Nechce se prisat k pravemu prsu, radsi umre hlady

Anonymní
16.10.19 19:52

Nechce se prisat k pravemu prsu, radsi umre hlady

Ahoj maminky, chci se optat, jeste pred tim nez to zacnu resit s nejakym odbornikem. Mala ma 2 mesice, plne kojim nikdy nebyl problem. Ale par dni mame problem, ze chce jen jedno prso. Pritom mleko tece, zadny zmeny nevidim. Je to divne, kdyz ji prilozim k levemu neni nikde zadny problem, ale to prave..ani se neprisaje, ikdyz cekam nakou chvili. Zkousela jsem ruzne polohy aj dat nejdriv jedno a pak druhe, nic. Nemate zkusenost? Nebo nekdo kdo tomu rozumi, co muze byt za problem? Nedokazu si to nijak vysvetlit. Jinak je naprosto zdrava a ja taky. Predem dekuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
792
16.10.19 20:16

Mala to delala taky. Mela problem s pravým, teklo min jak levý a delala to od nejakych 2m asi do pul roka.. Vzdycky to třeba po 2dnech preslo. Nekdy se podarilo podstrcit ji prso, kdyz byla v polospanku.. A nebo jsem odstrikala a po lzickach. Mela uplny hysteraky a fakt nevim, proc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2787
16.10.19 20:37

No tak mu dej najist at z levyho prsa, nebo lahev s umelym mlikem. Co jako? Ja nevim, ze furt musite hrotit kojeni :roll: :roll: jestli chces dite tejrat hlady, tak gratuluju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6178
16.10.19 20:42

Moje to taky dělalo. Kojila jsem „na fotbalistu“, ale stejně jen chvilku a pak už nic a šlo se na levé. Práve jsem pak odstrikala a dala do mrazáku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
16.10.19 21:07

Roky :)Pozvat dobrou LP (mamila) hlavě vydržet, určiě netýráte lade, mlíčko je, jen si věřit. Už v porodnii malá nechtěla mlíčko jedoho prsa, to se lepšilo a kojooo dál 3 roky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66768
16.10.19 21:14
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, chci se optat, jeste pred tim nez to zacnu resit s nejakym odbornikem. Mala ma 2 mesice, plne kojim nikdy nebyl problem. Ale par dni mame problem, ze chce jen jedno prso. Pritom mleko tece, zadny zmeny nevidim. Je to divne, kdyz ji prilozim k levemu neni nikde zadny problem, ale to prave..ani se neprisaje, ikdyz cekam nakou chvili. Zkousela jsem ruzne polohy aj dat nejdriv jedno a pak druhe, nic. Nemate zkusenost? Nebo nekdo kdo tomu rozumi, co muze byt za problem? Nedokazu si to nijak vysvetlit. Jinak je naprosto zdrava a ja taky. Predem dekuji :)

Jsem v zahranici. U nas byl problem s krcni pateri, nejaka blokada. Byli jsme u osteopata a po prvni navsteve se to upravilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
16.10.19 21:23

Kamarádce se to stalo a byl také problém s krkem a pohybovým aparátem, prostě dítě bylo malinko (okem neviditelně) vychýlené. Cvičili Vojtovku a spravilo se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
815
16.10.19 21:41

A v polospánku také nechce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7313
16.10.19 23:26

A když ji přikládáš k tomu odmítanému prsu, hledá aspoň pusinkou? Jaké polohy na kojení jsi teď zkoušela? Taky mě napadá, jestli ji ta jedna strana není nepohodlná, jestli nemá nějakou asymetrii nebo tak něco. Ještě mě napadá, že třeba máš trochu rozdílné bradavky a třeba prostě jen dává přednost jedné velikosti před druhou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
17.10.19 08:36

@Micaella22???

Nestalo se mi, ale také by mě první napadlo, že to nemá nic společného s prsem, ale s polohou miminka, že je mu v ní něco nepříjemné nebo ho tak něco boli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
17.10.19 22:25

Jak to ctu, tak jsem si vzpomnela, ze bylo obdobi, trvajici asi 3 mesice, kdy jsem z levého prsa kojila v obyc poloze-kolibce a z praveho na fotbalistu. Pouze. Bylo to tak pohodlny nam oběma, ale nikdy me nenapadlo, ze by mohla mit mala blokaci patere nebo neco takového. No. Mozny je cokoliv u takovyho prcka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat