Nechce vztah jen sex bez lásky

Anonymní
20.1.21 17:00

nechce vztah jen sex bez lásky

Nevím co dělat, už nějakou dobi ai rok mě uháněl čas od času bývalý kolega z práce, známe se tam od vidění a je i na seznemce. Udělalo to na mě dojem, že hledá vztah, líbi se mi a přitahuje mne. Bohužel realita je jiná, až došlo na sex, tak z něho vylezlo, že už ženám nevěří a nezamiluje se, přitahuji ho je tam chemie, ale ne jiskra. Klidně se se mnou bude dál scházet za účelem sexu, ale nic jiného od něho čekat nemůžu, sice sliboval až se oteplí můžem i někam zajít, projít se, na výlet, ale podle mě ani nechce do mě investovat. U něho mi udělal kávu, pomilovali jsme se a večer jsem odjela domů, jelikož je dost pracovně vytížený a to říkal, že můžu u něho spát, ale potom o tom nemluvil, tak jsem raději šla, cítila jsem se však dost využitá. Z mé strany by tam, mohlo být i něco víc, ale on o tom nechce slyšet, bojím se, že už i něco k němu cítím. Jak byste tuto situaci řešili?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1522
20.1.21 17:07

Já bych se na něj vykašlala, už tak bych se cítila dost lacině, jak se k tobě choval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5360
20.1.21 17:10

Pokud chceš vztah, hledej jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7020
20.1.21 17:11

Fakt se na tohle musi dospela zena ptat?
Pokud ti vyhovoval sex, umis to oddelit od citu a chces v tom pokracovat i kdyz vis, ze on te ma jen na sex, pokracuj.
Pokud hledas vztah a doufas, ze se casem zamiluje, nemarni cas a jdi dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9077
20.1.21 17:13

To jako fakt? Chce tě jen jako matraci. Jestli chceš vztah, hledej jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 17:15

Ještě mi řekne, že nemá problém najít, je hrzky a sex s ním je krásný, je to těžké ho nechat, umí i muvit, ale nechápu poč se tak chová. Ýe by nepotřeboval lásku, nebo prostě jennejsem ta pravá pro něho a čeká až takovou potká. Chlapi to mají jinak, na seznamkách je dost takových. Vztah bych ráda, ale nespěchám, ted řeším bydlení a stejně nevím kde jednou skončím, tady ten za mnou nikam dojíždět nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
236
20.1.21 17:29

To je jednoduché zakladatelko…pokud chceš být sama, jako kůl v plotě, tak poslouchej místní blafny, které mají za partnera EM…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
20.1.21 17:38

Byla jsem v podobne situaci, pristoupila jsem na sex a doufala, ze se neco zmeni. Zmenilo, on potkal tu pravou a ja mu byla sumak. Akorat jsem se z toho pak dlouho dostavala, protoze jsem se zamilovala a tim schazenim si neco slibovala. Jestli vis, ze s nim chces vztah a neco zacinas citit, radeji se na to vyprdni. Vim, ze to stejne neudelas, ale never ve stastny konec :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7020
20.1.21 17:40
@ovichus píše:
To je jednoduché zakladatelko…pokud chceš být sama, jako kůl v plotě, tak poslouchej místní blafny, které mají za partnera EM…

Ontare, utikej smekat! Kdo ti dovolil blafat na emiminu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 17:46
@Anonymní píše:
Ještě mi řekne, že nemá problém najít, je hrzky a sex s ním je krásný, je to těžké ho nechat, umí i muvit, ale nechápu poč se tak chová. Ýe by nepotřeboval lásku, nebo prostě jennejsem ta pravá pro něho a čeká až takovou potká. Chlapi to mají jinak, na seznamkách je dost takových. Vztah bych ráda, ale nespěchám, ted řeším bydlení a stejně nevím kde jednou skončím, tady ten za mnou nikam dojíždět nebude.

Jak se jmenuje? Mám pocit ze se pravé vídám s tím samým :)

• Citovat
  • Nahlásit
3793
20.1.21 17:48

Ja bych teda prostitutku zadarmo nedělala. A teda ani za peníze. Ať si ulevuje jinde…Tento typ můžů se mi hnusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 17:53

No tu pravou ano, on bude možná i trochu mazaný, naznačil něco jako kdoví co bude třeba bysme si mohli vzít společnou hypotéku, pokud mi by chyběly peníze na doplacení bytu. Jenže já mu řekla, že chci žít sama, život se se mnou nemazlil a nevěřím nikomu a byt chci jednou nechat dětem, ale ráda bych někoho na vztah, občasné výlety, oporu vzájemnou pomoc a lásku. On to vidí jinak, tvrdí, že v našem věku se už člověk nezamiluje a není moc žen které v životě miloval, pokud je na seznamce a je hezký chlap, tak nouzi o ženy nemá a jistě toho hodlá využít a nastěhovat se k nějaké jednou.Ten pocit mám, doposud jsem šla do vztahu s tím, že toho druhého bych měla mít ráda a on mě, jinak je to o ničem, jsem dost citlivá a potřebuji vědět, že tomu druhému na mně záleží a má mě rád. Ale je pravda, že jsou i tací, kteří ženě navykládají jak ji milují jen aby došlo na sex, což jsem většinou prokoukla a rozešli jsme se nakonec, navíc mě dost omezovali v osobním žovotě, ale tady tomu jsem jedno nehlídá mě, ale všeho moc škodí. Ono to stejně skončí až se přestěhuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 17:59

No ono jich je dost takových, nemusí to být ten samý.:-) Mohla jsem i za peníze, já blbá, když je potřebuju, ale dotyční nebyli nic moc zase. Já se jen divím, že mu to není blbé, no chtěla bych vodět ty zástupy, co mu dají jak tvrdí, ale možné je všechno, třeba vdané ženy a kamarádek má hodně, ukazoval mi fotky, což mi teda zrovna dobře nedělalo a nevím proč to uděl, když ví co k němu citím, ale možná právě proto a nelíbí se mu, že žárlím. Nemám na koho, když on mi city stejně nedá, dobře věděl, že chci vztah, přesto mě furt uháněl, nerozumím tomu.

• Citovat
  • Nahlásit
2183
20.1.21 18:00
@ontarova.stara píše:
Ontare, utikej smekat! Kdo ti dovolil blafat na emiminu?

Pěkně jsi ho vyhmátla :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 18:04
@Anonymní píše:
Jak se jmenuje? Mám pocit ze se pravé vídám s tím samým :)

No je mu kolem 40ti let.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat