Nechce přijít dceři na narozeniny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
6375
13.1.22 20:24
@Romana1898 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor spíše maminek co zůstaly s dětmi samy. S bývalým jsme se rozešli je tomu dva roky, malá bude slavit narozeniny, pozvala jsem jeho i jeho rodiče, řekl mi, že udělá dceři oslavu zvlášť. Přijde mi smutný, když nedokáže přijít na narozeniny dcerky, přijde to divný jenom mě, že nedokáže narození naší dcery oslavit společně, aby dcera viděla, že tam prostě je. Že musí mít dvě oslavy. Jsem divná? :nevim: Malá bude slavit druhé narozeniny, nepřišel ani na ty první.

Proč by měl chodit na tvoji oslavu? Určitě už má svůj život, novou partnerku, tak co bude chodit k ex? Dcera to řešit nebude, když to ty nebudeš hrotit.

• Nahlásit
6375
13.1.22 20:26
@Romana1898 píše:
Zajímavý, tady Vám to přijde normální, a většina mýho okolo tvrdí opak. Tak kdyby to bylo takto naopak a měl dceru on a mě by pozval, tak bych přišla, a je jedno jestli bude mít oslavy dvě. Jde o princip, pro mě jsou to důležitý věci v jejím životě, tak jsem chtěla, aby malá viděla, že spolu dokážou rodiče i když nejsou spolu oslavit její narozeniny.

Buď jste rodina a nebo jste se rozešli. Pokud jste se rozešli, jen bys dceru pletla a dávala jí falešnou naději, že byste spolu mohli být.

• Nahlásit
70720
13.1.22 22:28
@Romana1898 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor spíše maminek co zůstaly s dětmi samy. S bývalým jsme se rozešli je tomu dva roky, malá bude slavit narozeniny, pozvala jsem jeho i jeho rodiče, řekl mi, že udělá dceři oslavu zvlášť. Přijde mi smutný, když nedokáže přijít na narozeniny dcerky, přijde to divný jenom mě, že nedokáže narození naší dcery oslavit společně, aby dcera viděla, že tam prostě je. Že musí mít dvě oslavy. Jsem divná? :nevim: Malá bude slavit druhé narozeniny, nepřišel ani na ty první.

Mně to divné nepřijde, jste od sebe, tak udělá oslavu u sebe

• Nahlásit
70720
13.1.22 22:31
@Romana1898 píše:
@Bábrdl Nemyslím si, že nechce, kdyby nechtěl, tak s ním netrávím víkendy kdy má dceru a nakonec většinou zůstanu i přes noc.

Tak to máte zajímavé potěšené. To mu děláš dozor?

• Nahlásit
1173
14.1.22 03:05

Ja tomu nejak nerozumim, pises rozesli jste se, pak s nim travis vikendy kdy ma mit malou a spíš s ním? Pak pises ze by nevadilo kdyby si nekoho nasel. Na oslavu prvnich narozeni. Neprisel, na druhou taky nechce prijit. Tak asi mu peci dost ulehcujes, zabava s tebou taky je, ale oficialne pred rodinou se videt nechce a na nejakou rodinu si hrat taky nechce :nevim:

• Nahlásit
670
14.1.22 09:09

Ja ti plně rozumim protoze i ja jsem maminka samozivitelka.Muj ex partner dceri nepopral ani k prvnim narozeninam, darek ji nedal nic a ani nikdo z jeho rodiny. :roll: Moc to boli a tak i tebe chapu ze te to boli kdyz nechce prijit na oslavu a chce usporadat svoji..Tady ti jedna slepice napsala ze nejste rodina tak neni duvod aby chodil na oslavu, do prkynka i kdyz spolu nejste tak furt jste rodina!!!To dite vas bude spojovat navzdy!..Potom co me udivilo ze ti tady napsal nekdo ze treba jeho pritelkyni by se to nemuselo libit 8o Co mi je do nejake cizi zensky 8o Pane boze dite je preci prednejsi nez nejaka pinda!!!Uprimne ja mit chlapa s ditetem a jeho ex by ho pozvala na oslavu narozenin jejich ditete tak bych ho tam naopak nutila!!!…Sem na Emimino si pro radu nechoď protoze tady jsou hodne uzivatelky ktery si sem chodi lecit sve komplexy na druhych a nebo jsou IQ tykve :roll:

• Nahlásit
4950
14.1.22 09:34
@Floralys píše:
Asi to tak bude, ale musí to být pro ni těžký. Stejně si myslím, že ten její bude takovej skoroh.ajzl. Udělá jí dítě a odejde. Smutná doba.

No kdyby ta ženská za něco stála, neodešel by. Se čumí do mobilu a teplá večeře nikde, prej ohřej si párky. Smutná doba. ;)

• Nahlásit
2526
14.1.22 09:54

@Jitulinka.1
Jasněéééééé, tady je to samá slepice s IQ tykve… :pankac: :pankac:
Ve dvou letech to dítě tak vnímá, že má nějakou oslavu narozenin a bude mít psychickou újmu, že na ní není otec… :roll: Mám dceru o pár měsíců starší a když jsme slavili 2.narozeniny, tak z toho neměla takový rozum, jako třeba její starší brácha. Pro ni to byl více méně den jako každý jiný… :nevim:
Za další - ne rodina opravdu nejsou. Rodiče ano, ale rodina ne. Pod slovem „rodina“ si alespoň já (a řekla bych, že většina společnosti též) představuji muže-otce, ženu-matku a jejich děti obývající jednu společnou domácnost. :nevim: A oni jako rodina v pravém slova smyslu opravdu nikdy nebyli, když ji během těhotenství/těsně po porodu opustil. :nevim:

Jinak samozřejmě, že z lidského hlediska by se dalo pochopit, že ji štve/mrzí to, že chlap na ni (zakladatelku) prdí, i přesto že spolu mají dítě. Ale to je tak jediné. Ale myslet si, že je normální doprošovat se chlapa, aby přišel ke mě na oslavu našeho dítěte, lézt mu do postele, a myslet si tak, že jednoho krásného dne tou rodinou budeme, to je fakt mimo…

• Nahlásit
a12
50366
14.1.22 10:54
@Jitulinka.1 píše:
Ja ti plně rozumim protoze i ja jsem maminka samozivitelka.Muj ex partner dceri nepopral ani k prvnim narozeninam, darek ji nedal nic a ani nikdo z jeho rodiny. :roll: Moc to boli a tak i tebe chapu ze te to boli kdyz nechce prijit na oslavu a chce usporadat svoji..Tady ti jedna slepice napsala ze nejste rodina tak neni duvod aby chodil na oslavu, do prkynka i kdyz spolu nejste tak furt jste rodina!!!To dite vas bude spojovat navzdy!..Potom co me udivilo ze ti tady napsal nekdo ze treba jeho pritelkyni by se to nemuselo libit 8o Co mi je do nejake cizi zensky 8o Pane boze dite je preci prednejsi nez nejaka pinda!!!Uprimne ja mit chlapa s ditetem a jeho ex by ho pozvala na oslavu narozenin jejich ditete tak bych ho tam naopak nutila!!!…Sem na Emimino si pro radu nechoď protoze tady jsou hodne uzivatelky ktery si sem chodi lecit sve komplexy na druhych a nebo jsou IQ tykve :roll:

Ja ti dám slepici :roll: Oni se rozešli buď těsně po narození dítěte, nebo ještě před, psala jsme že jako rodina spolu nikdy nežili! To dite je tak nikdy nevidělo, proboha jsou mu dva.. Zná ten formát, ze žije s mámou a tátu vidí dvakrát do měsíce.. Tak jak si je to dite bude spojovat navždy, když spolu jako rodina nikdy nežili?

• Nahlásit
11600
14.1.22 11:01
@Jitulinka.1 píše:
Ja ti plně rozumim protoze i ja jsem maminka samozivitelka.Muj ex partner dceri nepopral ani k prvnim narozeninam, darek ji nedal nic a ani nikdo z jeho rodiny. :roll: Moc to boli a tak i tebe chapu ze te to boli kdyz nechce prijit na oslavu a chce usporadat svoji..Tady ti jedna slepice napsala ze nejste rodina tak neni duvod aby chodil na oslavu, do prkynka i kdyz spolu nejste tak furt jste rodina!!! To dite vas bude spojovat navzdy!.. Potom co me udivilo ze ti tady napsal nekdo ze treba jeho pritelkyni by se to nemuselo libit 8o Co mi je do nejake cizi zensky 8o Pane boze dite je preci prednejsi nez nejaka pinda!!!Uprimne ja mit chlapa s ditetem a jeho ex by ho pozvala na oslavu narozenin jejich ditete tak bych ho tam naopak nutila!!!…Sem na Emimino si pro radu nechoď protoze tady jsou hodne uzivatelky ktery si sem chodi lecit sve komplexy na druhych a nebo jsou IQ tykve :roll:

Zajimava definice pojmu rodina 8) Urcite skacou nadsenim vsichni rozejiti/rozvedeni z takove predstavy. :lol:

• Nahlásit
Floralys
14.1.22 12:07
@Jitulinka.1 píše:
Ja ti plně rozumim protoze i ja jsem maminka samozivitelka.Muj ex partner dceri nepopral ani k prvnim narozeninam, darek ji nedal nic a ani nikdo z jeho rodiny. :roll: Moc to boli a tak i tebe chapu ze te to boli kdyz nechce prijit na oslavu a chce usporadat svoji..Tady ti jedna slepice napsala ze nejste rodina tak neni duvod aby chodil na oslavu, do prkynka i kdyz spolu nejste tak furt jste rodina!!!To dite vas bude spojovat navzdy!..Potom co me udivilo ze ti tady napsal nekdo ze treba jeho pritelkyni by se to nemuselo libit 8o Co mi je do nejake cizi zensky 8o Pane boze dite je preci prednejsi nez nejaka pinda!!!Uprimne ja mit chlapa s ditetem a jeho ex by ho pozvala na oslavu narozenin jejich ditete tak bych ho tam naopak nutila!!!…Sem na Emimino si pro radu nechoď protoze tady jsou hodne uzivatelky ktery si sem chodi lecit sve komplexy na druhych a nebo jsou IQ tykve :roll:

Amen. :mrgreen:

• Nahlásit
10
14.1.22 12:13

Jezisi a proc by jako chodil k tobě na oslavu, když jste rozvedení.. táta se na její narozeniny nevykaslal, ale chce ji udělat vlastní oslavu, pro dítě to je spis bonus, nevidím jediný důvod proc si hrát na rodinu, když uz rodina nejste, dítě vas ve společné domácnosti ani nezná a i kdyby jo, tak z toho rozum ve dvou letech teda nemá.
Spis mi přijde, ze jsi nevyrovnana s rozvodem.
A jo, divná teda jsi, pokud ti tohle přijde jako nějaká křivda od něho, a ještě divnejsi jsi, ze když má dceru na starost on, tak ten čas s nimi travis i ty a ještě přes noc, to je dost bizár :roll:

• Nahlásit
3370
14.1.22 12:43
@Jitulinka.1 píše: :roll: Moc to boli a tak i tebe chapu ze te to boli kdyz nechce prijit na oslavu a chce usporadat svoji..

Tohle je přece běžná věc, že rozvedení rodiče pořádají každý svou oslavu narozenin dětí, opravdu to bolí?

Příspěvek upraven 14.01.22 v 13:23

• Nahlásit
36657
14.1.22 12:49
@Romana1898 píše:
@Bábrdl Nemyslím si, že nechce, kdyby nechtěl, tak s ním netrávím víkendy kdy má dceru a nakonec většinou zůstanu i přes noc.

Ty to asi nemáš úplně vyřešený, vidˇ? Ten rozchod.

• Nahlásit
70720
14.1.22 15:20
@Jitulinka.1 píše:

Dítě vás bude spojovat navždy, ale rodina opravdu nejste. A ta cizí ženská je partnerka vašeho bývalého a pokud mu na ni záleží, tak nepůjde proti ní a nějaké kontroverzní akce si odpustí.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat