Nechcete některá chodit cvičit? - Praha 6,7 a okolí

614
8.5.05 20:41

Nechcete některá chodit cvičit? - Praha 6,7 a okolí

Ahoj maminky,
jsem necelých 14 měsíců po porodu a pořád mám 8 kilo navíc :(. Chtěla bych začít chodit cvičit (samotná doma to nějak nezvládám) ,ale sama nemám odvahu. A taky - ve dvou (třech :wink:) se to lépe táhne!
Koukala jsem na internet a docela mě zaujalo studio Arnika - www.rc-arnika.cz , konkrétně kalanetika nebo spinning, nebo obojí :lol:.
Tak co, nešly byste do toho některá se mnou? :wink:
Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
8.5.05 22:18

ja bych do toho sla, akorat muzu zacit az od cervna - v patek jdeme na svatbu svedcit a druzickovcit, tak mame v tomhle tydnu jeste plno zarizovani a hned potom letime na dva tydny na dovcu. Arniku znam a mam to kousek a kalanetiku bych brala, na aerobic a poskoky moc nejsem…
Mam mail hv1@post.cz

• Nahlásit
  • Citovat
38
8.5.05 22:20

Dobrý nápad, jsem z Holešovic. Můžu chodit večer a v sobotu a neděli, ale mám dost velkou nadváhu a dost malou kondici, takže spining by pro mě asi nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
9.5.05 07:50

Ahoj holky,
jsem ráda, že jste se ozvaly! :wink:

HankaV: víš o Arnice něco blíž? Já jí znám jen z internetu, líbila se mi, že není drahá, má velký výběr cvičení a jí mám relativně blízko (jsem z Prahy6). Pošlu ti mail a nějak se domluvíme! :D

Catherine: u spinningu prý nadváha nevadí, jedeš pouze tak, abys stačila :lol: Proto mě to zaujalo; já taky žádný velký sportovec nejsem a na kole dojedu sotva do obchodu :wink:
A do kalanetiky bys šla? Já jsem jí kdysi cvičila a bavilo mě to. Ze začátku jsem teda docela nestíhlala (ono udýchat ty cviky, když to děláš všechno 100×, je docela makačka!), ale po třetí čtvrtý hodině už to bylo OK! :lol:
Určitě bych chodila večer - kalanetiku mají v rozvrhu od pondělí do čtvrtka od 18 nebo 19 hodin - hodilo by se ti to?
Pošlu ti kontakt na sebe jako SZ, tak se kdyžtak ozvi, budu se těšit!
Hezký den
Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
9.5.05 08:05

Catherine, nějak mi blbne počitač, tak nevím, jestli se mi povedlo odeslat ti zprávu :( Pokud ti nic nepřišlo, dej mi prosím vědět!
Zatím ahoj
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama