Nechce sex z ničeho nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 00:11
Nechce sex z ničeho nic jen tak

Nevím co si myslet, ale asi před půl rokem jsem se seznámila s jedním fajn mužem. Dala jsem mu najevo, že se mi líbí a ze začátku zamítavá reakce, ale časem jsme si začali psát a během asi měsíce to přerostlo ve vztah. Byla jsem hrozně spokojená po letech. Rozuměli jsme si a vše bylo OK. Po 3 měsících se ke mě nastěhoval. Nabídla jsem mu to já, protože jsem věděla, že vydělá asi tak 3× méně než já a má nějaké dluhy za které nemůže. Jenže od té doby co se nastěhoval cca 4 měsíce tedka skoro nemáme spolu sex a tim nemáme myslím fakt nemáme a skoro spolu nekomunikujeme. Není moc doma ani o víkendech a když už tak jsme jak dva spolubydlící nebo manželé po 30 letech. Přitom na to, že mu je jen 27 a mě 33 mě přišel vyspělej. Naopak byl pro hnedka od začátku pro společné bydlení. Což pro předchozí partnery byl problém třeba i po roce vztahu. Navíc jako jeden z mála mě nesoudil za obezitu a nevadí mu, že se moc nelíčím atd, což mě dost předchozích :pocitac: partneru vyčítalo atd. Přitom tedka on je dost pekný a taky namakaný a nevadí mu to. Naopak vždy říkal, že chce ženu, které si bude vážit a podnikat věci a ne vyhublou modelku co je na prachy. Vše bylo OK na začátku, na večeře jsme chodili, na výlety, dokonce jsem nám zaplatila lyžování v cizině na vánoce a různě wellness pobyty po lázních atd…sex tam byl skoro denně. To jsem ještě nezažila, protože přece jenom na 165 cm a 119 kg není moc šancí že seženete partnera. Naopak jemu to nevadilo ikdyž je mladší než já a naopak říkal, že mě si váží protože jsem chytrá, mám ráda zvířata ( vydělám víc než dost, jsem manažerka v jedné velké firmě takže měsíčně sponzoruji kočky v utulkách) a hlavně jsem ambiciozní, že jsem se vypracovala z řadové pracovnice administrativy na vedoucí celé sekce atd. Prostě je vyspělejší byt mladší ve všem. Proto nechápu najednou to, že od té doby co spolu bydlíme uplně ztratil zájem o sex, přitom předtím říkala jak se konečně cítí štastný. Trápí me to. Taky mě trápí zda nemá nějaké problémy nebo tak. Mluvit o tom moc nechce no… :think:

raději anonym přece jen, osobní věci, práce, váha atd děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Atisia
Kecalka 115 příspěvků 10.03.19 00:16

A řekl důvod?

terien
Extra třída :D 10696 příspěvků 10.03.19 00:20

Prostě si z tebe udělal levnou ubytovnu. Prej dluhy za které nemůže :mrgreen: jasně. To víš, že ti nebude vykládat, že s tebou nic mít nechce, ale tělo prostě nepřemluví. Neuraž se, ale nechápu, proč se sebou něco neděláš, abys nemusela škemrat u takových individuí. Nalíčit se, upravit, to by měla být pro každou ženu samozřejmost a s tou váhou by určitě šlo taky něco udělat.

Levandule121
Závislačka 2571 příspěvků 10.03.19 00:25

Je mi to líto, ale myslím, že s tebou byl jen kvůli penězům a teď zjistil, že už to prostě nedá. A jinak nastěhovat si někoho po 3 měsících a hned platit wellnesy atd. je hloupé minimálně proto, že nikdy nezjistíš, jestli ke s tebou právě jen kvůli výhodám a penězům. Je mi o dost víc a ještě jsem za celý život neviděla chlapa - modela, který by chodil s dívkou s tvojí postavou. To by podle mě neobhájil ani před kamarády. Je mi to fakt líto. :hug: Nenech se využívat a místo do něj vlož peníze do výživové poradkyně a cvičení plus nějaké terapie. Opravdu to myslím upřímně.

Mia002
Povídálka 15 příspěvků 10.03.19 00:27

Promiň, ale naprosto souhlasím s Levandulí nade mnou. Prostě tě využil :-/

Atisia
Kecalka 115 příspěvků 10.03.19 00:31

Bydleni, výlety, rozmazlovani, to se mu líbilo. Měl to hezky vymyšleno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 00:47
@Atisia píše:
A řekl důvod?

ne nějak se nechce bavit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 00:48
@terien píše:
Prostě si z tebe udělal levnou ubytovnu. Prej dluhy za které nemůže :mrgreen: jasně. To víš, že ti nebude vykládat, že s tebou nic mít nechce, ale tělo prostě nepřemluví. Neuraž se, ale nechápu, proč se sebou něco neděláš, abys nemusela škemrat u takových individuí. Nalíčit se, upravit, to by měla být pro každou ženu samozřejmost a s tou váhou by určitě šlo taky něco udělat.

a jak souvisí s tím náš vztah ? naopak on byl rád

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 00:50
@Levandule121 píše:
Je mi to líto, ale myslím, že s tebou byl jen kvůli penězům a teď zjistil, že už to prostě nedá. A jinak nastěhovat si někoho po 3 měsících a hned platit wellnesy atd. je hloupé minimálně proto, že nikdy nezjistíš, jestli ke s tebou právě jen kvůli výhodám a penězům. Je mi o dost víc a ještě jsem za celý život neviděla chlapa - modela, který by chodil s dívkou s tvojí postavou. To by podle mě neobhájil ani před kamarády. Je mi to fakt líto. :hug: Nenech se využívat a místo do něj vlož peníze do výživové poradkyně a cvičení plus nějaké terapie. Opravdu to myslím upřímně.

sme chódili i cvičit spolu

terien
Extra třída :D 10696 příspěvků 10.03.19 00:51
@Anonymní píše:
a jak souvisí s tím náš vztah ? naopak on byl rád

Jak?? 8o no asi zásadně jak vidíš. Bodeť by nebyl rád, když sehnal tak ochotného sponzora.

LaPaloma
Závislačka 2646 příspěvků 10.03.19 00:59

Jsi starší, zřejmně obézní, neupravená, ale máš prachy. Prober se.
On je mladej, chce tvoje prachy a servis, dívat se na tebe nechce. Prober se hned zítra. A sbal mu věci.
Investuj do hubnutí, protože ta váha vzhledem k výšce je strašná.
Je ti 33, ještě máš čas všechno vyřešit, tím myslím svoji nadváhu i chlapy.

Atisia
Kecalka 115 příspěvků 10.03.19 01:00
@Anonymní píše:
ne nějak se nechce bavit

Ze se na něj nevyseres.?!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 01:04
@Atisia píše:
Ze se na něj nevyseres.?!

ježiš vždyt je to ideální chlap skoro

Atisia
Kecalka 115 příspěvků 10.03.19 01:04
@LaPaloma píše:
Jsi starší, zřejmně obézní, neupravená, ale máš prachy. Prober se.
On je mladej, chce tvoje prachy a servis, dívat se na tebe nechce. Prober se hned zítra. A sbal mu věci.
Investuj do hubnutí, protože ta váha vzhledem k výšce je strašná.
Je ti 33, ještě máš čas všechno vyřešit, tím myslím svoji nadváhu i chlapy.

Nejsem na tom s postavou o moc lip. Chlapa ale mam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 01:04
@terien píše:
Jak?? 8o no asi zásadně jak vidíš. Bodeť by nebyl rád, když sehnal tak ochotného sponzora.

sponzora ´?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama