Reklama

Nechce sex podle kalendáře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacenka2212
Nováček 5 příspěvků 09.08.18 07:56

Původní text Nový text Schválení
Ahoj holky,

prosím o názor nevím už jak na toho svojeho. Sex máme 2-3krát do měsíce…ale jasně že když si myslím že je Ovulace pánovy se zrovna nechce :(. Já v tom vybouchnu a je problém a hádka na světě. A takhle to probíhá už přes rok… Je mi 30 a už nemám moc času s čímž můj muž nesouhlasí…asi ví víc než má lékařka..

máte někdo podobnou zkušenost?

Díky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 09.08.18 07:58

A on dítě chce? My taky museli podle kalendáře kvůli lekum a manžel byl vždycky nadšený, protože v době ovu měl šanci dal šířit svoje geny :lol: vyloženě ho to stimulovalo.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 09.08.18 07:58

Buď prostě není schopný mít sex na povel (taky bych nebyla) nebo dítě prostě nechce.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15956 příspěvků 09.08.18 08:04

chudák chlap. zkus ho svádět „nenápadně“. Jako chápu, že když mu řekneš „dnes mám ovulaci“, že ho to moc nerajcuje i když dítě chce. Jinak ve třiceti jsi už fakt stařena. :lol: Teď vážně, nech tomu volný průběh, hezky se o sebe starej, usmívej se a to slovo na „o“ před manželem nezmiňuj. :mrgreen:

Kacenka2212
Nováček 5 příspěvků 09.08.18 08:06

dítě právě chce říká…ale nechce to tak hrotit a šílet…ale takhle přece ani nemůžeme zjistit jestli fungujeme…je to s ním těžké nedokáže se vcítit do mě…jsem po biochem. těhotenství a nějak to pořád nemůžu vstřebat…díte už stihla za tu dobu moje i jeho sestra je to všude kolem šílím z toho a nedokážu se dostat do klidu…holky děkuji bála sem se tu smršti urážek a tak jak to někteří umí ale mám radost…někdy stačí se podělit, sdílet a uklidnit :)

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 09.08.18 08:07

Také jsme museli podle kalendáře a vím, že to muži vadí, takže víceméně o tom dodnes neví, že mé záchvaty touhy byly poměrně přesně naplánované :lol:
Ale tedy u „vítězného“ styku to věděl, ale byla to taková komedie díky okolnostem, že jsme na kalendář moc nemysleli.

Kacenka2212
Nováček 5 příspěvků 09.08.18 08:08

@Aiwaa - já vím že máš pravdu no :(…ale já držim držim su trpělivá a pak to exploduje ty emoce

Kacenka2212
Nováček 5 příspěvků 09.08.18 08:09

@Fjodorka - tak to mám stejně :) akorát při mých návalech touhy se mu zrovna nechce :D tyjo proč jsou chlapy tak složití…

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15956 příspěvků 09.08.18 08:10
@Kacenka2212 píše:
dítě právě chce říká…ale nechce to tak hrotit a šílet…ale takhle přece ani nemůžeme zjistit jestli fungujeme…je to s ním těžké nedokáže se vcítit do mě…jsem po biochem. těhotenství a nějak to pořád nemůžu vstřebat…díte už stihla za tu dobu moje i jeho sestra je to všude kolem šílím z toho a nedokážu se dostat do klidu…holky děkuji bála sem se tu smršti urážek a tak jak to někteří umí ale mám radost…někdy stačí se podělit, sdílet a uklidnit :)

oni chlapi prostě nepotřebují vědět tyhle holčičí věci. Prostě mu to neříkej a sváděj ho v těch správných dnech, i když mnohem lepší by bylo se hodit do klidu a ovulaci nesledovat.

wendy
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 09.08.18 08:10

Naprosto se mu nedivím, je to totálně příšerná představa, připadala bych si s prokinutim jako prodejná holka, co musí mit sex ve chvíli, kdy chce někdo jinej…brrrr…

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15956 příspěvků 09.08.18 08:11
@Kacenka2212 píše:
@Aiwaa - já vím že máš pravdu no :(…ale já držim držim su trpělivá a pak to exploduje ty emoce

možná ho tedy naopak zkus neuhánět, jen tak lehce svádět, i kdybyste měli sex dvakrát týdně, bohatě to stačí a trefíte se.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 09.08.18 08:11

@Kacenka2212 já teda upřímně nechápu,, e má někdo ve zdravém fungujícím vztahu sex 2× za měsíc… Ale to je asi individuální. Nicméně, pokud mu to takhle stačí, budeš ho těžko přemlouvat, aby se snažil víc. Jediná ráda je naplánovat touhu na plodné dny a jindy s ním asi nespat, aby měl chuť :oops:

a12
Vesmírná mluvilka 30516 příspěvků 09.08.18 08:12
@Kacenka2212 píše:
Ahoj holky,

prosím o názor nevím už jak na toho svojeho. Sex máme 2-3krát do měsíce…ale jasně že když si myslím že je Ovulace pánovy se zrovna nechce :(. Já v tom vybouchnu a je problém a hádka na světě. A takhle to probíhá už přes rok… Je mi 30 a už nemám moc času s čímž můj muž nesouhlasí…asi ví víc než má lékařka..

máte někdo podobnou zkušenost?

Díky

Nerikej mu, ze mas ovulaci ;) a chtelo by to tak 2-3do tydne a nemusis resit ovulaci :mrgreen:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15956 příspěvků 09.08.18 08:13

teď čtu, že dvakrát za měsíc, nevím kde jsem vzala dvakrát týdně…aha, no tak to je tedy dost málo :nevim:

weyky
Neúnavná pisatelka 19159 příspěvků 73 inzerátů 09.08.18 08:14

A je nutné,aby věděl,že máš ovulaci?Ono je to blbé,takhle na povel.Chce to nenápadně chlapa nasměrovat a ne přijít,že prostě dneska musíme.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama