Nechce přijít dceři na narozeniny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
3088
13.1.22 18:31
@mado píše:
Protože ho musí kontrolovat, určitě by se o dítě nezvládl postarat tak skvěle jako ona. A jako benefit je ta společná noc.

Benefit pro koho :mrgreen: :think:?

• Nahlásit
1586
13.1.22 18:31

Vzhledem k tomu, ze spolu nejste tak mi to přijde normální. Spíš nechce trávit čas s tebou. Na svoji oslavě se alespoň bude cítit uvolněné.

• Nahlásit
2526
13.1.22 18:41
@Romana1898 píše:
@Floralys Co to je za blbost, lidi se schází a rozchází i když v tom jsou děti. On totiž není rodič ten kdo ho udělá, ale ten kdo se postará a já ji to vynahradím za oba, aspoň se snažím.

Proc to dceři chceš za oba vynahrazovat? Dle toho co píšeš se otec zájem má. :think: Jinak by si ji snad nebral na víkendy a nechtěl jí udělat oslavu… Nebo proč si myslíš že on se nestará? Asi tomu nerozumím… :think:

• Nahlásit
3088
13.1.22 18:42
@Floralys píše:
Chudák holka, přijde se poradit a dostane takovej mazec. Jo, život není peříčko. :mrgreen:Příspěvek upraven 13.01.22 v 18:32

No tyhle mě baví nejvíc…co se tváří, jak jsou hrozně nad věcí, v pohodě a vůbec jim nejde o to, ex znovu uhánět, přitom realita je úplně opačná a přímo to řve z každého jejich příspěvku 8o

• Nahlásit
Floralys
13.1.22 18:45
@prokr píše:
No tyhle mě baví nejvíc…co se tváří, jak jsou hrozně nad věcí, v pohodě a vůbec jim nejde o to, ex znovu uhánět, přitom realita je úplně opačná a přímo to řve z každého jejich příspěvku 8o

Asi to tak bude, ale musí to být pro ni těžký. Stejně si myslím, že ten její bude takovej skoroh.ajzl. Udělá jí dítě a odejde. Smutná doba.

• Nahlásit
3088
13.1.22 18:46
@Floralys píše:
Asi to tak bude, ale musí to být pro ni těžký. Stejně si myslím, že ten její bude takovej skoroh.ajzl. Udělá jí dítě a odejde. Smutná doba.

To je pravda…ale to je zase na jinou diskuzi :kytka:

• Nahlásit
39002
13.1.22 18:51
@Floralys píše:
Chudák holka, přijde se poradit a dostane takovej mazec. Jo, život není peříčko. :mrgreen:Příspěvek upraven 13.01.22 v 18:32

Ona se neprisla poradit, ptala se, jestli je divna. Tak dostala odpovědi :mrgreen:

• Nahlásit
10179
13.1.22 18:52
@Floralys píše:
Asi to tak bude, ale musí to být pro ni těžký. Stejně si myslím, že ten její bude takovej skoroh.ajzl. Udělá jí dítě a odejde. Smutná doba.

Jak udělá ji dítě. Ona u toho nebyla? Vždy jsou na to potřeba dva.

• Nahlásit
Floralys
13.1.22 18:56
@mado píše:
Jak udělá ji dítě. Ona u toho nebyla? Vždy jsou na to potřeba dva.

Maskulinum je tu na místě. Už z nostalgie. Říkaly to tak i naše máti i pramáti. To je krásný slovo pramáti. :mrgreen:

• Nahlásit
Floralys
13.1.22 18:58
@vokishka píše:
Ona se neprisla poradit, ptala se, jestli je divna. Tak dostala odpovědi :mrgreen:

No jo, tady, jak mám možnost sledovat a číst, jsou samý Amazonky. :mrgreen:

• Nahlásit
108401
13.1.22 18:59
@mado píše:
Jak udělá ji dítě. Ona u toho nebyla? Vždy jsou na to potřeba dva.

To jsou, ale někdy se jeden rozhodne odejít. Nic nového pod sluncem.

• Nahlásit
Floralys
13.1.22 19:03
@Anna766 píše:
To jsou, ale někdy se jeden rozhodne odejít. Nic nového pod sluncem.

V tomto případě asi ten hajzík. Holka s novorozencem asi moc často neodchází. Nebo jo? :mrgreen:

• Nahlásit
2032
13.1.22 19:18

Tak to záleží, jak spolu vycházíte. Asi moc dobře ne :nevim: Ještě teda moje zkušenost je taková, že u dvouletého dítěte bylo spíš lepší ty zážitky tak nějak rozdělit a dávkovat postupně. Rozhodně neměl syn nic z toho, když se mu do bytu nasáčkovalo deset lidí a dostal hromadu dárků. Pak pomalu ani nevěděl, co dostal.

• Nahlásit
2526
13.1.22 19:49

@Floralys
To máš asi pravdu, ale…jestli ty noci strávené u ex jsou „využívány“ tak jak si myslím, že jsou (a protože zakladatelka už nereaguje, tak to tu mou teorii zatím podporuje), tak tu matraci po rozchodu ze sebe dělá zakladatelka sama a dobrovolně.
A jestli i přesto, že chlap ji během těhotenství nebo těsně po porodu odkopl, ještě si s ní užívá nezávazný sex, chce to zakladatelka dát s takovým „dárečkem“ dohromady, tak to už není „chyba“ na straně chlapa…

• Nahlásit
Floralys
13.1.22 19:56
@werajsik píše:
@Floralys
To máš asi pravdu, ale…jestli ty noci strávené u ex jsou „využívány“ tak jak si myslím, že jsou (a protože zakladatelka už nereaguje, tak to tu mou teorii zatím podporuje), tak tu matraci po rozchodu ze sebe dělá zakladatelka sama a dobrovolně.
A jestli i přesto, že chlap ji během těhotenství nebo těsně po porodu odkopl, ještě si s ní užívá nezávazný sex, chce to zakladatelka dát s takovým „dárečkem“ dohromady, tak to už není „chyba“ na straně chlapa…

Co ti na to mám napsat… Nám, kteří své štěstí ještě máme, se to jeví přesně tak, jak píšeš. Ona ho už nemá. A snaží se ho asi získat zpátky. Je mladá a dělá při tom chyby. Ne ty, o nichž píše, ale ty, že o nich píše. Vsjo jasno? :mrgreen:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat