nechce se myt a cistit si zuby-pomoooc!!

38
27.3.07 21:28

nechce se myt a cistit si zuby-pomoooc!!

Ahoj vsem,
prosim o radu co delat… Je to zhruba dva tydny, co se moje 33m stara dcera vecer odmita myt a cistit si zuby (ty si teda vubec nerada cisti..). Kdyz ji postavim do vany, abych ji osprchovala, tak spusti sileny rev, kdyz ji chci vycistit zuby, tak to same…a nechce si nechat ostrihat ani nehty. Jeste nedavno ji to vubec nevadilo a najednou je z toho takove vecerni predstaveni, ze jsem z toho na nervy :((
Je to jen nejake obdobi, nebo jsem snad udelala neco spatne?? Mate nebo mely jste nektera podobny problem?
Prosim, poradte!
Moc dekuji,
Rina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.3.07 01:16

No to se mi ulevilo,já myslela,že to manžel takhle zlobí…Ale nejsi v tom sama,moje 31měsíční je stejně ulítlá…asi na špínu?

• Nahlásit
  • Citovat
853
28.3.07 07:27

Také sme si nechtěli čistit zoubky jsme teda podstatně mladší, ale u nás zabralo toto.Máme zubní kartáček pojmenovaný na Františka, když večer sedí na nočníku podám Františka a v pusince mu vyčistim Natálku, Jirku,Ládíka, Evičku,Adámka apod no prostě pár dětí a říkám ted vyčistíme Natálku a čistím vzadu, apod…Také sme se vztekali u zoubků, ale od této doby cca 14dnů bez problémů.Škoda, že to nefunguje i na nehty, to teda bouráme barák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.3.07 11:06

Já mám na nehtíky super trik: Bětku si po:,–(ím na klín, odhrneme záclonu na stranu a protože naproti na domě na anténě sedají holubi, stříháme nehtíky „pro ptáčky na zobání“. Zabírá to už celý rok :D

• Nahlásit
  • Citovat
24968
28.3.07 12:46

ahoj

Ahoj, já myslím, že to bude jen chvilkové. Liborek taky občas zazlobí se zuby nebo nehty. U zubů mu nejvíc pomáhá, když si čistím zuby i já. Taky máme pojmenováné, ale my pastu. Říkáme jí krokodýlí pasta. Chce mít pak zuby jako krokodýl. U stříhání mu pustím televizi, nejlíp zabírá reklama.
Tak hodně zdaru, ono se to zas zlomí, uvidíš.
martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
28.3.07 14:24

Ahoj,

u nás taky občas bývá období negace všeho. Nejlíp zabírá, když mu řeknu, že pokud zůstane špinavý, nemůže dělat to, co má nejradši (momentálně ježdění na vysokozdvižném vozíku u tatínka v práci). Vždycky prostě zabere nějaká blbina. Nebo mu tvrdím, že je v odpadu skřítek Kanálníček, který mu mává čepičkou. Pak tvrdí, že ho vidí a říkáme si, jakou barvu má čepička, kterou mává :-)) Prostě čím větší ptákovina, tím líp zabere …

Martina a Filip - 28 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama