Nechci, aby to v práci věděli - 1. těhu kontrola v prac. době

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.5.22 17:29

Nechci, aby to v práci věděli - 1. těhu kontrola v prac. době

V pondělí mě čeká 1. těhotenská kontrola. Nepodařilo se mi kontrolu domluvit jinak, takže nedorazím na jednu hodinu výuky (jsem učitelka). Pravděpodobně potřebuji nějaké potvrzení, že jsem skutečně byla u lékaře, jenže tam asi bude razítko lékaře a bude jasné, že jsem byla na gyndě, že? U nás je to hrozná drbárna, už teď se mě někdo zcela neomaleně ptal, zda nejsem těhotná… Jsem v 6. týdnu a fakt nechci, aby to v tuto chvíli celá škola věděla.
Dá se tomuto nějak předejít? Je nutné to potvrzení s všeříkajícím razítkem přinést..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2852
15.5.22 17:30
@jedno.devce píše:
V pondělí mě čeká 1. těhotenská kontrola. Nepodařilo se mi kontrolu domluvit jinak, takže nedorazím na jednu hodinu výuky (jsem učitelka). Pravděpodobně potřebuji nějaké potvrzení, že jsem skutečně byla u lékaře, jenže tam asi bude razítko lékaře a bude jasné, že jsem byla na gyndě, že? U nás je to hrozná drbárna, už teď se mě někdo zcela neomaleně ptal, zda nejsem těhotná… Jsem v 6. týdnu a fakt nechci, aby to v tuto chvíli celá škola věděla.
Dá se tomuto nějak předejít? Je nutné to potvrzení s všeříkajícím razítkem přinést..?

Vsak na gyndu se da jit i na preventivku, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1848
15.5.22 17:30
@jedno.devce píše:

Jak s razitkem nevim, ale jdes zbytecne brzy, jeste nemusi byt srdicko a budes resit stejny problem za další tyden znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7796
15.5.22 17:31

Tak snad je normální, že ženský nosej propustky s razítkem gyndy, ne? Na to nemusej být těhotný. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39868
15.5.22 17:36
@jedno.devce píše:

tak přece záleží na tom, jak to máte ve škole nastavené. Vím o škole, kde potvrtení donést nemusí, většina, co znám, mít propustku potvrzenou lékařem musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
15.5.22 17:50

Vždycky se dá přeobjednat, zrovna u učitele žádný problém - asi neučíš každý den 8-17, případně se dá i individuálně domluvit, že za příplatek na tebe doktor počká. :nevim: Taky je bambilion důvodů, proč jít je gynekologovi… Přeci k němu nechodí jen těhotné, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
15.5.22 19:00

Co si vzít 1/2 dne dovolene k vyrizeni akutnich osobnich zalezitosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
15.5.22 19:02
@Stará známá píše:
Co si vzít 1/2 dne dovolene k vyrizeni akutnich osobnich zalezitosti…

Ucitele si bezne mohou vybirat dovolenou behem roku na osobni veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43288
15.5.22 19:12
@jedno.devce píše:

A ženy nechodí u vás na prevenci? Že každé razítko znamená hned těhotenství… My musíme mít propustku od lékaře potvrzenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
15.5.22 19:15

Na gyndu se nechodí pouze s těhotenstvím.. neřeš blbosti 🤦🏻‍♀️ to každé kolegyni budeš ukazovat propustku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
15.5.22 19:19

Mě propustky mých kolegů vůbec nezajímají. Ani je jako řadový zaměstnanec nevidím. Nepřeceňujete trochu vlastní důležitost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10444
15.5.22 19:19

A takhle brzo tě chce vidět doktorka, nebo to byl tvůj nápad? Tu zítřejší kontrolu bych o dva týdny posunula, to okecáš preventivkou. A na další kontrolu, když to půjde dobře, bys mohla jít až o prázdninách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43288
15.5.22 19:20
@np10021 píše:
Na gyndu se nechodí pouze s těhotenstvím.. neřeš blbosti 🤦🏻‍♀️ to každé kolegyni budeš ukazovat propustku?

Má nejspíš pocit, že nápis těhotná jí raší na čele. Já nevím, ale tam, kde dělám, měli z mého těhotenství upřímnou radost. Nic jsem netajila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24811
15.5.22 19:21
@jedno.devce píše:

Maličko stihomam, ne? Razítko z gyndy není všeříkající. Když ho nebudeš na potkání tajemně ukazovat a odevzdáš ho na patřičném místě, tak to celá škola vědět nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.22 19:42

Děkuju za normální odpovědi - hlavně za odpovědi k věci. ;)
Dr. chtěl dva týdny po vynechání, jsou to nakonec tři a kousek, pocitala jsem si to nakonec znovu, konrola bude 7tt, podle jinych kalkulaček 7+něco. Takže zbytečně brzo to snad není.
Každé kolegyni ukazovat propustku nebudu, ale vím, jaké jsou ředitelka se zástupkyní drbny. :roll: Hlásila jsem, že půjdu k lékaři, a od kolegyně, které se to vůbec netýká, přišla sms - nejsi náhodou těhotná? Co je jí po tom? Jen bych ráda ještě pár týdnů počkala, až bude nejrizikovější období za mnou.
Ale máte pravdu, ať dedukuje kdo chce co chce, asi to moc řeším…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat