Nechce mne vzít k němu domů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 16:18
Nechce mne vzít k němu domů

Ahoj holky. Skoro dva roky mám přítele - 42, on svobodný, vím o jednom jeho vztahu s rozvedenou, ale víc nic. Nebydlíme spole, ale denně se vidíme, slyšíme, jsme hodně aktivní (sport, výlety). Ale všechno mimo jeho bydliště! kde bydlí, vím, ale byla jsem max na ulici. Je to větší dvojdomek, už má jen tatínka, bydlí v jedné polovině. Když zatlačím, opakovaně říká - nechci, abys viděla, jak teď bydlím. Ale to je od začátku! Posun žádný! A to ze začátku říkal, pojď se mnou bydlet. Když jsme někde přes noc (často), jsme v hotelích, penzionech, ale je to už někdy náročné. K nám domů on chodí na návštěvu, ale nepřespává, mám děti a nechci jim ho domů brát (zatím). Rozvod byl hodně ošklivý a ony jsou rády za klid a jakousi stabilitu (bývalý nás vyhodil z bydlení, případně vykrádal věci a tak).

Jak se k tomu postavit? Co byste dělaly? Nebo to mám tak nechat dál?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Sorin
Stálice 60 příspěvků 13.09.18 16:25

Je to divné. Patrně něco skrývá. Třeba je jen prase a bordelář a nechce, abys viděla, že má doma bordel…Jako pokud platí hotely a penzionu on, tak asi na chvíli dobrý, ale jinak bych ho konfrontoval proč tam nemůžeš a že je to divné.....

terien
Echt Kelišová 8463 příspěvků 13.09.18 16:26

Jestli je to jediné, co ti vadí tak bych to nechala být. Třeba se stydí za zařízení nebo tam má čurbes :nevim: aspoň nebudeš mít další domácnost na krku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 16:27
@Sorin píše:
Je to divné. Patrně něco skrývá. Třeba je jen prase a bordelář a nechce, abys viděla, že má doma bordel…Jako pokud platí hotely a penzionu on, tak asi na chvíli dobrý, ale jinak bych ho konfrontoval proč tam nemůžeš a že je to divné.....

No to asi je, občas stačí, jak vypadá jeho auto. To ale umím pochopit, řídím rodinu s více dětmi, zvířaty - někdy člověk nemá sílu a energii a pokud byl sám, tak ani motivaci… Ale vykládat mi to dva roky?

winter.gift
Stálice 81 příspěvků 13.09.18 16:27

Rozhodne to není normální, po DVOU letech bych se ho na rovinu zeptala, proc k němu nemůžu

modletin123
Stálice 58 příspěvků 13.09.18 16:29

A za 2 roky jste si spolu nevyjasnili jak dál ? Jak budete fungovat ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 16:30
@winter.gift píše:
Rozhodne to není normální, po DVOU letech bych se ho na rovinu zeptala, proc k němu nemůžu

Odpověd - nechci, abys viděla, jak TEĎ žiju, musím se na to připravit. Tak já couvnu a po půl roce to samé, ta samá odpověď.

Sorin
Stálice 60 příspěvků 13.09.18 16:30
@Anonymní píše:
No to asi je, občas stačí, jak vypadá jeho auto. To ale umím pochopit, řídím rodinu s více dětmi, zvířaty - někdy člověk nemá sílu a energii a pokud byl sám, tak ani motivaci… Ale vykládat mi to dva roky?

2 roky je opravdu extrém. Musíte si sednout. Dej mu jasně najevo, že ti nepořádek nevadí, že na tom můžete pracovat spolu atd…Pokud to i tak nepůjde, tak je to podivín a evidentně nedospělý člověk a dal bych od něj ruce pryč…

blumen
Hvězda diskuse 42771 příspěvků 13.09.18 16:32

Je to hodne divne, musi tam mit mega bordel nebo neco skryva. Vzhledem k tomu, jak zije jeden nas spolecny starsi kamarad s matkou se stavim k prvni variane. U jich bys vzala nohy na ramena hned a to je zenska a ne dva chlapi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 16:32
@modletin123 píše:
A za 2 roky jste si spolu nevyjasnili jak dál ? Jak budete fungovat ?

Potřebuju dětem stabilizovat bydlení, aby neskončily pod mostem, to je tak na dva, max tři roky, pak chci jít dál, to mu pravidelně říkám a jsem ráda, že to akceptuje.

Monchichik
Kelišová 5434 příspěvků 13.09.18 16:32
@Anonymní píše:
Odpověd - nechci, abys viděla, jak TEĎ žiju, musím se na to připravit. Tak já couvnu a po půl roce to samé, ta samá odpověď.

no tak i kdyby tam měl bordel, tak za 2 roky ho mohl uklidit, taky tam může mít manželku :lol:
já bych teda chtěla vědět, na čem jsem :think: nebo hromadí věci a nedá se tam ani projít, možností je milion a já bych byla zvědavá :)

Sorin
Stálice 60 příspěvků 13.09.18 16:32

Ještě mě napadlo, nemůže mít třeba problém, že hromadí věci a nedokáže se jich zbavit? Pak je nemocný.

blumen
Hvězda diskuse 42771 příspěvků 13.09.18 16:33
@Anonymní píše:

Po 2 letech? Bych udelala tlaky, at vis, na cem ses :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 16:34
@Sorin píše:
Ještě mě napadlo, nemůže mít třeba problém, že hromadí věci a nedokáže se jich zbavit? Pak je nemocný.

Nevím, zvenčí část zahrady, kterou jsem viděla - docela udržovaná, posekaná, na malém dvorku žádné harampádí. Ale nevím, co je uvnitř.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 13.09.18 16:38

Je to zvláštní. Pokud bych se nechtěla vázat a stačil by mi přítel na sex a občasné vyražení, zůstala bych. Pokud bych se vázat chtěla, tak počítám s absolutní důvěrou a jelikož bych nemohla věřit člověku, co mě dva roky nepozval k sobě, rozešla bych se sním.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >