Nechce se mnou spát, protože neberu HA

Anonymní
3.12.19 12:44

Nechce se mnou spát, protože neberu HA

Zdravím všechny :mavam:,

jdu sem s problémem, který mě na jednu stranu mrzí. Už zhruba měsíc-dva jsem si všimla toho, že je přítel v sexu odtažitý, a když spolu spíme, tak max. 3× za měsíc. Samozřejmě pro mě není sex tou nejdůležitější složkou vztahu, ale co si budem, určitou roli tam taky hraje. Už jsem si tak začala myslet, že má přítel milenku, protože on byl vždycky ten, který mohl klidně i 2× za den. Včera jsem to už nevydržela a zeptala se ho, co je za problém, jestli se něco děje. Nejdřív tvrdil, že žádný problém nemá, že se nic neděje a nakonec z něj vylezlo, že ho nebaví se při sexu hlídat, protože neberu antikoncepci (prášky) a on se tak nemůže ani odvázat a chce používat kondomy. Docela mě to zaskočilo, protože přerušovanou soulož provozujeme už přes rok, nikdy jsem neměla ani zpozdění, takže nevím, co ho to najednou napadlo, ale napsala jsem mu, že jsem mu nikdy neříkala, ať kondomy nepoužívá, že to byla jeho volba.

Zažily jste někdy něco podobného? Docela mě to totiž zamrzelo. Jsme spolu 5 let, je nám 25 let.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2994
3.12.19 12:48
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :mavam:,

jdu sem s problémem, který mě na jednu stranu mrzí. Už zhruba měsíc-dva jsem si všimla toho, že je přítel v sexu odtažitý, a když spolu spíme, tak max. 3× za měsíc. Samozřejmě pro mě není sex tou nejdůležitější složkou vztahu, ale co si budem, určitou roli tam taky hraje. Už jsem si tak začala myslet, že má přítel milenku, protože on byl vždycky ten, který mohl klidně i 2× za den. Včera jsem to už nevydržela a zeptala se ho, co je za problém, jestli se něco děje. Nejdřív tvrdil, že žádný problém nemá, že se nic neděje a nakonec z něj vylezlo, že ho nebaví se při sexu hlídat, protože neberu antikoncepci (prášky) a on se tak nemůže ani odvázat a chce používat kondomy. Docela mě to zaskočilo, protože přerušovanou soulož provozujeme už přes rok, nikdy jsem neměla ani zpozdění, takže nevím, co ho to najednou napadlo, ale napsala jsem mu, že jsem mu nikdy neříkala, ať kondomy nepoužívá, že to byla jeho volba.

Zažily jste někdy něco podobného? Docela mě to totiž zamrzelo. Jsme spolu 5 let, je nám 25 let.

Asi hodně moc nechce mimíska..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
3.12.19 12:49

A co je tedy za problem? Tak proste nakup kondomy a uzivejte ;) mozna by me mrzelo, ze mi to nerekl rovnou a te jsem to z nej musela vytahnout, ale pokud se nesnazite o miminko, tak nevidim problem v tom pouzivat prezervativy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20261
3.12.19 12:50

Ať používá gumu, kde je problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
3.12.19 12:51

Asi tak, boji se, ze otehotnis. Tak poridte kondomy a je po problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 12:53

Otěhotnět z přerušování se rozhodně dá, to že vám to doteď fungovalo neznamená, že to tak bude nadále. A samozřejmě si to 100% neužije, když se musí hlídat. Dítě evidentně fakt nechce. Pořiďte kondomy a bude.
Btw řešili jste, co byste dělali, kdyby k otěhotnění došlo? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
3.12.19 12:53

Nakup kondomy a jede se dal. Nechce aby si otehotnela a takto ti to dava jasne najevo. Neprijde mi to nelogicke.To ze si ho nevydesila opozdenou MS neznamena, ze nad tim nepremyslel.Jako ano, je to zvlastni, ale obcas umi premyslet chlapi sami od sebe, sikulky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
3.12.19 12:55

Otazka, proc ma takovy strach. Jestli nemate zazemi a finance, tak to chapu, ze ma rozum a boji se. Jestli jen nechce s tebou, tak to bych v klidu nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
3.12.19 12:58

To, že mu to nevadilo rok, neznamená, že mu to nevadí teď. Brát antikoncepci tě nikdo, nikdo, NIKDO nesmí nutit!!! Je to tvoje tělo, tvoje rozhodnutí, tvoje starost. Takže bych se dohodla na kompromisu. Holt asi kondom… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 12:59

Já vím, že se bojí, ale mrzí mě, že za mnou nepřišel a neřekl, že to tak cítí, že chce používat prezervativy. On mě prostě nechal několik měsíců v tom, že je vlastně všechno v pohodě. O dítě se určitě nesnažíme, máme oba jiné priority, ale máme být, oba pracujeme, takže kdyby se to stalo, dítě bych si nechala.

• Nahlásit
  • Citovat
22103
3.12.19 13:02
@Anonymní píše:
Já vím, že se bojí, ale mrzí mě, že za mnou nepřišel a neřekl, že to tak cítí, že chce používat prezervativy. On mě prostě nechal několik měsíců v tom, že je vlastně všechno v pohodě. O dítě se určitě nesnažíme, máme oba jiné priority, ale máme být, oba pracujeme, takže kdyby se to stalo, dítě bych si nechala.

Tak pak neni co resit a kup ty kondomy, kdyz mu to vubec nevadi. A mu akorat rekni, co te zamrzelo.Vic bych se v tom nerypala, nebo jeste zjistis, ze to neni kvuli tomu, ze neberes HA.

Příspěvek upraven 03.12.19 v 13:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
3.12.19 13:03
@Anonymní píše:

Je to holt chlap, no. Ne vsichni jsou zvykli problemy hned resit, nekdo potrebuje cas, nekdo radsi strci hlavu do pisku a ceka, az se to za nej vyresi samo. Jestli jinak mate hezky vztah, tak to hod ta hlavu a netrap se tim, je to malicherne. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626
3.12.19 13:14

Mohl mu nějaký kámoš třeba něco říct že čekají nechtěně dítě, nebo si někde neco přečíst o rizikach prerus. souloze a došlo mu, že vy také dost riskujete tak proto s tím přišel az teď a do té doby si to neuvědomoval a neřešil to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15022
3.12.19 13:23

A to je vážně divný, že ho nebaví ho v nejlepším vytáhnout :lol: tak si nakupte gumy a je ten strašný problém vyřešen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 13:42
@Anonymní píše:

To je hezké, že si dítě necháš. Jestli se ale nechceš dočkat dalšího zklamání z nekomunikace, tak by to mělo být vaše společné rozhodnutí. Nehoda se může stát i s prezervativem a vy už jste dost staří na to, abyste se otevřeně pobavili o tom, co uděláte v případě, že se to náhodou stane. I když máte nyní jiné priority, pokud chcete zůstat spolu dlouho, vaše společná priorita by měla být otevřeně spolu komunikovat o svých skrytých obavách, očekáváních apod. Samozřejmě ne stále, ale při vhodné příležitosti není na škodu občas „pandořinu skříňku“ pootevřít.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama