Nechce se mi na dovolenou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 18:48

Nechce se mi na dovolenou

Ahoj, vím, že budu za troubelínu asi. Zítra letíme na all inclusive dovolenou do krásného hotelu. Když jsme ji bookovali, byla jsem nadšená, teď se mi ale nikam nechce. Chce se mi až plakat. Do toho musím dát pejska k rodičům a bude mi po něm moc smutno. Bojím se, jak to bude zvládat, je na mě hodně fixovaný. Je to normální? Letíme jen na týden.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4648
5.7.22 18:55

Já často bookuju věci na poslední chvíli, abych se sama sobě trefila do nálady.
Jezdím docela dost, ale mám i častá období, kdy se mi nikam nechce, a to pak normálně sedím na zadku doma, reorganizuju skříně a tak a necítím se provinile.

Týden zvládneš ty i pes. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33351
5.7.22 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že budu za troubelínu asi. Zítra letíme na all inclusive dovolenou do krásného hotelu. Když jsme ji bookovali, byla jsem nadšená, teď se mi ale nikam nechce. Chce se mi až plakat. Do toho musím dát pejska k rodičům a bude mi po něm moc smutno. Bojím se, jak to bude zvládat, je na mě hodně fixovaný. Je to normální? Letíme jen na týden.

Pes to zvládne. :kytka: Nebude sám u cizích lidí. Bude u tvých rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 19:03
@topazio píše:
Pes to zvládne. :kytka: Nebude sám u cizích lidí. Bude u tvých rodičů.

Nj, když tam je pes prostě pes 😀 mají 4 další - celý den jsou na zahradě, ale táta mi slíbil, že našeho vezme na noc dovnitř - on bude jinak strašně řvát. :nevim: pracuji z domova, takže je na mě zvyklý 24/7

• Citovat
  • Nahlásit
2173
5.7.22 19:09

A s kým letíš? S partnerem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33351
5.7.22 19:13
@Anonymní píše:
Nj, když tam je pes prostě pes 😀 mají 4 další - celý den jsou na zahradě, ale táta mi slíbil, že našeho vezme na noc dovnitř - on bude jinak strašně řvát. :nevim: pracuji z domova, takže je na mě zvyklý 24/7

Pes by měl sám doma vydržet. Neříkám celý den. Alespoň chvíli. Neměl by být stále s tebou. Přílišná fixace mu může ublížit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5798
5.7.22 19:13

Pejsek bude mít kámoše a když bude na noc doma tak to bude ok. Ale chápu když jsem odjížděla poprvé od našeho psa tak jsem málem brečela, že jsem ho tam nechala a jedu na dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28561
5.7.22 19:18

Já bych letěla až bych brečela, předpokládám ze děti nemáš takže hezký jen s partnerem se válet :lol: klidně si to vyměním :mrgreen:
Pes to přežije

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
5.7.22 19:34
@pikola píše:
Já bych letěla až bych brečela, předpokládám ze děti nemáš takže hezký jen s partnerem se válet :lol: klidně si to vyměním :mrgreen:
Pes to přežije

Nějak tak, i děcka bych nechala u babičky a ani bych se neohlidla;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35388
5.7.22 19:42
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že budu za troubelínu asi. Zítra letíme na all inclusive dovolenou do krásného hotelu. Když jsme ji bookovali, byla jsem nadšená, teď se mi ale nikam nechce. Chce se mi až plakat. Do toho musím dát pejska k rodičům a bude mi po něm moc smutno. Bojím se, jak to bude zvládat, je na mě hodně fixovaný. Je to normální? Letíme jen na týden.

Týden uteče jak voda a budeš zpátky, pejsek to určitě přežije… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2904
5.7.22 19:49

Jo hele, cestovní horečka, to znám. Já se těším, těším, dva dny před odletem se mi nechce, den před odletem už ani nezabalím, tak já musím balit týden dopředu, než to na mě padne. To bude dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59819
5.7.22 19:50

Užij si dovolenou. Psík se bude mít dobře.
Ať na něj nejsi fixována, tak ho častěji dávej rodičům na hlídání. Naše známá se asi nedočká vnoučat. Žádné její dítě se k tomu nemá a léta utíkají, 40r. na krku. Ale mají psa. Tak ona je nastavená, že ji jezdí na prázdniny a víkendy pes mladých. Rozmazluje ho. Taky možnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 19:54

Teď jsme ho nechali u našich na zahradě a kouká do okna a štěká. A táta pronesl “že si holt zvykne”. Já ho mám 4 roky a je z útulku …

• Citovat
  • Nahlásit
4328
5.7.22 20:02

Ja se dnes vratila z dovolene, taky se mi nechtelo, ale bylo to fajn. Ale uz jsem rada, ze jsem doma. Jsem hroznej pecival. Ja vzdy vse naplanuji, aby dcery nebyly furt doma, tesim se a pak se mi nechce. Za 14 budu vymyslet, kam zas pojedem :mrgreen:. Ja nechavala u brachy, 3 mes. stene, taky jsem se bala, jak to da. A pohoda, vubec nevedel, ze jsem pryc. Za to 4 leta fena, 2 dny trucovala a nejedla. Pritom to u nasich zna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5798
5.7.22 20:24
@Anonymní píše:
Teď jsme ho nechali u našich na zahradě a kouká do okna a štěká. A táta pronesl “že si holt zvykne”. Já ho mám 4 roky a je z útulku …

Nebo začnou sousedi nadávat, že tam pes celý den štěká a pustí ho dom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat