Nechci děti - sterilizace

47
14.7.20 21:10

Nechci děti - sterilizace

Dobry den :mavam:
Je mi 20. Už delší dobu přemýšlím o sterilizaci. Nechci děti, nemám je ráda, když slyším jejich řev např. venku před barákem strašně mě to vytáčí. Jak se sterilizace provádí? Ambulantně, nebo budu muset být par dní v nemocnici? A jsou pak nějaké bolesti po zákroku?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

3734
14.7.20 21:14

Být tebou ještě počkám, děti mě vždycky sraly, taky jsem říkala že nikdy děti nechci a teď mám sama dítě :) neříkám že to budeš mít stejně, ale abys pak nelitovala, ono ti pak pak může přepnout v hlavě a najednou děti budeš chtít, u mě to bylo ze dne na den :lol: jako některý cizí děti mě serou furt :mrgreen: ale to svoje miluju :srdce: :)

Edit: a ani nevím jestli by ti sterilizaci udělali jen tak…

• Nahlásit
14527
14.7.20 21:17

Kdybys napsala, že je ti 30, máš psychiatrické diagnózy a kvůli strachu z otěhotnění si nedokážeš udržet partnera, tak bych tě nepřemlouvala, takové si vyslechnou od okolí dost a je to k ničemu…
Ale ve 20 a mít jediný důvod, že ti vadí křik cizích dětí, tak to fakt počkej s takovým rozhodnutím. Já taky nesnesu cizí děti a jak moc se teď těším na to, které mám v břiše… ;) Každopádně na pojišťovnu to nepůjde, tak si připrav asi 15–20 000,–, nevím, jak se to teď pohybuje. :think: A jde to až od 21 na vlastní žádost.

Příspěvek upraven 14.07.20 v 21:18

• Nahlásit
17412

Oni ti ji v tvem veku a bez deti asi ani neudelaji. Jsi mlada, ja driv taky deti nechtela, jako pubertacka sem prohlasovala ze je nechci, ale dohnaly me biologické hodiny a deti uz mam 2 :D mozna bys toho jednou litovala. Jo a krik cizich dětí a cizi deti celkove taky zrovna nemusim, vlastni jsou neco jineho :mrgreen:

• Nahlásit
47

@juliettee já mám hlavně strach z bolesti při tom porodu když kamarádky říkali jaká je to neskutečná bolest :oops: Ani bych se o děcko starat nechtěla vždyť je to překážka na cely život

• Nahlásit
3218
14.7.20 21:20
@Anonymní píše:
@juliettee já mám hlavně strach z bolesti při tom porodu když kamarádky říkali jaká je to neskutečná bolest :oops: Ani bych se o děcko starat nechtěla vždyť je to překážka na cely život

Strach z bolesti? Ještě na tu bolest nikdo neumrel, takže to tak strašný není. Ve 20 vis prd co budeš chtít za 10 let. A můžeš pěkně litovat. Potkáš fajn chlapa, a budeš si tlouct hlavou o zeď co jsi udělala za kravinu. :think: Taky nemám ráda cizí děti.

• Nahlásit
1829
14.7.20 21:20

Jsi mladá… Na takové rozhodnutí máš času, aby jsi pak nelitovala, jasně že porod bolí…ale výsledek stojí za to a bolest netrvá věčně

• Nahlásit
14527
14.7.20 21:21
@mackA159 píše:
Strach z bolesti? Ještě na tu bolest nikdo neumrel, takže to tak strašný není. Ve 20 vis prd co budeš chtít za 10 let. A můžeš pěkně litovat. Potkáš fajn chlapa, a budeš si tlouct hlavou o zeď co jsi udělala za kravinu. :think: Taky nemám ráda cizí děti.

Ať tu jsme fér: v dnešní době si pak s mužem snů zajdou na umělé oplodnění…

• Nahlásit
12662
14.7.20 21:21
@Anonymní píše:
@juliettee já mám hlavně strach z bolesti při tom porodu když kamarádky říkali jaká je to neskutečná bolest :oops: Ani bych se o děcko starat nechtěla vždyť je to překážka na cely život

Mas skvely kamosky teda :roll: a proc by ses mela o dite starat cely zivot? :roll:
Je ti 20 proboha, pockej s tim a chran se jinak, at za par let nelitujes. Spousta holek to ma stejne jako ty a za deset let uz stastne tahaji kocarek.

• Nahlásit
47
14.7.20 21:22

@Litta a ne jen ten jejich řev prostě děcko je dle mýto názoru prostě jen parazit kterej 9 měsíců roste v břiše, vysává z mámy energii, následně až po 9ti měsících vyleze tak vysává akorát prachy, Furt to něco chce, řve to, se.re to, bleje to no proste hrůza ja bych to doma nechtěla

• Nahlásit
3734
14.7.20 21:24
@Anonymní píše:
@Litta a ne jen ten jejich řev prostě děcko je dle mýto názoru prostě jen parazit kterej 9 měsíců roste v břiše, vysává z mámy energii, následně až po 9ti měsících vyleze tak vysává akorát prachy, Furt to něco chce, řve to, se.re to, bleje to no proste hrůza ja bych to doma nechtěla
:lol: :lol: :lol: používejte kondom :palec:
  • Nahlásit
3218
14.7.20 21:24
@Anonymní píše:

A víš že jsi, a byla jsi to samý? O čem přesně teď píšeš? Dle tvého vyjadřování opravdu nejsi dospělá na takový rozhodnutí, a zákrok.

• Nahlásit
1978
14.7.20 21:25

Troll

• Nahlásit
47

@unuděná a ještě s kočárem se tahat. To vůbec. Upřímně já děcka nenávidím. A nedokážu si představit ze bych do toho musela vrážet prachy to bych šla radši na potrat a to s radostí

• Nahlásit
3218
@MrsNorris píše:
Troll

Spíš děcko co nechce mít děti. Asi správný rozhodnutí.. :lol:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama