Reklama

Nechce jogurt ani mléčnou kaši

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vincka
Kecalka 159 příspěvků 15.04.11 19:51
Nechce jogurt ani mléčnou kaši

Ahoj holky,
malý má 8 měsíců, od narození ho krmím svým odstříkaným MM, od půl roku jsme začali s příkrmy (oběd masozelenina, přesnídávka ovoce, večer má nemléčnou kaši rozmíchanou v MM). Je spíše nejedlík, chce pořád hlavně mléko. Zkoušela jsem mu dělat mléčnou kaši - nechce ji ani z flašky ani ze lžičky, teď jsem zkoušela jogurt a taky nic. Tak jsem mu do něj dala ovoce, pak jsem zkoušela nadrobit piškoty, aby to měl sladší - nechce.
Problém je, že se mu z něj vyloženě navaluje, tak nevím, jestli mu to mám nutit? Případně čím nahradit?
Chtěla bych ho začít pomalu odstavovat, tak do něj nějaké mléčné výrobky potřebuju dostat. :roll:
Máte nějaký tip, co s tím?

Reklama

Reakce:

buryna
Echt Kelišová 8325 příspěvků 15.04.11 20:04

Ahoj.
Byli jsme na tom podobně, malý si nevzal ani UM, ani kaši, jogurt snědl a vyzvracel. Takže jsem pořád kojila a kolem 10 měsíce mu začala dávat na chleba Lučinu a vařila jsem mu ovesnou kaši z normálního kravskýho mlíka :-? Kolem 11 měsíce už začal papat i jogurt, ale ovocný - Florian. Když jsem mu dala bílý, tak se úplně oklepal a papat to nechtěl. Úplně nejlepší to není, ale co dělat, když nic jiného nechce, že? :wink: Teď jsem přestala kojit úplně a doufala, že si vezme UM a nevezme :-(

muta
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 15.04.11 20:29

Ahoj vinck zkoušelas mu tam dát do toho bílého jogurtu lžičku třeba hroz.cukru?Než tam cpát ovoce a nebo piškoty zkus toto.Ale každé mimi má jiné chutě.Já svému synovi dávam bílí jogurt,ale vždy mu to trochu ochutím.Tak zkus třeba si vezme. :palec:

vincka
Kecalka 159 příspěvků 15.04.11 20:41

Buryna - sice jsi mě nepotěšila, ale díky za reakci. Aspoň vidím, že v tom nejsem sama. :wink:
Muta - to si nechávám jako poslední možnost. Pořád se tomu přislazování bráním, ale asi mi nic jiného nezbyde. :roll:

certicexyz
Kecalka 186 příspěvků 15.04.11 20:46

Já dávám synovi (také 8 měsíců) bílý jogurt teprve 5tý den a samotný mu také moc nejede. Nesmí ho mít studený a míchám mu do toho lžičku, dvě přesnídávky, co mi zbydou z polední svačinky :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >