Nechci chlapa u porodu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 08:25

Nechci chlapa u porodu

Dobrý den.. Donedávna jsme se těšili, že půjde partner k porodu… Všechno bylo ok.. A nic nenasvědčovalo, že by to neměl dát. Ale je to asi dva týdny co se mnou přestal spát. A podle mě to je břichem… Že ho to nebere chápu ale že prostě není nic tak se bojím že to je nástup madonina komplexu. Z toho důvodu ho nechci u porodu. Aby se to pokazilo ještě víc, nemám zájem. Už teď vím že sex nebude do onoho porodu… Jenže nevím jak mu to citlivě říct. Je uražený… Chce tam být, prý nebude někde čekat. Jenže já zas nechci být frustrovaná ještě víc když dostane ještě trauma a nebude nic po porodu rok…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11947
20.10.21 08:28

Podle tebe je to břichem a podle něho je to čím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27514
20.10.21 08:28

Dva týdny není sex a tobě už hrabe :roll: nech to zatím být, nedělej žádný unáhlený závěry předčasně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
20.10.21 08:29

Pokud jsi před porodem, tak se nedivím, ze nic nechce. Mě se taky nechce, to břicho mi vadí. V tom bych nic neviděla. Sex nemáme tolik jako dříve a přítel k porodu půjde. Chce. Pokud chlap nechce, tak bych ho nenutila. Ale jestli chce jít a bude podpora, tak ať jde. :kytka: Já si rikam, ze pokud to nebude dávat, tak muže jít za dveře :lol:. Dva týdny jsou v pohodě, my na začátku spolu spali, tak jednou za měsíc, kvůli problémům. A žijeme. :mrgreen:

Příspěvek upraven 20.10.21 v 08:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 08:30

@pikola
Dva týdny není nic a měsíc už to je že se donutil jednou za týden… S tím že mu ani nestál.. Tohle už dobrý nebude…

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18673

A bavila si se s ním o tom?

Ne že si mu vysvětlila co ty si myslíš že on prožívá, ale aby on měl prostor mluvit o tom jak mu je, včetně nejistot?

Jasně že oba jste vyplašení a nejistí - ale fakt to nevyřešíš tím, že budeš přemílat svoje obavy v hlavě a s anonymama na internetu, kdy vymyslíš jak to určitě je a vlastně z toho vynecháš jeho.

Jinak nemusíš mít partnera u porodu, není to povinnost, ale primárně se o tom musíš domlouvat ty a potřebuješ mu dát bezpečnáý prostor, aby on řekl to co opravdu chce, ne aby říkalt co, co si myslí že se od něj čeká. A podle toho se pak dohodněte.

Může to být složité - pro zjednodušení si k tomu můžete přibrat někoho v poradně pro rodinu, kam si prostě jednou, dvakrát zajdete, abyste si to probrali a psychickou bezpečnost tkaového hovoru nechali na tom poradci/poradkyni.

Tohle asi půjde i on-line s někým, kdo dělá párovou terapii.

Zuzana Stejskalvoá dělá s páry v těhotenství docela často, třeba by si našla prostor i na on-line, pokud nejste z prahy.

https://www.zuzanastejskalova.cz/#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Petrussee
Jsem plochá. 23 týden. :) totálně plochá skoro..

• Citovat
  • Nahlásit
1329
20.10.21 08:31

Tehotna zenska neni sexy. Proste neni. Chlap uz je taky beztak nervozni z porodu, potomka, zmeny a nemlatej s nim hormony, aby mel v hlave jenom sex. Podle me sakra prehanis, ale je to tvoje věc, rodit budes ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
20.10.21 08:32
@Anonymní píše:
Dobrý den.. Donedávna jsme se těšili, že půjde partner k porodu… Všechno bylo ok.. A nic nenasvědčovalo, že by to neměl dát. Ale je to asi dva týdny co se mnou přestal spát. A podle mě to je břichem… Že ho to nebere chápu ale že prostě není nic tak se bojím že to je nástup madonina komplexu. Z toho důvodu ho nechci u porodu. Aby se to pokazilo ještě víc, nemám zájem. Už teď vím že sex nebude do onoho porodu… Jenže nevím jak mu to citlivě říct. Je uražený… Chce tam být, prý nebude někde čekat. Jenže já zas nechci být frustrovaná ještě víc když dostane ještě trauma a nebude nic po porodu rok…

Já lituju, že můj muž byl u porodu. Kdybych to měla vzít zpět, nechci ho tam. Všichni píšou jak je to úžasné-to je super. Ale když je to nečekaně- jako to bylo u me, a nestihnou dát ani klyzma…a vy vypadáte jak zombie z filmu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 08:33

@JancaS84
Už neví co by vymyslel… První říkal stres práce… Pak že zdravotní stav asi ( je mu 25), pak že možná strachem ze screeningu… No a tak

• Citovat
  • Nahlásit
10133
20.10.21 08:34
@Anonymní píše:
Dobrý den.. Donedávna jsme se těšili, že půjde partner k porodu… Všechno bylo ok.. A nic nenasvědčovalo, že by to neměl dát. Ale je to asi dva týdny co se mnou přestal spát. A podle mě to je břichem… Že ho to nebere chápu ale že prostě není nic tak se bojím že to je nástup madonina komplexu. Z toho důvodu ho nechci u porodu. Aby se to pokazilo ještě víc, nemám zájem. Už teď vím že sex nebude do onoho porodu… Jenže nevím jak mu to citlivě říct. Je uražený… Chce tam být, prý nebude někde čekat. Jenže já zas nechci být frustrovaná ještě víc když dostane ještě trauma a nebude nic po porodu rok…

Madonin komplex je až po porodu ne?

Příspěvek upraven 20.10.21 v 08:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
20.10.21 08:34

Aha, ja myslela, ze už se bližis k porodu. :D Já jsem 29 tt a to už vidět jde a fakt většinu těhotenství jsem nechtěla nic :roll:, proste mě opustila veškerá chuť a teď mi vadí to břicho. :roll: Ale verim, ze se to pak srovná. :kytka: S tím chlapem si musis holt promluvit. Jako ja chápu, ze nechce sex, někdo se boji, přijde mu to divne, přeci jen v tom břiše něco je a ještě, když se to břicho hýbe. :mrgreen: Ale tak můžete dělat něco jiného, to si myslím, ze neodmítne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 08:35

@Kalbe
Taky tak nějak myslím že bych mohla litovat…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 08:36

@Petrussee
No… Ani to moc nechce. On tvrdí že nemá chuť ani sám se sebou… Já mu to nevěřím moc ale jeho věc…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 08:37

@Villanelle
Jednoho potomka doma máme. Tak myslím, že změna moc nic.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat