Nechce přijít dceři na narozeniny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
2250
14.1.22 22:53
@Romana1898 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor spíše maminek co zůstaly s dětmi samy. S bývalým jsme se rozešli je tomu dva roky, malá bude slavit narozeniny, pozvala jsem jeho i jeho rodiče, řekl mi, že udělá dceři oslavu zvlášť. Přijde mi smutný, když nedokáže přijít na narozeniny dcerky, přijde to divný jenom mě, že nedokáže narození naší dcery oslavit společně, aby dcera viděla, že tam prostě je. Že musí mít dvě oslavy. Jsem divná? :nevim: Malá bude slavit druhé narozeniny, nepřišel ani na ty první.

Jsi divná. Vy spolu nežijete od narození dcery, dceři jsou dva roky, myslíš, že bude premejslet ve smyslu „Já mám narozeniny a táta tady není“, jo? A že tady není každý den, to je v pořádku?
Táta ji oslavu udělá u sebe doma. Stejně tak jako Vánoce a tak dále, proč by měl chtít chodit k tobě domů? Na tom nevidím nic smutnýho, zase z něho nedělej otce, co se nezajímá o svoje dítě.

• Nahlásit
5153
14.1.22 22:56
@Romana1898 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor spíše maminek co zůstaly s dětmi samy. S bývalým jsme se rozešli je tomu dva roky, malá bude slavit narozeniny, pozvala jsem jeho i jeho rodiče, řekl mi, že udělá dceři oslavu zvlášť. Přijde mi smutný, když nedokáže přijít na narozeniny dcerky, přijde to divný jenom mě, že nedokáže narození naší dcery oslavit společně, aby dcera viděla, že tam prostě je. Že musí mít dvě oslavy. Jsem divná? :nevim: Malá bude slavit druhé narozeniny, nepřišel ani na ty první.

Vždy je zajímavější to co o příběhu člověk nenapíše a co tak trochu vyplyne z následné komunikace…

Problém nejsou narozeniny dcery, ale problém je zcela evidentně někde jinde. :roll:

• Nahlásit
22
14.1.22 23:04

@Zeoli A ty víš jak se zajímá o svoje dítě?

• Nahlásit
4549
14.1.22 23:07
@Zeoli píše: , zase z něho nedělej otce, co se nezajímá o svoje dítě.

A kde proboha vidíš, že by z něho dělala otce, který se nezajímá? Z čeho jsi to vyčetla?
Jen si posteskla, že by oslavu chtěla jinak, to je celé.

• Nahlásit
22
14.1.22 23:13

@Cimada Přesně tak, přijde mi to líto kvůli dceři, protože vím, že ji teď jsou dva, ale bude ji za chvíli 3,4,5 atd. Neřeším vánoce to mi je jedno, ale máme ji spolu, a nemyslím si, že by mě tak nenáviděl, aby nepřišel. Ale nakonec ať nechodí, nebyli ani na těch prvních, jen to přijde prostě líto.

• Nahlásit
5153
15.1.22 00:14
@Romana1898 píše:
@Cimada Přesně tak, přijde mi to líto kvůli dceři, protože vím, že ji teď jsou dva, ale bude ji za chvíli 3,4,5 atd. Neřeším vánoce to mi je jedno, ale máme ji spolu, a nemyslím si, že by mě tak nenáviděl, aby nepřišel. Ale nakonec ať nechodí, nebyli ani na těch prvních, jen to přijde prostě líto.

Chce malé koupit dort a nechce, aby jsi ochutnala.
Chce asi všechny zbytky sežrat sám :think:

• Nahlásit
Floralys
15.1.22 06:07
@Cimada píše:
Co víš bližšího o situaci zakladatelky? Proč by to mohla čekat?
My spolu taky nežijeme a slavíme společně. A mně to právě připadne normální, protože jednou ti rodiče existují a jejich povinnost je kvůli děcku něco překonat. A já si myslím, že ukázat dítěti, že rodiče si sice v životě nerozumějí, proto šli od sebe, ale dokážou se aspoň chvílemi spojit a rozumně spolu strávit třeba půlden, je do života toho děcka dobré.

Cimádko, jen aby bylo co slavit. :mrgreen:

• Nahlásit
6375
15.1.22 07:38
@Romana1898 píše:
@Cimada Přesně tak, přijde mi to líto kvůli dceři, protože vím, že ji teď jsou dva, ale bude ji za chvíli 3,4,5 atd. Neřeším vánoce to mi je jedno, ale máme ji spolu, a nemyslím si, že by mě tak nenáviděl, aby nepřišel. Ale nakonec ať nechodí, nebyli ani na těch prvních, jen to přijde prostě líto.

Až bude starší, zjistí že takto stresujes jen ty a že spousta dětí má dvě oslavy - u mámy a v rodině otce. Předpokládám, že jeho rodiče a sourozence nezves. Působí to, že chceš vyvolat problém, který není.

• Nahlásit
2033
15.1.22 08:05

Já teda nevím jak vy, ale já už od páté stránky notně fandím tomu chlapovi. Proč mám dojem, že pro zakladatelku je největším středobodem světa a jejího sebevědomí dítě a vztah a přitom ona moc sebevědomá není, tak zmobilizovala co mohla a uhnala nějakýho skoropanice, kterýmu pochopitelně pravidelně poskytovala to co vztah dělá vztahem a co jemu chybělo. Pak došlo na dítě, ale i na to, že chlap je nepoužitelný, tak šli od sebe a ona se ho ve své nesebevědomosti pokouší zase ulovit nazpět, protože ho má trochu jistyho tím dítětem nebo má ten pocit, a zároveň strach, že nikoho jinýho nesežene. A mít vztah je pro ni to nejdůležitější.

• Nahlásit
11600
15.1.22 08:25
@Maria37 píše:
Až bude starší, zjistí že takto stresujes jen ty a že spousta dětí má dvě oslavy - u mámy a v rodině otce. Předpokládám, že jeho rodiče a sourozence nezves. Působí to, že chceš vyvolat problém, který není.

Ji stresuje, ze on ji nechce jako partnerku. Proto ji nechce ukazovat pred rodici.
Rekneme si to na plnou hubu.

• Nahlásit
1795
15.1.22 13:25
@Romana1898 píše:

Takže to, že s vámi není na Vánoce a vlastně každý den je úplně jedno, ale to že chce udělat svou oslavu u sebe je příšerný problém? :think:

• Nahlásit
15.1.22 21:41
@Jitulinka.1 píše:
Ja ti plně rozumim protoze i ja jsem maminka samozivitelka.Muj ex partner dceri nepopral ani k prvnim narozeninam, darek ji nedal nic a ani nikdo z jeho rodiny. :roll: Moc to boli a tak i tebe chapu ze te to boli kdyz nechce prijit na oslavu a chce usporadat svoji..Tady ti jedna slepice napsala ze nejste rodina tak neni duvod aby chodil na oslavu, do prkynka i kdyz spolu nejste tak furt jste rodina!!!To dite vas bude spojovat navzdy!..Potom co me udivilo ze ti tady napsal nekdo ze treba jeho pritelkyni by se to nemuselo libit 8o Co mi je do nejake cizi zensky 8o Pane boze dite je preci prednejsi nez nejaka pinda!!!Uprimne ja mit chlapa s ditetem a jeho ex by ho pozvala na oslavu narozenin jejich ditete tak bych ho tam naopak nutila!!!…Sem na Emimino si pro radu nechoď protoze tady jsou hodne uzivatelky ktery si sem chodi lecit sve komplexy na druhych a nebo jsou IQ tykve :roll:

8o 8o A vida! :D Já myslela, že rodina se buduje postupně, důvěra, city… A ono stačí si s někým udělat děcko a pak k němu občas zaskočit i s deckem na rychlovku a šup :lol: :lol: dokonalá rodinka :mrgreen: :mrgreen: teda co já se tady nedozvím…

• Nahlásit
2250
16.1.22 09:55
@Josef_t píše:
Chce malé koupit dort a nechce, aby jsi ochutnala.
Chce asi všechny zbytky sežrat sám :think:
:lol: no přesně, to bude ono
  • Nahlásit
2250
16.1.22 09:59
@Cimada píše:
A kde proboha vidíš, že by z něho dělala otce, který se nezajímá? Z čeho jsi to vyčetla?
Jen si posteskla, že by oslavu chtěla jinak, to je celé.

No ze všeho co napsala. Dělá problémy kde nejsou.

• Nahlásit
2250
16.1.22 10:04
@Romana1898 píše:
@Zeoli A ty víš jak se zajímá o svoje dítě?

Na tohle mám odpovídat nebo je to řečnická otázka?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat