Nechci být těhotná, mám si pro jistotu koupit Postinor?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
27.6.22 20:01

Nechci být těhotná, mám si pro jistotu koupit tu pilulku

1. Dobrý den. Mám otázku, může žena otěhotnět, když se přítel neudělá do ní, ale na ni, pak pokračují znovu v sexu a během toho dne dostane měsíčky? Děkuji hezký večer
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48
27.6.22 20:03

Kup si tu pilulku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
27.6.22 20:04

Ano můžeš. Zbytky spermii jsou stále v močové trubici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
27.6.22 20:06

Ty a neriskuj přerušovanou souloží. Ta je vždycky risk :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.6.22 20:11

@Traceyy děkuji moc. Hezký večer 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5813
27.6.22 20:11

Ne

pokud nechceš být těhotná pořiď si pořádnou ochranu a nastuduj si jak funguje ženské tělo do té doby nesoulož

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
27.6.22 20:17
@Ebig12 píše:
  1. Dobrý den. Mám otázku, může žena otěhotnět, když se přítel neudělá do ní, ale na ni, pak pokračují znovu v sexu a během toho dne dostane měsíčky? Děkuji hezký večer

Musela jsem si to přečíst dvakrát :D jakože to je teda zapeklitá situace :) raději se na ten sex vykašli úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
1.8.22 08:17

Ahoj holky mám také dotaz.
Minule úterý jsem dobrala antibiotika bohužel to že snižují účinnost HA jsem zjistila až včera po sexu. Přítel se neudělal do mě, ale četla jsem že riziko otěhotnění tu je. Mám si tedy koupit pilulku po?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
1.8.22 09:49

Antibiotika sice snižují spolehlivost HA, ale jestliže to přítel do Tebe nepustil, myslím si, že užití pilulky po není nezbytné. Vždyť řada žen pravidelně a úspěšně používá přerušovanou soulož jako jedinou ochranu. Pilulka po by Ti v kombinaci s HA mohla díky velkému obsahu hormonů způsobit nepředvídatelné krvácení mimo cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
1.8.22 10:09

@Lemrucha takže bych teda udělala hloupost kdybych si ji vzala. Mě vyděsilo to že antibiotika snižují účinnost ale dobrala jsem je před 5 dny tak to by na to nemělo mít vliv ne? A hlavně se neudělal do mě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat