Nechce se mnou trávit čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 20:53
Nechce se mnou trávit čas

Ahoj, jsem s přítelem už přes 4 roky, že začátku super, ale teď jsem zoufala. Ať udělám co udělám tak jsem ta špatná, nechce se mnou trávit čas a kdykoliv se o něčem takovém zmíním tak je hnusný a nadava mi. Poraďte už nevím co mám dělat..

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Anonymka.D.
Stálice 69 příspěvků 23.08.18 20:57

Ahoj, zkus si ho míň všímat. Věnuj se sobě, koníčkům a kamarádkám. Začni o sebe víc dbát, neříkej mu, kam jdeš, zkus si sama plánovat volný čas, staň se nezávislou. Pokud té má rád a má zájem, začne mu ta změna vrtat hlavou :palec:

sunshine125
Kecalka 391 příspěvků 23.08.18 20:57

poslat ho do kelu

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18316 příspěvků 23.08.18 20:59

Co mimíska, nechcete si pořídit? Třeba se změní, přestane ti nadávat a budete spolu jako dvě hrdličky.

Micaella22
Kecalka 309 příspěvků 23.08.18 21:00

Poslat ho do p*dele

Anonymka.D.
Stálice 69 příspěvků 23.08.18 21:01
@hanka.br. píše:
Co mimíska, nechcete si pořídit? Třeba se změní, přestane ti nadávat a budete spolu jako dvě hrdličky.

To bych nedoporučovala, nejlepší by bylo nejdříve si vyřešit problém ve vztahu :think: aby pak zakladatelka nezůstala na dítko sama…

nostress
Extra třída :D 13249 příspěvků 23.08.18 21:02
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem s přítelem už přes 4 roky, že začátku super, ale teď jsem zoufala. Ať udělám co udělám tak jsem ta špatná, nechce se mnou trávit čas a kdykoliv se o něčem takovém zmíním tak je hnusný a nadava mi. Poraďte už nevím co mám dělat..

A k čemu ti je takový tydýt? :nevim:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18316 příspěvků 23.08.18 21:03
@Anonymka.D. píše:
To bych nedoporučovala, nejlepší by bylo nejdříve si vyřešit problém ve vztahu :think: aby pak zakladatelka nezůstala na dítko sama…

Myslíš? To by mě nenapadlo.

Anonymka.D.
Stálice 69 příspěvků 23.08.18 21:06
@hanka.br. píše:
Myslíš? To by mě nenapadlo.

Já to beru ze svého pohledu. Na co mít dítě s chlapem, který se o svou partnerku nezajímá? :think: Akorát by jí to mohlo přinést další starosti a trápení.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 23.08.18 21:08
@Anonymka.D. píše:
Já to beru ze svého pohledu. Na co mít dítě s chlapem, který se o svou partnerku nezajímá? :think: Akorát by jí to mohlo přinést další starosti a trápení.

@hanka.br. to myslela ironicky.
Tady je to častý úkaz „byl takový, ale já myslela, že ho děti změní.“

Anonymka.D.
Stálice 69 příspěvků 23.08.18 21:10
@171Jirka píše:
@hanka.br. to myslela ironicky.
Tady je to častý úkaz „byl takový, ale já myslela, že ho děti změní.“

To je ta nějvětší blbost, jakou může ženská udělat…

meduzza
Echt Kelišová 8717 příspěvků 23.08.18 21:11
@Anonymní píše:

Kolik máte dětí? Jestli žádné, hned bych byla pryč. Proč s ním zůstáváš?

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 23.08.18 21:11
@hanka.br. píše:

Uvědomuješ si, že to tady někdo může vzít vážně, jo? A ty pak budeš muset následek své rady učit!

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 23.08.18 21:12
@Anonymní píše:

Bydlíte spolu? Pokud ano,věnuj se kamarádům a ukaž mi,že není jediný na světě. Pokud ne,neozývej se mu a počkej. Buď si to uvědomí,nebo ho pošli do háje.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 23.08.18 21:14
@Anonymka.D. píše:
To je ta nějvětší blbost, jakou může ženská udělat…

Je. Já čumim, když to tady čtu :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >