Nechcete se mnou hubnout ve fitku pro ženy Praha - Břevnov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ladaw
Kecalka 106 příspěvků 01.12.10 20:59
Nechcete se mnou hubnout ve fitku pro ženy Praha - Břevnov?

Ahoj holky,
koupila jsem si 3měsíční členství ve fitness pro ženy Contours na pražském Břevnově a chystám se cca od ledna začít cvičit.
Po porodu mě zůstalo 15kg navíc. Mám teď 88kg a 161cm. Jsem tedy pořádná kulička 8-o
Tak mě napadlo, že ve dvou nebo i více :wink: se bude lépe hubnout a dodaly bysme si motivaci.

Ne že by mi na vzhledu nějak záleželo, nejsem nějaká fiflena, ale před druhým mimi chci zhubnout na původní váhu. V prvním těhu jsem přibrala na stovku, tak předpokládám, že to podruhé bude podobné, ne-li horší. A to bych už asi nikdy nedala dolů…

Reakce:
prekvapena
Extra třída :D 12196 příspěvků 01.12.10 23:20

ahojky-chodí tam jedna moje kámoška (zrovna si koupila členství)-já se tam teda byla taky podívat. Jenže mě to nezaujalo(neže by to bylo špatné,ale já nejsem typ do fitka-raději si zaběhám.) A kulička jsem téměř stejná. :oops:
Přeju hodně úspěchů při shazování. :wink:

ladaw
Kecalka 106 příspěvků 01.12.10 23:39

Ahojky a děkuji. To já zase nejsem bežecký typ :-D Nevím, co dělám špatně, ale po chvíli běhu jsem na konci s dechem. Obdivuju běžkyně, co při tom vypadají naprosto elegantně, nefuní a působí jakoby se vznášely. Jak to dělají??? :nevim:

prekvapena
Extra třída :D 12196 příspěvků 02.12.10 08:05

Ladaw-já nejprve chodila s kočárem po Šárce-rychle. Pak mě to už samo nutilo si kousíček zaběhnout. Pak trošku dál a teď už i něco vydržím. Jen to počasí teda :roll: .

TAky nejsem běžecký typ a určitě nevypadám u běhu ladně. :lol:

ladaw
Kecalka 106 příspěvků 02.12.10 11:20

No počasí teď asi není běhu nakloněno :mrgreen: U nás na vesnici ani na procházku nemůžeme. Jedině na saních :-) Teda my i jindy na procházky moc nechodíme, protože se malému nelíbí, když to moc drncá a raději spí na balkoně. Takže nemám žádný pohyb, kromě výletů do Prahy za kamarádkama, ale to není často. Proto jsem se odhodlala, že začnu cvičit.

Paps
Kecalka 182 příspěvků 28.12.10 15:51

a odkud jsi ladaw? co je na tom Břevnově zrovna zajímavýho?

ladaw
Kecalka 106 příspěvků 28.12.10 18:45

Paps, poslala jsem ti SZ.

mausse
Kecalka 306 příspěvků 17.05.11 22:01

Ahojky, na běhání se ráda přidám, ale až tak v červenci, protože mám 10 dní do porodu :).
Možná i to fitko by nebylo špatné, pokud tam ještě bude chtít parťačku :).
Bydlím také na Břevnově.
 Zdeňka

ladaw
Kecalka 106 příspěvků 19.05.11 23:57

Ahoj Mausse,
do fitka na Brevnove uz chodim. Ale nez budes mit po sestinedeli a budes moci cvicit, tak mi clenstvi skonci a budu chodit k nam na vesnici (otevreli nam tu nove fitko mesic po tom, co jsem si zaplatila clenstvi v Contours :-( Mam to na Brevnov z ruky a muzu si pres cestu odskocit kdykoliv je manzel doma…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >