Nechce si mě vzít ani po 15letech

Anonymní
26.10.19 08:42

Nechce si mě vzít ani po 15letech

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vás názor. S přítelem jsme spolu už 15let a máme 13leteho syna. Než se syn narodil, tak přišla žádost o ruky, ale já se nechtěla vdávat, protože jsem byla těhotná. Syn se narodil předčasně a proto byla po porodu hlavním tématem péče o něj a ne svatba. Potom přítel zdědil nějaké pozemky a postavili jsme dům na hypotéku. Syn vše dohnal a je z něj šikovný a chytrý kluk. Partner trávil hodně času v práci a hlavu si cistil na kole. Teď je ve fázi, kdy je na kole každé odpoledne a víkend, na dovolené jezdí s kamarády z kol a nás jednou za rok vytáhne s sebou k moři. Případně někam, kde si může vzít i kolo. Když přijde zima, tak chodí běhat a já jsem doma. Na téma svatba se už bavit vůbec nechce. Někdy mám pocit, že jsem jen něco na co si zvyknul a nevezme si se, protože případný rozvod je mnohem složitejsi. Minule prohodil něco ve smyslu, že mi klidně může koupit byt, ale kluka budeme mít „na půl“. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13809
26.10.19 08:47

Tak že on má svý koníčky a ty sedíš doma je tvůj problém, ne jeho. A že nechce svatbu, když nechce v podstatě ani tebe mi přijde logické :nevim: ty by ses měla poprvé v životě zeptat sama sebe, co doopravdy chceš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2293
26.10.19 08:48

On si chtěl brát mladou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10331
26.10.19 08:48

No evidentně je potřeba otevřít rizikové téma jak který z vás vidí budoucnost.

A pokud se shodnete na tom, že spolu chcete zůstat, tak bude potřeba najít cestu jak si vzájemně sdělit z čeho je kdo frustrovaný a jak hledat cesty k tomu, abyste zbytek života žili společně, a ne vedle sebe. S tím že je potřeba počítat s tím, že on je stejně frustrovaný jako ty, jen z jiných příčin a jiných nenaplněných očekávání. Má tu výhodu, že to umí a může řešit na tom kole, takže ve výsleku je emocionálně ve větší pohodě.

A pak je tu varianta, že zjistíte že spolu nechcete dál pokračovat, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4615
26.10.19 08:50

Promiň, ale podle toho, cos napsala, to opravdu vypadá, že je s Tebou jen kvůli synovi 8o :roll:, možná by to chtělo si s ním sednout, a pořádně probrat co se děje, budoucnost, jestli chce zůstat vůbec ve vztahu. Jestli jezdí často pryč bez Vás, tak to už je divný, můj by asi hodně dlouho váhal, mě a děti s sebou někam nevzít :nevim:. Chce to mluvit, hodně :hug:. Držím palce ať to dopadne jak chce, zůstávat s někým ze setrvačnosti není to pravé… A vypadá to, že už nějakou dobu nejsi spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2288
26.10.19 08:51

No myslím, že máte mezi sebou větší problém než to, že si tě nechce vzít. Váš život zřejmě došel do stadia, kdy každý trávíte svůj čas odděleně. Takže aby si tě bral a za rok se rozvaděl je zcela zbytečné, nehlede na vyhozené peníze. Takže spíš zkuste vyřešit nejdřív svoje problémy mezi sebou, případně zkuste poradnu. Nebuď tak fixovana na to, že si tě nechce vzít, je ti jedno, že máte partnerství na bodu mrazu, ale hlavně, že si tě nechce vzít. Ty posedlosti svatbou nechápu.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 08:52

Nechápu tu větu: kluka budeme mít „na půl“.
Jinak víc než svatba by mě trápilo, že váš vztah je takový „vyšumělý“ :think: Tento problém svatba asi úplně nevyřeší… Já bych taky neměla chuť se vdávat během krize ve vztahu - přišlo by mi to pokrytecké… Někomu slibovat lásku a věrnost, když ani nevím, jestli spolu vydržíme další měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3400

Podle posledni hlášky myslí na rozchod a ne na svatbu. Nejspíš někoho poznal na kolech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@terien píše:
Tak že on má svý koníčky a ty sedíš doma je tvůj problém, ne jeho. A že nechce svatbu, když nechce v podstatě ani tebe mi přijde logické :nevim: ty by ses měla poprvé v životě zeptat sama sebe, co doopravdy chceš ty.

Tak sedím doma v uvozovkách. Protože se musím postarat o dum a zahradu. O syna, jezdit s ním na kroužky a podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
26929
26.10.19 08:54

A proc si chces brát někoho kdo s tebou skoro netráví volný čas? Nechtěla bych ho ani za nic, ani za přítele natož za manžela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2288
26.10.19 08:55
@Anonymní píše:
Tak sedím doma v uvozovkách. Protože se musím postarat o dum a zahradu. O syna, jezdit s ním na kroužky a podobně.

No tak jste ve fázi nepřekonatelných rozdílů. Ty se radši doma ryješ v hlíně a potácíš se po domě, zatímco on rád sportuje a jezdí na kole. Jinak 13letej potřebuje péči a dopravit na kroužky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13809
26.10.19 08:57
@Anonymní píše:

Ale prosím tě, ten dům není jen tvůj snad a opravdu si nenajdeš pravidelný čas na svůj zájem? Jestli je tvůj muž akční a ty domácí buchta, tak se ani nedivím, že vám to neklape.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5634
26.10.19 08:59

Nejspíš má nějakou partnerku na těch kolech. Tebe má jen na péči o dům a dítě. Žije si svůj život a předpokládám, že dům je jeho a tvá pozice v případě rozchodu velmi špatná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.19 09:00
@terien píše:
Tak že on má svý koníčky a ty sedíš doma je tvůj problém, ne jeho. A že nechce svatbu, když nechce v podstatě ani tebe mi přijde logické :nevim: ty by ses měla poprvé v životě zeptat sama sebe, co doopravdy chceš ty.
@Leviatan píše:
Podle posledni hlášky myslí na rozchod a ne na svatbu. Nejspíš někoho poznal na kolech?
To si nemyslím. Ale jezdí jako blázen. Třeba 100km denně. Vše má v aplikacích a vidíš, že ani nezastavuje. Ale řeší každý gram tuku co by mohl vezt na kole navíc, prostě to vyhnal do šílených extrému. Nic jiného ho vlastně už ani nezajímá. A vykecá se se stejným bláznama. A z těch už je rozvedený každý. A on se pak doma diví, že jediný zadaný z nich má doma miminko a jeho žena dělá scény, že je pořád pryč
@Martha03 píše:
No tak jste ve fázi nepřekonatelných rozdílů. Ty se radši doma ryješ v hlíně a potácíš se po domě, zatímco on rád sportuje a jezdí na kole. Jinak 13letej potřebuje péči a dopravit na kroužky?

No nebydlím ve městě, takže to jeslozitejsi s dopravou.

• Nahlásit
  • Citovat
2742
26.10.19 09:07

Ja bych se po 15ti letech ani vdavat nechtela. Navic tohle je takovy vztah/nevztah, spis to vypada na spolubydlici, akorat ze ty jsi tam v najmu a on ve vlastnim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama