Nechce přijít dceři na narozeniny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
1586
13.1.22 18:19

Z nadpisu jsem si myslela, že narozeniny dcery chce úplně vypustit… On ji chce udělat ale vlastní oslavu proč ne. Navíme proč a za jakých okolností jste se rozvedli, třeba tě jeho rodiče ani nemusí. Nepřijde mi to vůbec divný.

• Nahlásit
10179
13.1.22 18:19

@Romana1898 pokud jste spolu nikdy nebyli, tak je opravdu úplně fuk, zda bude přítomen pár hodin na jedné z oslav druhých narozenin. Tomu dítěti je to opravdu šumák. Něco jiného by bylo, kdyby jste žili jako rodina a dcera si ho přála mít na konkrétní oslavě. Ale vzhledem k tomu, že rodina nejste, tak přítomnost otce na oslavě druhých narozenín je pro dítě nicotná.

• Nahlásit
22
13.1.22 18:21

@Floralys Co to je za blbost, lidi se schází a rozchází i když v tom jsou děti. On totiž není rodič ten kdo ho udělá, ale ten kdo se postará a já ji to vynahradím za oba, aspoň se snažím.

• Nahlásit
Floralys
13.1.22 18:22
@Romana1898 píše:
@Bábrdl Nemyslím si, že nechce, kdyby nechtěl, tak s ním netrávím víkendy kdy má dceru a nakonec většinou zůstanu i přes noc.

Tak to je jiná. To je ruka ještě pořád v rukávě. :mrgreen:

• Nahlásit
41866
13.1.22 18:22
@Romana1898 píše:
Zajímavý, tady Vám to přijde normální, a většina mýho okolo tvrdí opak. Tak kdyby to bylo takto naopak a měl dceru on a mě by pozval, tak bych přišla, a je jedno jestli bude mít oslavy dvě. Jde o princip, pro mě jsou to důležitý věci v jejím životě, tak jsem chtěla, aby malá viděla, že spolu dokážou rodiče i když nejsou spolu oslavit její narozeniny.

Asi už tě nechce viďánkovat.

• Nahlásit
a12
50366
13.1.22 18:23
@Romana1898 píše:
@Bábrdl Nemyslím si, že nechce, kdyby nechtěl, tak s ním netrávím víkendy kdy má dceru a nakonec většinou zůstanu i přes noc.

A proč s nima ty víkendy trávíš? 8o

• Nahlásit
Floralys
13.1.22 18:24
@Romana1898 píše:
@Floralys Co to je za blbost, lidi se schází a rozchází i když v tom jsou děti. On totiž není rodič ten kdo ho udělá, ale ten kdo se postará a já ji to vynahradím za oba, aspoň se snažím.

To věřím. Držím palce. :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
28768
13.1.22 18:24

Me to přijde normální, co sem se s ex rozešla, tak taky neslavime nic společně. Prostě má syn 2 oslavy narozenin, dvoje vánoce apod. On je i radši, dostane 2× dort, víc dárků a já se nemusím přetvařovat v přítomnosti ex a nedej bože jeho rodičů.

• Nahlásit
3088
13.1.22 18:25
@Romana1898 píše:

Trochu to na mě dělá dojem, že to chceš slepit, on nechce a konečně sebral koule na to, aby se Ti postavil.
To jako on má dceru na víkend a Ty jdeš s nimi k němu a jsi tam i na noc? Promiň, ale to úplně standartní není :think:

• Nahlásit
10179
13.1.22 18:26
@a12 píše:
A proč s nima ty víkendy trávíš? 8o

Protože ho musí kontrolovat, určitě by se o dítě nezvládl postarat tak skvěle jako ona. A jako benefit je ta společná noc.

• Nahlásit
a12
50366
13.1.22 18:27
@Romana1898 píše:

Ikdyz jsou v tom děti.. No, vy jste se evidentně rozešli buď ještě v těhotenství, nebo těsně po narození dítěte, což mne teda divný přijde.. Nebo to byl jen nějakej úlet, z kteryho vzniklo dítě.. Pak nevidím důvod, proč by musel být na oslavě a nemohl udělat svoji..

• Nahlásit
a12
50366
13.1.22 18:28
@mado píše:
Protože ho musí kontrolovat, určitě by se o dítě nezvládl postarat tak skvěle jako ona. A jako benefit je ta společná noc.

Ano, tak nějak si to myslím taky :mrgreen:

• Nahlásit
3434
13.1.22 18:29
@prokr píše:
Trochu to na mě dělá dojem, že to chceš slepit, on nechce a konečně sebral koule na to, aby se Ti postavil.
To jako on má dceru na víkend a Ty jdeš s nimi k němu a jsi tam i na noc? Promiň, ale to úplně standartní není :think:

Taky mi to přijde. Ještě tak, že s tebou na tajnačku stráví nějaký čas, ale rozhodně to nechce oficializovat na oslavě před příbuznými.

• Nahlásit
2526
13.1.22 18:29
@mado píše:
Protože ho musí kontrolovat, určitě by se o dítě nezvládl postarat tak skvěle jako ona. A jako benefit je ta společná noc.

Já bych řekla, že hlavně ten benefit.. 😂 😂 😂 😂

• Nahlásit
Floralys
13.1.22 18:30

Chudák holka, přijde se poradit a dostane takovej mazec. Jo, život není peříčko. :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.01.22 v 18:32

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat