nekdy nechce nic a sni za den dva banany a suchej rohlik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2236
8.3.16 17:10

Muj syn skoro 3 a půl roku ji jak kdy. Nekdy proste nechce nic max. banány a chleba se sunkou a sýrem. Maso z jidla vyndava jak kdy. Moc dobre vi, ze kdyz nesni to co dostane tak nic jineho nebude a ani mu to nevadi. Jinak parky by jedl, ale k večeři bych mu je nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
8.3.16 17:13

No tak ten jídelníček je desnej…pardon…ale taky bych si nevybrala.. :think:
Muj syn miluje hrozno, jablka, banany, jahody, kvaskovy chleba, ryby, kus kus se zeleninou, quinoia kasi s jablkem a skořici, rozinky, domácí buchty (zitny nebo spaldovy perník..),obcas kvalitni jogurt…zkuste taková jidla, treba si vybere..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
8.3.16 18:33

Taky mám teď období, kdy má prcek (2,5) zásek, stačilo by mu klidně jen mlíko a rohlíky, na obědy mi zvysoka dlabe, přitom třeba zeleninový polívky míval rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
8.3.16 18:34

@iizabela vždyť tam není z jídelníčku zmíněno skoro nic, jen pár věcí, který bere občas na milost:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5920
8.3.16 18:37

Moje dcera 4 roky „neji“ od narozeni. Vyzkousela jsem zdrave i nezdrave i preparaty na podporu chuti k jidlu a kdyz nechce tak nechce.Kdyz ma na neco chut, tak ji to uvarim, jinak uz nic nenutim. Proste nabidnu a bud sni nebo nesni.3 roky jsem byla v nervech, pak jsem rezignovala, jinak by me uz museli odvest do lecebny.Vaha tomu jejimu „nejezeni“ odpovida.
Co je teda u ni 100% jsou polevky, ty ma kazdy den a to sni cely talir.Pak ovoce a zelenina po par kouskach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
8.3.16 19:48

@iizabela izabel to ale neni ze tohle mz nabizim.To je to co s ni.My jime doma vse. Hodne ovoce a zeleniny. Druhy masa a priloh.Pecu chleba a buchty atd atd. Psala jsem co on chce jist.Ne to co varim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
8.3.16 20:27

Tak to promin, jen ten párek treba bych mu fakt nenabízela nikdy… :lol: pokud je to obdobi, tak urcite přejde…nestresovat, nabízet, nenutit…pokud je to dlouhodobe, pomaha pry pangamin(vit B, pivovarské kvasnice)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
8.3.16 21:48

@iizabela dekuji za tip.No stve me to.My s manzelem nejsme zadni vybiravci a oba dost poctive varime.Ale driv malej chtel vse ochutnat a ted na vse s usmevem neneneeee. Kolikrat vymyslim co by kde by a ani prave neochutna.Tak snad je to jen obdobi. Dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
8.3.16 21:50

@hofka no prave ze u nas driv vse zkousel a ted neneeneee mami.Tak se i desim co od zari ve skolce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
8.3.16 21:52

@Marcelka146 ty polevky jeste na milost obcas veme. Akorat ja se treba raduju ze udelam napr. dynovou a on ji zdlabne a priste ji pak zas nechce apod.Tak to je o nervy :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
9.3.16 02:35

Maminy mam 2 roky 3 mesice sni might maximalne termix nebo presnidavku a to max 2 krat az 3 krat zap den s objedama nebo chlebikem musim behat…a i tak nic… Uz kvuli tomu pomalu nespim jidelnicek by byline pestry mame doma vse jen on nic nechce… tahne se to uz 2 tydny a ted posledni 3 dny uz nechce ani mleko na spani…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
9.3.16 07:57
@jezevinka píše:
@Marcelka146 ty polevky jeste na milost obcas veme. Akorat ja se treba raduju ze udelam napr. dynovou a on ji zdlabne a priste ji pak zas nechce apod.Tak to je o nervy :P

jako u nás doma. Jeden den sní dva talíře něčeho, příště ani neochutná:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat