Nechce se mnou trávit čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 20:53
Nechce se mnou trávit čas

Ahoj, jsem s přítelem už přes 4 roky, že začátku super, ale teď jsem zoufala. Ať udělám co udělám tak jsem ta špatná, nechce se mnou trávit čas a kdykoliv se o něčem takovém zmíním tak je hnusný a nadava mi. Poraďte už nevím co mám dělat..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymka.D.
Kecalka 113 příspěvků 23.08.18 20:57

Ahoj, zkus si ho míň všímat. Věnuj se sobě, koníčkům a kamarádkám. Začni o sebe víc dbát, neříkej mu, kam jdeš, zkus si sama plánovat volný čas, staň se nezávislou. Pokud té má rád a má zájem, začne mu ta změna vrtat hlavou :palec:

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 23.08.18 20:57

poslat ho do kelu

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18759 příspěvků 23.08.18 20:59

Co mimíska, nechcete si pořídit? Třeba se změní, přestane ti nadávat a budete spolu jako dvě hrdličky.

Uživatel je onlineMicaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 23.08.18 21:00

Poslat ho do p*dele

Anonymka.D.
Kecalka 113 příspěvků 23.08.18 21:01
@hanka.br. píše:
Co mimíska, nechcete si pořídit? Třeba se změní, přestane ti nadávat a budete spolu jako dvě hrdličky.

To bych nedoporučovala, nejlepší by bylo nejdříve si vyřešit problém ve vztahu :think: aby pak zakladatelka nezůstala na dítko sama…

nostress
Extra třída :D 13592 příspěvků 23.08.18 21:02
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem s přítelem už přes 4 roky, že začátku super, ale teď jsem zoufala. Ať udělám co udělám tak jsem ta špatná, nechce se mnou trávit čas a kdykoliv se o něčem takovém zmíním tak je hnusný a nadava mi. Poraďte už nevím co mám dělat..

A k čemu ti je takový tydýt? :nevim:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18759 příspěvků 23.08.18 21:03
@Anonymka.D. píše:
To bych nedoporučovala, nejlepší by bylo nejdříve si vyřešit problém ve vztahu :think: aby pak zakladatelka nezůstala na dítko sama…

Myslíš? To by mě nenapadlo.

Anonymka.D.
Kecalka 113 příspěvků 23.08.18 21:06
@hanka.br. píše:
Myslíš? To by mě nenapadlo.

Já to beru ze svého pohledu. Na co mít dítě s chlapem, který se o svou partnerku nezajímá? :think: Akorát by jí to mohlo přinést další starosti a trápení.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 23.08.18 21:08
@Anonymka.D. píše:
Já to beru ze svého pohledu. Na co mít dítě s chlapem, který se o svou partnerku nezajímá? :think: Akorát by jí to mohlo přinést další starosti a trápení.

@hanka.br. to myslela ironicky.
Tady je to častý úkaz „byl takový, ale já myslela, že ho děti změní.“

Anonymka.D.
Kecalka 113 příspěvků 23.08.18 21:10
@171Jirka píše:
@hanka.br. to myslela ironicky.
Tady je to častý úkaz „byl takový, ale já myslela, že ho děti změní.“

To je ta nějvětší blbost, jakou může ženská udělat…

meduzza
Echt Kelišová 8730 příspěvků 23.08.18 21:11
@Anonymní píše:

Kolik máte dětí? Jestli žádné, hned bych byla pryč. Proč s ním zůstáváš?

Knihomyš
Extra třída :D 10548 příspěvků 23.08.18 21:11
@hanka.br. píše:

Uvědomuješ si, že to tady někdo může vzít vážně, jo? A ty pak budeš muset následek své rady učit!

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 23.08.18 21:12
@Anonymní píše:

Bydlíte spolu? Pokud ano,věnuj se kamarádům a ukaž mi,že není jediný na světě. Pokud ne,neozývej se mu a počkej. Buď si to uvědomí,nebo ho pošli do háje.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 23.08.18 21:14
@Anonymka.D. píše:
To je ta nějvětší blbost, jakou může ženská udělat…

Je. Já čumim, když to tady čtu :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >