Nechce si se mnou nikam dát fotku

Anonymní
19.1.20 22:22

Nechce si se mnou nikam dát fotku..

Ahoj, vím, že to bude asi znít hloupě a možná i směšně ale dost mě tohle trápí.
Je mi 26, jsme stejně staří s přítelem.
Nikam se mnou nechce dávat fotky (na Facebook, instagram, ale budiž). Sociální sítě bych tolik neřešila.. i když mě to mrzí, že své fotky postuje a sleduje na instagramu přes 700 holek..
Hodně mě zarazilo, že nechce naše fotografie v bytě (máme společný pronajem, bydlíme spolu dva roky)
A dnes mě úplně nejvíc dodělalo to, že jsem byla nechat si dělat pasové fotografie, a nabídla mu svoji fotku do peněženky a on mi řekl “a proč bych to tam jako měl mít, vždyť vím jak vypadáš”.. :,(
Možná je to kravina, že to řeším ale já jeho fotku v peněžence mám, když mi ji dal :(
Je mi to tak hrozně líto.. přitom jsem hezká, štíhlá, a je o mě docela velký zájem..
Ale díky mému partnerovi padá mé sebevědomí na dno, a cítím se strašně ošklivá. :,( jako by se za mě snad styděl..
Stalo se vám to někdy také?
Přemýšlím nad tím, jestli nejsem zbytečně hysterická, ale ta fotka do peněženky mi nedá spát..
:(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22183
19.1.20 22:26
@Anonymní píše:
Nikam se mnou nechce dávat fotky (na Facebook, instagram, ale budiž). Sociální sítě bych tolik neřešila.. i když mě to mrzí, že své fotky postuje a sleduje na instagramu přes 700 holek..
Hodně mě zarazilo, že nechce naše fotografie v bytě (máme společný pronajem, bydlíme spolu dva roky)
A dnes mě úplně nejvíc dodělalo to, že jsem byla nechat si dělat pasové fotografie, a nabídla mu svoji fotku do peněženky a on mi řekl “a proč bych to tam jako měl mít, vždyť vím jak vypadáš”.. :,(
Možná je to kravina, že to řeším ale já jeho fotku v peněžence mám, když mi ji dal :(
Je mi to tak hrozně líto.. přitom jsem hezká, štíhlá, a je o mě docela velký zájem..
Ale díky mému partnerovi padá mé sebevědomí na dno, a cítím se strašně ošklivá. :,( jako by se za mě snad styděl..
Přemýšlím nad tím, jestli nejsem zbytečně hysterická, ale ta fotka do peněženky mi nedá spát.. :(

Chlap nosí peněženku, kam ty fotky ani nejde nacpat. Já to samé. Jednu jeho starou fotku nosím jinde schovanou, ale po něm jsem to za celých 19 let nepožadovala :nevim: A na Fcb nemám jedinou jeho fotku. On totiž nechce s ksichtoknihou mít nic společného. A já tam ani nemám status zadaná. Jsem úplně společensky znemožněná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1633
19.1.20 22:27

No… Me napadlo jestli si k vam domu nekoho nebere proto tam nejsou fotky. To samsna sítích jestli tam nekoho nebali. Ale zas mam dost pestrou fantazii :D není lepsi se ho prostě zeptat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9430
19.1.20 22:31
@Anonymní píše:
Přemýšlím nad tím, jestli nejsem zbytečně hysterická, ale ta fotka do peněženky mi nedá spát.. :(

A jak se projevuje, že nechce tvoje fotky v bytě? Že by sis dala do rámečku vaši společnou fotku a on ji dal pryč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 22:33

Minule mi řekl, ze rámečky jsou lapače prachu.. takže jsem je uklidila do skříně..
A přidávání fotek prej není pro nej :( :(
Já si myslím, ze si nechává otevřené dveře, kdyby náhodou…

• Nahlásit
  • Citovat
1633
19.1.20 22:37

On nema vubec nic na policich? Knihy nebo cokoliv vystaveneho? Rekla bych ze se o prach postaram… Mimochodem znam chlapa co to tahl se dvemi naraz. S kazdou se vidal jiny den. Obe u nej mely věci a pokazde kdyz jedna odjela uklidil jeji věci a vytahl veci te druhe. Vydrzelo to dlouho! :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
19.1.20 22:37
@Anonymní píše:
Minule mi řekl, ze rámečky jsou lapače prachu.. takže jsem je uklidila do skříně..
A přidávání fotek prej není pro nej :( :(
Já si myslím, ze si nechává otevřené dveře, kdyby náhodou…

Můj manžel taky není na fotky. Dveře si nenechává a pokud ano, dávno zarostly trním, protože jsme spolu snad dvacet let. Nejdřív nezávazně, takže těžko říct, od čeho to počítat :lol:

Fotky doma dávám já, v tom má smůlu. Sociální síť on nemá. :mrgreen: Já taky nejsem nějak extra aktivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3106
19.1.20 22:55
@Russet píše:
Chlap nosí peněženku, kam ty fotky ani nejde nacpat. Já to samé. Jednu jeho starou fotku nosím jinde schovanou, ale po něm jsem to za celých 19 let nepožadovala :nevim: A na Fcb nemám jedinou jeho fotku. On totiž nechce s ksichtoknihou mít nic společného. A já tam ani nemám status zadaná. Jsem úplně společensky znemožněná.

A důvod toho, proč jsi to sem napsala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12769
19.1.20 22:57

Tak ty fotky po byte dej a az zase prijde s tema lapacema, rekni at se neboji, ze ten prach z nich utres ty. Pokud se dal na to vykasle, tak je to uplne normalni chlap, jen to rekl nahlas :mrgreen: Pokud bude trvat na jejich likvidaci ci je sam schova, tak to divny fakt je. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12769
19.1.20 22:59
@yareah píše:
On nema vubec nic na policich? Knihy nebo cokoliv vystaveneho? Rekla bych ze se o prach postaram… Mimochodem znam chlapa co to tahl se dvemi naraz. S kazdou se vidal jiny den. Obe u nej mely věci a pokazde kdyz jedna odjela uklidil jeji věci a vytahl veci te druhe. Vydrzelo to dlouho! :grin:

A jak to prasklo, spletl si krabice? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
19.1.20 23:03

Ze s tebou nema fotku na Facebooku a na ig, to bych neřešila..Na tohle proste fakt nejsou vsichni..Ale mit vasi fotku v rámečku mi prijde moc fajn..Taky to tak doma mame :)

Ale ze se mu zda rámeček s fotkou, jako lapac prachu? To je blby argument :think:..Mne by to teda hodne mrzelo, kdyby me takhle odpalkoval.
Proste to tam poloz a rekni, ze ten prach se da v pohode utrit :) ;).

Příspěvek upraven 19.01.20 v 23:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22183
19.1.20 23:05
@Uslava píše:
A důvod toho, proč jsi to sem napsala?

Aby si nemyslela, že když si někam nedá její fotku, že je to snad projev jeho nelásky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
19.1.20 23:08

Sleduje 700 holek? No to je dobrá partie. Ale jinak mě byvalej taky dlouho nechtěl oficiálně přiznat na soc.siti a víš proč, protože sem nebyla jeho jediná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5708
19.1.20 23:26

Nemáme s manželem nikde fotky na soc. sítích, nemáme fotky v peneženkách a nemáme doma naše fotky na zdech nebo stolech :nevim: Nevím, proč bych se na sebe měla koukat, znám sebe i manžela :nevim: Manžel má fotku mě a dětí jako pozadí na monitoru, vždy každý rok obmění po dovolené :D Fotky na náš vztah vliv nemají, máme spokojený vztah přes 20 let :D Jen v práci mám různé fotky svých dětí :D Avšak moje máma má v pokoji “vytapetovanou” zeď - plnou rodinných fotek nejbližších :D Jí se to líbí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10267
19.1.20 23:33

Hmmm, doma, na fcb, ig ani v peněženkach nemáme ani jednu fotku. Tak nějak taky nechápu proč? Tak zase nehledej problémy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama