Nechce sex - půl roku po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 21:31
Nechce sex - půl roku po porodu

Můj partner nemá zájem o sex.. Je to půl roku po porodu, takže už přes rok bez sexu.. Myslíte že chodí jinam? Má celkem náročnou práci a chodí pozdě a pak se chce odreagovat u počítače a takhle furt dokola každý den.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Barborka93
Kecalka 194 příspěvků 18.10.18 21:41

A důvod ti rekl? Ptala ses ho? Komunikace je nejdůležitější… :mavam: :)

vjerunqa
Závislačka 3174 příspěvků 18.10.18 21:43

Těžko říct :nevim: Jak jste to měli předtím?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 21:49

Ptala .. Není nálada , je unavený .. Předtím i několikrát týdně.

MartinKa36
Závislačka 3444 příspěvků 18.10.18 21:52

Buď tolerantní a počkej až bude mít zase náladu, hlavně na nej nesmíš tlačit aby jsi mu sex nezhnusila.

Uživatel je onlineLaPaloma
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 18.10.18 21:55

Zdravý nejen fyzicky, ale i duševně zdravý mladý kluk, který dříve normálně fungoval, se nedá odradit únavou po dobu půl roku.
Na to vsadím hlavu.

Říkáš, chodí pozdě z práce… takhle to začalo u mojí příbuzné a byla v té přepracovanosti sekretářka.

pannda
Kelišová 6647 příspěvků 33 inzerátů 18.10.18 21:56
@Anonymní píše:
Můj partner nemá zájem o sex.. Je to půl roku po porodu, takže už přes rok bez sexu.. Myslíte že chodí jinam? Má celkem náročnou práci a chodí pozdě a pak se chce odreagovat u počítače a takhle furt dokola každý den.

Pravděpodobnost, že zanáší jinde, je…

Uživatel je onlineJahudka82
Ukecaná baba ;) 2359 příspěvků 18.10.18 22:06

Byl u porodu? To muze byt I tim… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:07

Na sex určitě netlačím .. Vystačím si sama- jestli chápete jen mi to přišlo divné po takové době

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:09

@Jahudka82 ano, byl. To se upřímně ani nedivím.. Být to naopak taky na něj nesahnu :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:10

@pannda možné je vše , ale musel by to mít hodně promakany abych na to nepřišla .. Což já ho znám by nezvládl

anupati
Kelišová 6175 příspěvků 3 inzeráty 18.10.18 22:16
@Anonymní píše:
možné je vše , ale musel by to mít hodně promakany abych na to nepřišla .. Což já ho znám by nezvládl

Vypni wifi :nevim:

Uživatel je onlineVerurizeckova
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 18.10.18 22:17

Řešila bych to přímo s nim, každý chlap je jiný a každý snáší porod jinak. My jsme spolu spali až do konce těhotenství a po porodu i přes moje brutální poranění a nastrihu až k zadku, jsme to dali pět tydnu po porodu, protože už jsme oba lezli malém po zdi… a to u porodu byl, u hlavy, ale byl a říkal ze si to vůbec se sexem nespojuje. Malému jsou čtyři měsíce a fregvenci máme stejnou jako predtim :nevim: takže těžko říct a určitě bych se ho zeptala. Třeba ten můj měl chvíli problém s vyvrcholením po porodu a když jsem se ho na to ptala, tak mi říkal, ze mu přijde divny, ze nemám břicho :lol: do týdne se to srovnalo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:22

A on uz nemel zajem v tom tehotenstvi, prip. jsi sex mela zakazany od doktora? To mohlo byt taky duvod, ze si to hledal a hleda ci nasel uz jinde… :think: My po prvnim porodu snad ani to sestinedeli nedodrzeli a po 2.na me pres tri mesice nesahl vubec. A to u 2.porodu nebyl a u prvniho jo. Takze u nas to nebylo tim, ten duvod byl jinde, spis takovej vykonstruovanej z jeho strany. Nechci to tu moc rozepisovat, ale jen o unavu neslo. Stejne jsem spala s malou jinde. Ale vadila mi ta absence dotyku celkove.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:28
@Anonymní píše:
A on uz nemel zajem v tom tehotenstvi, prip. jsi sex mela zakazany od doktora? To mohlo byt taky duvod, ze si to hledal a hleda ci nasel uz jinde… :think: My po prvnim porodu snad ani to sestinedeli nedodrzeli a po 2.na me pres tri mesice nesahl vubec. A to u 2.porodu nebyl a u prvniho jo. Takze u nas to nebylo tim, ten duvod byl jinde, spis takovej vykonstruovanej z jeho strany. Nechci to tu moc rozepisovat, ale jen o unavu neslo. Stejne jsem spala s malou jinde. Ale vadila mi ta absence dotyku celkove.

V těhotenství jsem nechtěla já

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >