Nechci být jen povyražení

Anonymní
17.4.20 08:43

Nechci být jen povyražení

Ahoj. Už dlouho znám od vidění jednu dívku. Vždycky, když jsem se s ní potkal, tak ve mně hodně pracovala chemie a culil jsem se na ni jako nějakej puberťák. A i po těch letech je to pořád stejný. Potkáváme se několikrát do roka, ani spolu moc nemluvíme.

Ze začátku jsem ji pozval na rande a odmítla, i když bylo vidět, že ji to potěšilo. Když jsem ji pozval za čas znovu, tak mi řekla, že má přítele a proto nemůže. Což jsem chápal a dál už ji nezval. To už je asi rok zpátky. Od té doby je ale vidět, když se potkáme, že je moc ráda, že mě vidí a že je z toho zároveň nervózní. A chce se bavit.

Dozvěděl jsem se od známého, že už je 8 let zadaná, že je to její první kluk. Prej je to blb, ale kdo ví. Zatím žádná svatba, žádné děti. Na mě to působí trochu jako přechozený vztah, kde jsou spolu už jen ze zvyku. Ale třeba si to jen namlouvám.

Každopádně, když jsme se viděli naposledy, tak na ní bylo vidět, že ji to láká, tak jsem ji pozval na rande ještě jednou naposledy. Řekla ano, ale bylo na ní zároveň vidět, že není podváděcí typ a že se v té roli vůbec necítí. Byli jsme se už dvakrát projít, nebyla ani pusa, nic. Jen hezké povídání. Bylo mi s ní moc fajn, na nic netlačím, chci ji poznat.

A teď k mému dotazu. Znáte to, člověk se snadno zamiluje a pak lehce spadne do situace, kdy žena bude mít doma svoji „jistotu“ ve formě přítele a ze mě bude kamarád na zavolání.

Četl jsem tu hromadu diskuzí na téma „Chodím už dva roky s kolegou, myslíte, že někdy opustí tu svoji?“ Tak bych se chtěl tomuhle scénáři vyvarovat. Máte nějaké rady? Já nevím, třeba si říct, že to teď nechám volně plynout a pokud by se to náhodou posunulo někam dál, tak trvat na tom, že nejprve by se měla rozejít, než si něco začneme… Nebo si říct, že pokud to bude i za 3 měsíce pořád nejisté, tak se na to vykašlat?

Já vím, že je to zatím daleká budoucnost a bůh ví, co se do té doby stane, ale pak už třeba bude mít člověk klapky na očích a nebude to vidět s nadhledem. Tak si na to chci vytvořit názor už teď, aby se ze mě nestal věčný čekatel, který si bude za dva roky nadávat, že to měl utnout už dávno.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2958
17.4.20 08:48

Je zadaná, jestli šťastně nebo nešťastně není tvoje starost. Najdi si nějakou svobodnou, případně této slečně řekni, ať se ozve, až si to vyřeší doma. Kdybys sám nevěděl, že tohle je špatně, tak sem ani nepíšeš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
17.4.20 08:53
@Anonymní píše:
Ahoj. Už dlouho znám od vidění jednu dívku. Vždycky, když jsem se s ní potkal, tak ve mně hodně pracovala chemie a culil jsem se na ni jako nějakej puberťák. A i po těch letech je to pořád stejný. Potkáváme se několikrát do roka, ani spolu moc nemluvíme.

Ze začátku jsem ji pozval na rande a odmítla, i když bylo vidět, že ji to potěšilo. Když jsem ji pozval za čas znovu, tak mi řekla, že má přítele a proto nemůže. Což jsem chápal a dál už ji nezval. To už je asi rok zpátky. Od té doby je ale vidět, když se potkáme, že je moc ráda, že mě vidí a že je z toho zároveň nervózní. A chce se bavit.

Dozvěděl jsem se od známého, že už je 8 let zadaná, že je to její první kluk. Prej je to blb, ale kdo ví. Zatím žádná svatba, žádné děti. Na mě to působí trochu jako přechozený vztah, kde jsou spolu už jen ze zvyku. Ale třeba si to jen namlouvám.

Každopádně, když jsme se viděli naposledy, tak na ní bylo vidět, že ji to láká, tak jsem ji pozval na rande ještě jednou naposledy. Řekla ano, ale bylo na ní zároveň vidět, že není podváděcí typ a že se v té roli vůbec necítí. Byli jsme se už dvakrát projít, nebyla ani pusa, nic. Jen hezké povídání. Bylo mi s ní moc fajn, na nic netlačím, chci ji poznat.

A teď k mému dotazu. Znáte to, člověk se snadno zamiluje a pak lehce spadne do situace, kdy žena bude mít doma svoji „jistotu“ ve formě přítele a ze mě bude kamarád na zavolání.

Četl jsem tu hromadu diskuzí na téma „Chodím už dva roky s kolegou, myslíte, že někdy opustí tu svoji?“ Tak bych se chtěl tomuhle scénáři vyvarovat. Máte nějaké rady? Já nevím, třeba si říct, že to teď nechám volně plynout a pokud by se to náhodou posunulo někam dál, tak trvat na tom, že nejprve by se měla rozejít, než si něco začneme… Nebo si říct, že pokud to bude i za 3 měsíce pořád nejisté, tak se na to vykašlat?

Já vím, že je to zatím daleká budoucnost a bůh ví, co se do té doby stane, ale pak už třeba bude mít člověk klapky na očích a nebude to vidět s nadhledem. Tak si na to chci vytvořit názor už teď, aby se ze mě nestal věčný čekatel, který si bude za dva roky nadávat, že to měl utnout už dávno.

Utni to. Kdyby chtěla, spustí se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
17.4.20 09:05

Já bych oproti @Silverine247 v té zadanosti neviděla takový problém. Jen sebrat kuráž a vyložit karty - chceš jí za přítelkyni, chtěl by si s ní budoucnost, byt/dům, svatbu, děti? Máte společné zájmy? Zeptat se jí, jak se v aktuálním vztahu cítí. Pokud je váhavá a přeci jenom první láska je první láska, nečekala bych na ní a radši hledala dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
17.4.20 09:10

Pokud je v jejím vztahu něco špatně, tak tě bere jako příjemnou změnu. Po 8 letech je fajn se zase citit „žádaná“.
Tohle nemá cenu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
17.4.20 09:12

@leylen souhlas, jestli s ním je tak dlouho a nic…tak bych být tebou vyložila karty na stůl. Že ji chci jako oficiální přítelkyni, ale ať ukončí stávající vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17781
17.4.20 09:13

Ty ji můžeš pomoct ukázat, jakyho má doma blbce. Trochu ještě na slečně popracuj, hormony se začnou aktivně sekretovat a najednou v jeden den slečna zjistí, kolik ten její má negativních vlastnosti oproti tobě, který jí tak rozumí. Příběh starý jak emimino samo. Jen pak musíš začít odpočítávat, kdy se to stane tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17781
17.4.20 09:15
@truelly píše:
@leylen souhlas, jestli s ním je tak dlouho a nic…tak bych být tebou vyložila karty na stůl. Že ji chci jako oficiální přítelkyni, ale ať ukončí stávající vztah.

Jako že jí ještě ani nevošukal a už že jí chce za ofiko pritulku, holka ty jsi z rychlyho kraje, přece nebude kupovat zaječici v pytli a naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
17.4.20 09:19

@pohledzdruhestrany :lol: Tak to neee :lol: kukala jsem vždy až s oficiálním přítelem, který mě přiznal před přáteli a příbuznými :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21807
17.4.20 09:20

Tak ty pozves na rande holku, o které víš, že je zadaná a teď chceš na necem trvat? :lol: si normálně promluvte a zeptej se jí, jak to vidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8534
17.4.20 09:22

Já bych volila upřímný rozhovor. Říct jí, že je ti s ní pěkně, rád bys ten vztah rozvíjel, ale jedině až bude i ona nezadaná. Ale upřímně si myslím, že se té staré známé větve nebude chtít jen tak pustit a to je pak na tobě, zda zkusíš trochu přiživit hormonální koktejl a necháš to dojít někam dál v naději, že se rozhoupe. Jen aby ti to pak v průběhu vašeho případného vztahu moc nehlodalo v hlavě, že když takto začínala s tebou… Ono ani to, co dělá teď, není úplně košer, i když se dá pochopit, že je zmatená a ve vztazích asi tak moc chodit neumí, když je 8 let se svou první láskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496
17.4.20 09:23
@pohledzdruhestrany píše:
Ty ji můžeš pomoct ukázat, jakyho má doma blbce. Trochu ještě na slečně popracuj, hormony se začnou aktivně sekretovat a najednou v jeden den slečna zjistí, kolik ten její má negativních vlastnosti oproti tobě, který jí tak rozumí. Příběh starý jak emimino samo. Jen pak musíš začít odpočítávat, kdy se to stane tobě.

Tenhle příběh se stal mě. Já, když jsem oblboval svou nynější ženu, tak taky byla zadaná. A bylo to přesně jak popisuješ. Teda až na ten konec, protože mě se to nevrátilo. Jsme spolu dvacet let. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
17.4.20 09:36
@pohledzdruhestrany píše:
Jako že jí ještě ani nevošukal a už že jí chce za ofiko pritulku, holka ty jsi z rychlyho kraje, přece nebude kupovat zaječici v pytli a naopak.

Nechtěla jsem být zlá a zmiňovat sex :D věřím na pravou lásku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
k22
74
17.4.20 09:38

Kokos, ty otravujes zadanu babu a pytas sa ako nebyt ten druhyy??? Jednoducho, vsimaj si single baby! Takyto ludia, co nedokazu odist zo zleho vztahu, pri normalnom partnerovi nevydrzia. Proste to maju v sebe, ako puzle skladacka - maju v sebe dieru, do ktorej pasuje len hajzlik. Toho budu lubit jak svina, trpiet a ospravedlnovat, robit pre neho prve, posledne. S tebou, bude citit, ze to neni ono, nieco jej chyba (ma v sebe dieru, nieco pokazene) a myslim si, ze skor ci neskor by sa kocka bud vratila k tomuto partnerovi alebo si nasla ineho hajzlika. ALE, nemusi to tak byt. Ak uz naozaj musis prahnut po tejto babe, ziadna ina neexistuje v tvojom okoli, povedz jej otvorene, ze ak by bola nezadana, mas o nu zaujem. Aj keby sa rozisla, po tak dlhom vztahu by mala byt minimalne rok (nejaky cas sama), aby sa odputala, ujasnila si co chce a nechce, utriasla veci vo svojom vnutri… nech sa na to pozeram akokolvek, furt tam vidim obrovske minus pre teba. Ale bracho, chod do toho. Drzku si musi nabyt kazdy saaam. Rada sa budem mylit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17781
17.4.20 10:14
@truelly píše:
@pohledzdruhestrany :lol: Tak to neee :lol: kukala jsem vždy až s oficiálním přítelem, který mě přiznal před přáteli a příbuznými :jazyk:

máš jen štěstí, tvoje taktika je zcela nepromyšlená :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat