Reklama

Nechce pít z flašky, dělá si ze mě srandu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 19.03.18 19:56
Nechce pít z flašky, dělá si ze mě srandu

Poradíte mi, co s tím, když dám synovi (6mesicu) flašku s mlékem (je jedno jestli odstrikanym nebo z prsu) začne to olizovat, kousat do toho a strašně se tomu směje. Někdy děla i usklebky když se mu mleko dostane do pusy. Potřebovala bych na cely den odjet a nějak ho to naučit, ale už si nevím rady. Když byl menší nebyl problém

Reklama

Reakce:

efkart07
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 19.03.18 20:03

U nas je to uplne stejne :lol: asi to maji jako super zabavu :lol: moje to umi i kloktat :lol:

annemarie3
Stálice 61 příspěvků 19.03.18 20:15

Asi neměl úplně hlad. Můj už o rok staší taky na začátku pije a jí hezky, jakmile má trochu plné bříško, dělá u toho blbiny. Však on se se taky nají až bude mít hlad.

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 19.03.18 20:16

:D ono to někdy vypadá jako, že se mi vysmívá proč se jako snažím „vždyť z toho se přece nepije, prso vypadá jinak“ :D

šnitlík
Kecalka 123 příspěvků 19.03.18 20:19

:-D :-D úplně se mi to vybavilo. S dcerou jsem také takto bojovala, dlouho a neúspěšně. Do roku si ji zkrátka do té pusy nevzala a to jsme zkoušeli vše možné, i hlad :-( Jsou to tvrdohlavci. A ano, taky jako miminko neměla s láhví problém, ale pak se šprajcla, no a od roku je láhev největší kámoška.
Jediný tip co dám: někomu pomohla láhev Tommee Tippee, tvarem savičky připomíná ženský prs ;-)

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 19.03.18 20:21

Nechci ti brát iluze, ale můj starší syn se nikdy z flašky pit nenaučil (nebo proste nechtěl). Jednou jsem také musela na odpoledne z domu, no radši hodinu vrestel hlady nez aby vypil flašku (s odstrikanym mlékem). Pri kojeni se naučil pit rovnou z hrnecku s pitkem. Mladší syn je na um, ale akceptuje zase jen jedinou savicku, ostatní,,plive” a odmítá z nich pit :nevim:

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 19.03.18 20:26

Já mu jednou dala tu láhev jen na hraní a to jako sál, ale potom i když měl hlad a něco v te láhvi bylo, tak nesál :D

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 19.03.18 20:30
@Anetinqua píše:
Poradíte mi, co s tím, když dám synovi (6mesicu) flašku s mlékem (je jedno jestli odstrikanym nebo z prsu) začne to olizovat, kousat do toho a strašně se tomu směje. Někdy děla i usklebky když se mu mleko dostane do pusy. Potřebovala bych na cely den odjet a nějak ho to naučit, ale už si nevím rady. Když byl menší nebyl problém

Kojene deti to delaji bezne. Nevyhovuje jim savicky u flasky. Nase ani dudliky nechtela. No prso i 24h. kdyby to slo. Narodila se v lete tak jsem ji davala piti po lzyckach (prevarenu kojenecku vodu) kdyz jsme zavedli prikrmy tak mi pila pres brcko a je tomu tak do ted (2r.)

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 19.03.18 20:35
@Marie432875 píše:
Nechci ti brát iluze, ale můj starší syn se nikdy z flašky pit nenaučil (nebo proste nechtěl). Jednou jsem také musela na odpoledne z domu, no radši hodinu vrestel hlady nez aby vypil flašku (s odstrikanym mlékem). Pri kojeni se naučil pit rovnou z hrnecku s pitkem. Mladší syn je na um, ale akceptuje zase jen jedinou savicku, ostatní,,plive” a odmítá z nich pit :nevim:

U nás to bylo u obou dětí to samé, z lahve v životě nepily

našechobotnice
Povídálka 26 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 20:46

Zkus savičku od Medely, žlutou, kluci ji v 18 měsících mají doteď. Připomíná prso a musí také víc tahat. Samo to neteče. A měj ji na lahvi trochu povolenou, aby tam mohl vzduch. Dvojčata z ní pily UM i odstříkané mléko a i kojení nám vydrželo.

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 19.03.18 20:50

Pobral rozum a chechta se „mámo, co je to za blbej fór, proč mi cpeš flašku, když máš kozu?“
Domluvila bych se s manželem či někým jiným, ať zkusí nakrmit tak po 2h tvé nepřítomnosti, pokud si dítě flašku vezme, je problém v tom, kdo flašku drží a když bude mít hlad, normálně to vypije.

Aliik
Echt Kelišová 8249 příspěvků 19.03.18 21:23

Jeste poradím, krome jiz napsaného, pokud ma dudlik, tak zkus láhev s uplne stejnou savickou jako je dudlik. Dcera mi vzala na milost jedine ortodonticky nuk, mela takove dudliky. Zkusili jsme predtim avent, tommee tippee a mam bez úspěchu. A z toho nuku pak rovnou pila :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama