Nechce sex ale vyhonit jo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 12:45
Nechce sex ale vyhonit jo

Prosím o anonym, děkuji. Mame s přítelem krizi, oba se jí snažíme zvládat, někdy hůře a někdy lépe. Komunikujeme spolu o práci, o běžných provozních věcech, o víkendu se nyní snaží být s námi, ale v oblasti sexu se to změnilo. Dříve byl iniciátorem on, a šlo se na věc, večer před spaním, někdy ráno, nyní tak 3mesice nic, tak jsem se před týdnem privinula a začala já. Skončilo to tím že jsem mu ho poho…A a mu to stačilo, ani mi nikde nešáhl, nepolibil, prostě se nechal sobecky udělat a vše! Přešla jsem to
Za dva dny znovu, stejný scénář, stim že jsem mu ho uspokojila oralne, jen mi lehce položil před ejakulaci ruku na zadní část těla. A Dnes ráno opět stejně. Mám pocit, že se mu protivim, ale taky mě napadlo že má někoho jiného…těžko mi radit, já vím, ale mě ten sex vážně chybí. Krize je skladana z maličkostí, stres v práci, jeho věčné chození s kamarády na pivo, malý zájem o rodinu. Ale i tak zhruba před tím čtvrt rokem se mě dotykal a chtěl sex. Máte některá podobné zkusenosti? nebo je to součást krize a přejde to. nevím zdali mám pokračovat a znovu začínat sex když se nyní neotoci a neudělá nic pro mě. Připadám si meněcenna, po jeho udelani mi hrknou slzy do očí, neplacu hlasitě ale přijde mi to líto.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lamátko
Závislačka 2758 příspěvků 19.08.19 12:48

Je možné že někoho má

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 19.08.19 12:49

A proč to neřekneš jemu a nezeptáš se ho? Proč o tom chceš komunikovat s někým cizím na emiminu, tady ti to někdo těžko řekne a už vůbec to nevyřeší. Mluvit byste měli především spolu. A jasně, určitě někdo zkušenosti měl nebo má, ale to je ti stejně k prdu. Jestli tě to trápí, promluv si s ním o tom.

arinecka
Kelišová 6954 příspěvků 19.08.19 12:49

No a proč si s ním o tom nepromluvíš? Jednou jsi to přešla, ok, jenže jsi najela na systém, že mu uděláš dobře a tím to končí :nevim: Tak se ho zeptej, co se děje.

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 19.08.19 12:50

Tak mu nic nedělej. Počkej až prileze sam a začne se snažit :nevim:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17211 příspěvků 19.08.19 12:51

Nedělat nic. Na nic se neptej, stejně ti nic neřekne. Buď pasivní a počkej.

Arasen3
Stálice 84 příspěvků 19.08.19 12:53

Jako co to je za kravinu… když začneš pohonkavat, tak na něj prostě vlez když je v pozoru ne?… jinak ano, měla jsem s ex stejný problém, když došlo na sex, ochabnul mu, musela jsem dodělávat rukou, měl při tom zavřené oči…Měl jinou, takže hádám, že při honeni myslel na ní a proto se udelal..Božskou kapl když jsem se po pár opakovanich ptala, co se sakra deje…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 12:55

Taky mě napadlo že nic dělat už nebudu. Ale už jsem předtím celkem dost dlouho čekala a byla pasivní, tak jsem ho ten sex chtěla rozjet.

Kelsey
Hvězda diskuse 46779 příspěvků 19.08.19 12:56

Tak mu rikni, ze ma pravou a levou kamosku. A ty si najdi chlapa.
Takoveho sobeckeho valacha posli dal.

ontar
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 19.08.19 12:57
@Arasen3 píše:
Jako co to je za kravinu… když začneš pohonkavat, tak na něj prostě vlez když je v pozoru ne?… jinak ano, měla jsem s ex stejný problém, když došlo na sex, ochabnul mu, musela jsem dodělávat rukou, měl při tom zavřené oči…Měl jinou, takže hádám, že při honeni myslel na ní a proto se udelal..Božskou kapl když jsem se po pár opakovanich ptala, co se sakra deje…

Každá která při líbání, nebo styku zavírá oči má jiného, to je přece naprosto jasné… :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 13:00

@Arasen3 a co ti odpověděl? že má? jezisi mě je zle. Ten můj má taky zavřené oči. Leží jak prkno a ani sebemenší náznak že by mě chtěl

Silverine247
Kecalka 135 příspěvků 19.08.19 13:00
@Arasen3 píše:
Jako co to je za kravinu… když začneš pohonkavat, tak na něj prostě vlez když je v pozoru ne?…

Napadlo me totez. A kdyby po me chtel, at slezu, tak at si to laskave dohoni sam. :nevim:

maminka189
Kelišová 5327 příspěvků 19.08.19 13:01

Až mu bude stát, tak ho osedlej :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 13:02

Můj to taky dělá. Jsem pak neskutečně naštvaná. Tak mu to udělám a je klid. Našla jsem si milence a ten je pozornej a udělá mi všechno, co chci. Udělej to taky tak. :mavam:

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 19.08.19 13:03
@Anonymní píše:
@Arasen3 a co ti odpověděl? že má? jezisi mě je zle. Ten můj má taky zavřené oči. Leží jak prkno a ani sebemenší náznak že by mě chtěl

Teda kdyby mi tam chlap jenom tak ležel jak mrtvola, tak mě to úplně otravi a nebudu mít chuť dělat cokoliv dalšího. To ti nevadí? Že to jako vždycky dokončíš

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama