Nechce UM, jen prso, ale nemám mléko

29.7.15 10:14

Nechce UM jen prso, ale nemam mleko

Ahoj holky poradte mi, malymu je 6 mesicu a za posledni 2,5 mesice pribral sotva 300g. Mleka mam málo a už není kvalitní, tak mam prejit na UM, a kojit treba jen jednou denně, kdyz se mi uděla mléko, ale už je to spíš aby se napil. Problém je, že nechce UM, furt otvíra pusu a chce se ke me prisat. Zkousim ruzne druhy mleka a dudliku a nic. Prikrmy mi uz 5 tydnu plive, at varim nebo kupuji. Zatim mi sned jednou tu malou skenicku a kasi taky nechce. Furt chce jen prso, ale mal uz tak malo mleka a na nic ze fakt furt jen place az se urve obcas do spanku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23880
29.7.15 10:20

A co si pořídit suplementor? http://www.medela.cz/…A20000005EB9

Bude mít UM, ale přitom mít v puse prso :nevim: A podpoříš i tvorbu mléka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2020
29.7.15 10:36

Taky me hned napadl suplementor. Aspon nebude bez MM uplne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 10:48

Nemluvě o tom, že mateřské mléko nemůže být nekvalitní - to je blbost. Prostě ho jen už není dost a proto rady od Zorbas a kamiŠ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
29.7.15 10:55

Náš (3týdny) umí pít jen z tohoto tvaru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
29.7.15 11:06

A co tak pozvat si kvalitni LP a popracovat s ni na zvýšení laktace? Bude to mnohem levnější a zdravější nez UM, nekvalitní MM totiž opravdu neexistuje…jak by to dělali ostatní savci, kteří žádné sunary nemají a přesto mláďata odkoji az do veku, kdy jsou schopné přejít na tuhou stravu? :P
Doporucuju www.mamila.sk a držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
29.7.15 11:12

To ti poradil pediatr? :zed: raději zapracuj na zvýšení laktace :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
18622
29.7.15 21:26
@brko píše:
To ti poradil pediatr? :zed: raději zapracuj na zvýšení laktace :kytka:

A pokud to skutečně nejde (aby to šlo, tak si musíš ty jako kojící matka věřit a nepodléhat bludům o nekvalitním mléku - mlíko buď je nebo není), tak flaška není jediná možnost, jak dát dítěti UM. Můžeš zkusit dokrmovat stříkačkou, dát nějaký netekoucí nebo i obyčejný hrnek. Nebo ten suplementor, jak píší holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
29.7.15 21:45

Kvalitní mléko máš furt stejně, v tomhle období už se až tak moc nepřibírá, stejné to bylo u nás. A ten další blud, že máš kojit jednou denně, až se ti udělá mléko :roll: Čm míň budeš kojit, tím míň mléka se ti bude tvořit. Přikládej a zkoušej dál příkrmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama