Nechce mi chytnout barva

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
28.11.21 17:33

Nechce mi chytnout barva

Holky, vcera jsem si chtela po domacku udelat meliry, misto toho mam odbarvene cele vlasy..
Dneska jsem na to hodila takovou blond tmavsi a mam to jeste rezavejsi.
Pak jsem jela pro dalsi, tentokrat hneda, ktera chytla jen na koncich a odrosty furt blondate.. Nechapu jakto
Poradte co mam udelat, mam vzit cernou? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Jolka86
28.11.21 17:36

Šla bych ke kadeřnici.

• Citovat
  • Nahlásit
1386
28.11.21 17:36

Panebože nebarvi už. Jdi ke kadeřnici, takhle si zaděláváš na absolutní zničení a spálení vlasů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.11.21 17:38

To je ten problem, nemam kdy jit ke kadernici, u nas jsou dve a ty by mi to zprasily jeste vic..
Ja si kdysi odbarvila vlasy a na to hodila hnedou bez problemu, nechapu proc ted to nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
28.11.21 17:47

Musíš si koupit barvu s příměsí červené (na druhém místě v číslování barvy bude číslo 5 nebo 6), máš velké štěstí, že ti nezezelenaly vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.11.21 17:50

@foxtauri Takovou prave mam, hneda s nadechem cervenou, taky jsem cetla ze to mq fungovat ale nic.. Mam odrosty 3cm od hlavy zlute, zbytek hneda :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
28.11.21 18:00

@nevhhiln tak v tom případě bych zkusila hennu, ta bude i šetrnější, než klasická barva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
28.11.21 18:18

Už s tím nic nedělej, nebo ti to odlítá 🙏🏼 přeju hodně štěstí narazit na kadeřnici, která se do opravy pustí….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
28.11.21 18:19
@foxtauri píše:
@nevhhiln tak v tom případě bych zkusila hennu, ta bude i šetrnější, než klasická barva.

Na odbavených vlasech chytá do zelena… tak pozor :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
28.11.21 18:27
@foxtauri píše:
@nevhhiln tak v tom případě bych zkusila hennu, ta bude i šetrnější, než klasická barva.

A ten blond odrost jí chytne do zelena.

• Citovat
  • Nahlásit
187
28.11.21 18:29
@Conniie píše:
Na odbavených vlasech chytá do zelena… tak pozor :D
@Jolka86 píše:
A ten blond odrost jí chytne do zelena.

Vždyť ji nechytla do zelená (vlastně nijak) ani chemická barva, už bych se toho asi nebála, ale riziko je vždy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28819
28.11.21 18:33

Nech ty vlasy vzpamatovat, nemůžeš tam během dvou dnů nacpat 4 barvy. Svěřila bych se zkušené kadeřnici, jinak si ty vlasy zničíš. Nejsi těhotná? Nedávalas na vlasy nějakou novou masku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
28.11.21 18:40
@foxtauri píše:
Vždyť ji nechytla do zelená (vlastně nijak) ani chemická barva, už bych se toho asi nebála, ale riziko je vždy :nevim:

Chemická barva ne, ale henna na obarvenou blond chytnout zeleně může a to se obarvit nedá vůbec. Ona už tam naplácala 3 barvy a chce další.

• Citovat
  • Nahlásit
187
28.11.21 18:56

@Jolka86 hnědá na peroxid tvoří zelenou i při chemické barvě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
28.11.21 19:18

Jasne, kup cernou… a pri te prilezitosti si prihod do kosiku i holici strojek :palec: a ted vazne - proc kdyz ti tve experimenty nevychazi nejdes k poradne kadernici? kdyz neni u vas, tak hold do mesta…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat