Nechce přijít dceři na narozeniny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22
13.1.22 17:57

nechce přijít dceři na narozeniny

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor spíše maminek co zůstaly s dětmi samy. S bývalým jsme se rozešli je tomu dva roky, malá bude slavit narozeniny, pozvala jsem jeho i jeho rodiče, řekl mi, že udělá dceři oslavu zvlášť. Přijde mi smutný, když nedokáže přijít na narozeniny dcerky, přijde to divný jenom mě, že nedokáže narození naší dcery oslavit společně, aby dcera viděla, že tam prostě je. Že musí mít dvě oslavy. Jsem divná? :nevim: Malá bude slavit druhé narozeniny, nepřišel ani na ty první.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
35616
13.1.22 18:00
@Romana1898 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor spíše maminek co zůstaly s dětmi samy. S bývalým jsme se rozešli je tomu dva roky, malá bude slavit narozeniny, pozvala jsem jeho i jeho rodiče, řekl mi, že udělá dceři oslavu zvlášť. Přijde mi smutný, když nedokáže přijít na narozeniny dcerky, přijde to divný jenom mě, že nedokáže narození naší dcery oslavit společně, aby dcera viděla, že tam prostě je. Že musí mít dvě oslavy. Jsem divná? :nevim: Malá bude slavit druhé narozeniny, nepřišel ani na ty první.

jsi divná, proč by nemohl slavit se svojí částí rodiny. Děcka mívají běžně více oslav, někdo zve i domů příbuzné postupně.

• Nahlásit
23035
13.1.22 18:05

Co vídám okolo sebe, tak u rozvedených páru je naprosto běžné, že to dítě oslaví u každého zvlášť. Mě by zase nenapadlo zvát bývalého na oslavu.

• Nahlásit
2289
13.1.22 18:05

Vzdyt to neni ze nechce prijit. Bude delat svoji. Nevidim problem. Zadna oslava neni prece ta hlavni.

• Nahlásit
a12
48524
13.1.22 18:06
@Romana1898 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor spíše maminek co zůstaly s dětmi samy. S bývalým jsme se rozešli je tomu dva roky, malá bude slavit narozeniny, pozvala jsem jeho i jeho rodiče, řekl mi, že udělá dceři oslavu zvlášť. Přijde mi smutný, když nedokáže přijít na narozeniny dcerky, přijde to divný jenom mě, že nedokáže narození naší dcery oslavit společně, aby dcera viděla, že tam prostě je. Že musí mít dvě oslavy. Jsem divná? :nevim: Malá bude slavit druhé narozeniny, nepřišel ani na ty první.

Tak rozešli jste se pred dvěma rokama, dcera oslaví dva roky, takže jste spolu jako rodina nikdy nežili.. Nevidím problém v tom, aby dceři udělal svoji oslavu se svojí rodinou :nevim:

• Nahlásit
1447
13.1.22 18:09

@Romana1898 moc to řešíš. On ji oslavu udělá. To by pro Tebe mělo být hlavní. Kdyby jí totálně ignoroval, tak to řeš, ale tohle je naprosto v pořádku.

• Nahlásit
36084
13.1.22 18:11
@Romana1898 píše:

Že rozvedení slaví zvlášť je normální. Jak by se líbilo, kdyby řekl on, že udělá oslavu a přijít máš ty?

Dovné by to bylo třeba u oslavy šestnáctin, osmnáctin, kterou už pořádá to dítě.

• Nahlásit
22
13.1.22 18:14

Zajímavý, tady Vám to přijde normální, a většina mýho okolo tvrdí opak. Tak kdyby to bylo takto naopak a měl dceru on a mě by pozval, tak bych přišla, a je jedno jestli bude mít oslavy dvě. Jde o princip, pro mě jsou to důležitý věci v jejím životě, tak jsem chtěla, aby malá viděla, že spolu dokážou rodiče i když nejsou spolu oslavit její narozeniny.

• Nahlásit
22
13.1.22 18:15

@Bábrdl tak bych určitě přišla, protože tam přece nejdu kvůli němu, ale za svoji dcerou, kterou vidím dvakrát do měsíce.

• Nahlásit
36084
13.1.22 18:15
@Romana1898 píše:
Zajímavý, tady Vám to přijde normální, a většina mýho okolo tvrdí opak. Tak kdyby to bylo takto naopak a měl dceru on a mě by pozval, tak bych přišla, a je jedno jestli bude mít oslavy dvě. Jde o princip, pro mě jsou to důležitý věci v jejím životě, tak jsem chtěla, aby malá viděla, že spolu dokážou rodiče i když nejsou spolu oslavit její narozeniny.

Většina tvého okolí je prostě „na tvé straně“. :nevim:
Kvůli něčemu jste se rozešli, tak to prostě je. Prostě s tebou ten čas trávit nechce.

• Nahlásit
851
13.1.22 18:17
@Romana1898 píše:

Asi nejlepší by pro to dítě bylo, kdyby se nic neslavilo. Ono totiž přijít na svět, mezi náma, není žádná výhra. Natož do rozvrácený rodiny. :mrgreen:

• Nahlásit
20414

A kdybys měla nového partnera, tak bys také chtěla, aby tam ex byl?

• Nahlásit
22

@Bábrdl Nemyslím si, že nechce, kdyby nechtěl, tak s ním netrávím víkendy kdy má dceru a nakonec většinou zůstanu i přes noc.

• Nahlásit
46

@Romana1898 Podle mě nejsi divná, ale nemuselo by se to líbit třeba jeho manželce či přítelkyni, pokud nějakou má. Zkus se schválně pozvat na tu druhou oslavu, ale nevím, jestli by to dělalo dobrotu, já bych to asi neriskovala.

• Nahlásit
22
13.1.22 18:18

@Cuddy On žádnou novou partnerku nemám, a upřímně by mi to nevadilo.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat